Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru wywoływać tym topiciem żadnej wojny czy czegokolwiek. Po prostu szczerze nie rozumiem, w którym miejscu moja sygnatura była nieregulaminowa, w związku z czym nie wiem jak ją poprawić.

 

Regulamin mówi:

14. Należy unikać animowanych awatarów (obrazków pod loginem), a także animowanych obrazków w podpisach (sygnaturach) – chyba że animacja jest bardzo dyskretna i nie kłuje w oczy.

 

16. Sygnatura (podpis) powinna być nie wyższa niż 150 pikseli oraz nie szersza niż 700 pikseli, a łączna waga obrazków w sygnaturze nie może przekraczać 100 kB. Podpisy nie spełniające tych warunków będą usuwane.

 

Moja sygnatura wyglądała tak:

Q6600 P5K-E 8800GT G.Skill HZ 2x1GB Barracuda 7200.10 Corsair 520HX TT Tsunami

u11810.png

 

Nie ma animacji, wymiary mniejsze niz 150x700, obrazek waży około 30 kB, więc w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem, mi się wydaje regulaminowa. A może miałeś jakieś reflinki czy inny tekst/obrazki które powodowały że była za wysoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem taki problem i nie ma na to rozwiazania, po prostu ranga admina jest przyznana dzieciakom (nie mowie o wszystkich i nikogo nie wytykam).

 

Z góry sorki za ostre potraktowanie Was Adminów/Moderatorów, ale tak jest, cóż poradzić,

ja również zgłaszałem taki problem i jak widac do tej pory nic nie zostalo zrobione.

W ciągu 1 dnia zdjęto mi z 5 razy sygnaturke "nieregulaminową" ktora byla zgodna z regulaminem.

 

P.S. błąd poprawiony

 

@Rafał.

Jak mogłem spytać sie kogokolwiek jak nawet nie wiem kto mi ją zdjął ?

Przecież tego nie widać kto zdejmuje siga.

 

Sygna wyglądała mniej więcej tak:

http://img8.imageshack.us/img8/7779/eqeo.jpg

Edytowane przez sZaD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez mialem taki problem i nie ma na to rozwiazania, po prostu ranga admina jest przyznana dzieciakom (nie mowie o wszystkich i nikogo nie wytykam).

 

Z góry sorki za ostre potraktowanie Was Adminów, ale tak jest, cóż poradzić,

ja również zgłaszałem taki problem i jak widac do tej pory nic nie zostalo zrobione.

W ciągu 1 dnia zdjęto mi z 5 razy sygnaturke "nieregulaminową" ktora byla zgodna z regulaminem.

Admin a Moderator to zupełnie inne funkcje. :)

 

A kto Ci "zdjął" tego siga? Pisałeś na pm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyglądała tak, nie było entera pomiędzy tekstem a grafiką - łączna szerokość zdecydowanie przekraczała dozwoloną.

 

W takiej formie możesz ją wstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Rafał.

Jak mogłem spytać sie kogokolwiek jak nawet nie wiem kto mi ją zdjął ?

Przecież tego nie widać kto zdejmuje siga.

Czasami Moderator zostawia podpis że to on usunął. Niektórzy również uszkadzają link tak byś nie stracił całego siga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami Moderator zostawia podpis że to on usunął. Niektórzy również uszkadzają link tak byś nie stracił całego siga.

 

no niestety, tak nie zrobil.

potem wstawialem go spowrotem, i walnałem pod sigiem dopisek ze jest zgodne, jesli nie to napisac czemu.

I dostałem odpowiedź w formie "Nieregulaminowa sygnaturka"

nic wiecej, oczywiscie znow zostala zdjeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic wiecej, oczywiscie znow zostala zdjeta.

Żeby ostatecznie wyjaśnić sprawę zawsze możesz napisać do Małego (admina) z zapytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrazek odnosi się do profilu, któryś moderator może chyba mieć uczulenie i brać to za reflink :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, nie wiem, mi się wydaje regulaminowa. A może miałeś jakieś reflinki czy inny tekst/obrazki które powodowały że była za wysoka?

Wyglądała dokładnie tak, jak zacytowałem.

 

Nie wyglądała tak, nie było entera pomiędzy tekstem a grafiką - łączna szerokość zdecydowanie przekraczała dozwoloną.

 

W takiej formie możesz ją wstawić.

Hmm, no nie wiem u mnie wyglądała tak. W takim razie ok, wstawię enter.

 

Obrazek odnosi się do profilu, któryś moderator może chyba mieć uczulenie i brać to za reflink :heu:

To nie jest reflink. Swoją drogą dziwne by było, żeby na forum komputerowym nie można było wstawiać odnośników do profilu na hwbocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no nie wiem u mnie wyglądała tak. W takim razie ok, wstawię enter.

Więc miałeś mała rozdzielczość.

 

Widzisz, z tymi tekstowymi rzeczami jest tak, że źle sformatowane, na dużej rozdzielczości będą miały nieregulaminową szerokość, a na małej rozdzielczości nieregulaminową... wysokość :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś patrzył w profilu i nie kojarzy, która część to "o mnie", a która to sygnatura? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...