Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacepaw

Balance ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, ale czegoś tu nie kumam :hmm:

Jak jest mozliwa taka sytuacja :question:

 

a45e134017a21806m.jpg

 

Trzynastu graczy w jednej drużynie ... serwer obsługujacy 24,sądziłem że przypada po 12 na każdą z ekip.

Byłem przekonany, że jakiś umowny balance obowiązuje, jest zaimpletowany w rozgrywkę a tutaj coś takiego :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja widze ze tam sa 23 osoby

 

Chodzi mi o to,że chyba powinno być co najwyżej 12 graczy w każdej z drużyn (a w jednej jak widać jest 13) :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to,że chyba powinno być co najwyżej 12 graczy w każdej z drużyn (a w jednej jak widać jest 13) :hmm:

Powiedz to tym, którzy przenoszą się ze słabszej do lepszej drużyny. ;)

 

Tak się dzieje zaraz po zaladowaniu mapy. Po prostu niektorzy maja za slabe łacze/komputer i czekaja az wczyta im sie gra, a wtedy jest szansa na zmiane teamu - gdy nie ma znaczacej przewagi po jednej badz drugiej stronie. A temu, co sie gra w koncu zaladowala, trafia do tej samej druzyny, co we wczesniejsze rozgrywce. Dlatego jest wiecej graczy niz 12. A że w przeciwnej jest troche mniej - zawsze sa uciekinierzy badz tacy, co nie luia przegrywac. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym dziwnego, qjin juz ci wytlumaczy a ja powiem jeszcze tylko, ze sa serwery z team balancem i bez team balance'u i wteyd takie rzeczy moga sie zdarzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać osobnego tematu, dlatego piszę tutaj.

Przez 2 lata grania było o.k. nie wiedziałem wogóle co to ping.

Od jakiś 2 miesięcy zaczęły się w grze bardzo duże pingi, sprawdziłem na trzech swieżo postawionych systemach (xp, vista i seven) gdzie miałem zainstalowane tylko QW:ET i nic innego, nawet antywira.Przeinstalowywałem samą grę, również samego PB i niestety gra tak szarpie chwilami, że przyjemności żadnej z tego nie ma :(

 

778c6479cdae9fecm.jpg

 

Patrząc na innych, niektórzy też mają wysokie pingi, ale czy to aby ja im ich nie generuje wchodząc do gry - możliwe to :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na innych, niektórzy też mają wysokie pingi, ale czy to aby ja im ich nie generuje wchodząc do gry - możliwe to :question:

Nie. To ewidentnie problem lezy po stronie Twojego lacza (ew. cos nie współgra z gra, w innych sieciowych ping jest OK?).

 

Zresztą wiekszosc graczy na fotce ma bardzo dobre pingi...

 

A skoro grasz jeszcze, ile jest aktywnych serwerów rankingowych (nie intersuja mnie te nierankingowe, na ktorych graja boty), na ktorych gra przynajmniej kilku graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dotychczas ping nie przekraczał nigdy 90, a teraz 180 i powyżej :(

Nie jest to stała sytuacja, zdarza się iż pingi maleją tak że bez problemu mogę sobie pograć.

Ale sytuacja, że odpalam grę kilkanaście razy i sprawdzam ping, aby sobie normalnie pograć jest strasznie niekomfortowa.

Innych gier nie sprawdzałem, bo nie mam i nie gram w inne oprócz Q4 a tam juz serwerów jak na lekarstwo niestety.

Spróbuję coś jutro z providerem łącza "wywalczyć" ... może wina lezy po stronie szwankującego modemu :question:

 

A co do serwerów rankingowych ... jest według mnie trochę tego. Zdarzają się oczywiście puste, ale zawsze jest kilka z kompletem graczy i jest z kim pograć :)

Tylko te pingi :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam Zwracam się z prośbą o opinie w sprawie zestawu komputerowego do ogólnego użytkowania również pod gry. Zestaw będzie stał na widoku, więc zależy mi na tym aby się dobrze eksponował. Moja propozycja: ASUS ROG STRIX B650-A GAMING WIFI - Biały / Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE Procesor AMD Ryzen 5 7600 Zasilacz MSI MAG A850GL 850W 80 Plus Gold PCIe5.0 Biały Dysk LEXAR NM710 2TB SSD Lexar 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 Ares Gaming White RGB Chłodzenie: Arctic Liquid Freezer III ARGB White 360 - może być coś innego nawet 420 jak wejdzie do obudowy. Obudowa - coś w tym stylu: NZXT H9 Elite Midi - nie wiem czy panel szklany na górze nie będzie robił z obudowy piekarnika jeżeli to będzie problem to może coś z tych  NZXT H9 Flow Phanteks NV-Serie NV5 White Karta graficzna - tutaj największy dylemat bo wchodzi również kultura pracy (32-34" lub do TV 50") ASROCK Radeon RX 7900 GRE Steel Legend OC 16GB Gigabyte GeForce RTX 4070 Super EAGLE OC ICE 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 Gigabyte GeForce RTX 4070 Super AERO OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 Zotac GeForce RTX 4070 Ti Gaming Trinity OC White 12GB PNY GeForce RTX 4070 Ti Verto White 12GB Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC 12GB ASrock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming White 20GB część wrzuciłem do koszyka żeby było można podlinkować https://proline.pl/?fn=koszyk      
    • Co wy z tymi qd oled. Mi się nie podobają te panele. Mają bardziej soczyste kolory ale jak światło zaświeci to czerń jest koloru kupy. Mi się podoba ta neutralność kolorów w woledach.
    • https://wiadomosci.wp.pl/dramatyczne-sceny-oddaj-dokumenty-i-wynos-sie-na-ukraine-7020091382119328a
    • Dzięki za porady , zdecydowałem się w końcu na Asusa , konkretnie ten model https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-asus-tuf-gaming-a15-fa507nu-tt901w-15-6-ips-144hz-r5-7535hs-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx4050-windows-11-home   zamykam temat, pozdrawiam 👋 
    • Ja kupilem z KRsystem za 3700. Przyjechal prosto od dystrybutora. Produkcja 03.2024. Wyświetlacz bez wad. W porownaniu do CX 55" mimo, ze mniejszy to jest jasniejszy i wieksze zageszczenie pikseli tez robi dodatkowa robote. Highlight'sy w HDR daja ostro po galach, wyraźnie mocniej jak CX. Ogolnie jest jasniejszy w SDR i HDR, i nie gubi detali w czerni jak robil to CX. Nie oczekiwalem wiele, a dostalem wiecej. Wreszcze gram komfortowo na biurku z odleglosci 90 cm. Monitor powiesilem na scianie. Just perfect. C4 42" w dniu premiery wyceniony zostal na 7699 na stronie LG. 144Hz i troche jesniejszy panel (dalej EVO) nie jest warte doplaty 4 tyś w tym momencie. Teraz jak wymienie to tez na ~42", ale MLA oled lub QD-oled. Ma sie pojawic w tym roku Samsung S90D z matryca 42". Zakrzywione dziwolagi z malym ekranem kompletnie mnie nie interusuja. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...