Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Resvain

Jaka wersja xp?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może to zabrzmi śmiesznie, ale nie mam pojęcia, jaką mam wersje xp. Instaluję sterowniki do nowej karty i wyskakuje pytanie, czy mam wersję 32 czy 64. Szukałem we właściwościach systemowych i wszędzie, gdzie mi przyszło do głowy, ale nie mogę za cholerę tego znaleźć. Windowsa instalował informatyk, który robił mi kompa, stąd nie mam pudełka, ani niczego co mogłoby mi się w tej sprawie przydać. Byłbym więc bardzo wdzięczny za pomoc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, może to zabrzmi śmiesznie, ale nie mam pojęcia, jaką mam wersje xp. Instaluję sterowniki do nowej karty i wyskakuje pytanie, czy mam wersję 32 czy 64. Szukałem we właściwościach systemowych i wszędzie, gdzie mi przyszło do głowy, ale nie mogę za cholerę tego znaleźć. Windowsa instalował informatyk, który robił mi kompa, stąd nie mam pudełka, ani niczego co mogłoby mi się w tej sprawie przydać. Byłbym więc bardzo wdzięczny za pomoc ;]

Na pewno masz xp 32 bity

bo informatycy przewaznie takie instalują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niczego Ci nie dał, to zapewne masz pirata. Ściągnij program Everest i tam powinieneś mieć informacje o wersji systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem. Pokazuje jedynie, że mam Xp Professional sp 3. O tym czy 32, czy 64 ani słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, ale nadal zostaje mój problem :szczerbaty: ale nie - napis Windows xp Professional sp3 tam widnieje, ale bez informacji odnośnie tego czy 32, czy 64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP 64-bit jest tylko w kilku językach bez polskiego, a także logo przy starcie wyraźnie informuje, że jest to wersja 64-bitowa. Poza tym do XP 64-bit jak i do win 2003 server nie ma SP3

 

Masz zwykłego XP 32-bity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XP 64-bit jest tylko w kilku językach, bez polskiego, poza tym logo przy starcie wyraźnie informuje, że jest to wersja 64-bitowa. Poza tym do XP 64-bit jak i od serwer 2003 nie ma SP3

 

Masz zwykłego XP 32-bity

dzięki wielkie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wpadl na pomysl w Uruchom wpisania WINVER? Sciagac everesta dla wersji systemu, smiechu warte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wpadl,bo...... nie wyswietla ilu bitowa masz wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...