Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kszyrztow

Indeks tematów gier

Rekomendowane odpowiedzi

Temat będzie zawierał alfabetyczną listę wszystkich głównych wątków o grach, które zostały utworzone w podforum Sony. Będzie on zawierał tematy z gier na PS2, PS3, PSP i PSV. Jeśli ktoś założy nowy temat i będzie chciał, abym go dopisał do listy, niech napisze w poście pod tematem albo na PW (to mi znacznie ułatwi sprawę). W grę wchodzą główne tematy o grach więc wątki, które w nazwie mają tytuł gry, ale np. dotyczą jakiegoś problemu z góry odpadają. Wątek ten zawiera również linki do tematów, które posiadacz konsoli z rodziny Sony powinien koniecznie sprawdzić.

 

Jeśli nazwa tematu zawiera jakąś literówkę (np. brak wyrazu bądź temat jest napisany małą literą itp.), to na liście widnieje jego poprawna forma.

 

 

playstationlogorok37566.jpg

A

 

B

 

C

 

D

 

E

 

F

 

G

 

H

 

I

 

J

 

K

 

L

 

M

 

N

 

O

 

P

 

Q

.....

 

R

 

S

 

T

 

U

 

V

 

W

 

X

.....

 

Y

 

Z

.....

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ps2logo.jpg

A

.....

B

.....

C

.....

D

.....

E

.....

F

.....

G

.....

H

.....

I

.....

J

 

K

.....

L

.....

M

.....

N

 

O

 

P

.....

Q

.....

R

.....

S

.....

T

.....

U

.....

V

.....

W

.....

X

.....

Y

.....

Z

.....

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

playstationvitapsvitalo.jpg

A

.....

B

.....

C

.....

D

.....

E

.....

F

.....

G

.....

H

.....

I

.....

J

.....

K

.....

L

.....

M

.....

N

.....

O

.....

P

.....

Q

.....

R

.....

S

.....

T

.....

U

 

V

.....

W

.....

X

.....

Y

.....

Z

.....

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1120fullsize.jpg

A

 

B

.....

C

.....

D

 

E

 

F

 

G

 

H

.....

I

.....

J

 

K

.....

L

 

M

 

N

.....

O

.....

P

 

Q

.....

R

 

S

.....

T

 

U

.....

V

.....

W

.....

X

.....

Y

.....

Z

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

*Ważne tematy dla posiadaczy konsol:

first_ps3_fan.jpg

 

PlayStation 3

 

PlayStation 2

 

PlayStation Vita

 

PlayStation Portable

 

Bonus:

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli chcesz kupić, wymienić bądź sprzedać gry lub konsolę, warto odwiedzić temat "Targowisko". Jeśli dokonałeś już zakupu bądź wymiany, możesz ocenić użytkownika w formie plusa bądź minusa, oraz sam przebiego transkcji w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157

Bardzo dobry pomysł, jak widać posiadacze xboxów tworzą najlepsze pomysły. Chyba wystarczy bez udziwnień tak jak jest, ale uważam też że temat mógłby zostać przyklejony, lub zawarty w liście gier np. PS3 , nie wiem. Tak żeby został na pierwszej stronie bez podbijania,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisano, że to nie takie łatwe przykleić temat. Wiecie coś na ten temat? Myślę, że może bym się przyłożył do tego. Swoja drogą bardzo fajny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały błąd, Fifa Street 3 nie wyszła na PS2 na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawione ;)

 

Dzisiaj szykuje się update.Postaram się to wszystko posegregować alfabetycznie.Może jakaś kosmetyka albo kilka nowych wątków.Temat powoli będzie nabierał właściwych kształtów.Dzięki Chomik za chęć pomocy.Temat do dosyć spore przedsięwzięcie,więc każda pomoc się przyda(dżizas,dzisiaj pewnie znowu będe musiał przeglądać wszystkie strony z tematami :E ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, tylko ten temat raczej nie będzie miał szans na przyklejenie z racji tego, że jeden taki sam jest już przyklejony. Ale właśnie tam są tylko gry na PS3. Myślę, że można by zagadać do Damiana92 aby zmodyfikował swój temat i albo dał linka do tego tematu, albo całkiem zmodyfikował lub dopisał wzór twojego tematu. Mam nadzieję, że zbytnio nie pokręciłem, ale chyba wiadomo o co mi chodzi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157
Dobry pomysł, tylko ten temat raczej nie będzie miał szans na przyklejenie z racji tego, że jeden taki sam jest już przyklejony. Ale właśnie tam są tylko gry na PS3. Myślę, że można by zagadać do Damiana92 aby zmodyfikował swój temat i albo dał linka do tego tematu, albo całkiem zmodyfikował lub dopisał wzór twojego tematu. Mama nadzieję, że zbytnio nie pokręciłem, ale chyba wiadomo o co mi chodzi. :E

 

Właśnie o to mi chodziło, ten temat nie ma sensu, najlepiej by zmodyfikować zawartość listy gier na PS3, dopisać do reszty krisa i po problemie :E

A co ta mama , się nam wkradła ? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literówka już Wam się nigdy nie zdarzyła? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już sam nie wiem.Wiedziałem o istnieniu podobnego tematu,ale ten jakby nie patrzeć jest inny.W tym pierwszym mamy liste gier,który wyszły na PS3,są tam też odnośniki do tematów,ale jest to potraktowane po macoszemu(linki maja tylko niektóre tematy i są to często odnośniki to tematów w dziale "Gry",a nie PS).Mój temat to lista wątków o grach na PS3,PS2 i PSP,które powstały w dziale PS.I zawiera tylko i wyłącznie linki do topiców.Więc jakby nie patrzeć tematy różnią się swoją treścią.Nie wiem.Napisze chyba do Damiana92 w tej sprawie,co o tym sądzi.Zobaczymy,jak się to potoczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lista jest bardziej przydatna niż tamta - list gier na ps3 jest sporo, ale list topiców z grami z tego działu nie ma innych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba wystarczy bez udziwnień tak jak jest

NIE!

 

 

Rządam ułożenia alfabetycznego! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rządam ułożenia alfabetycznego! :E
:E

Zadowolony? :E

 

 

Ty się Chomik nie martw,dałeś mi wene twórczą :E

 

Dzisiaj tylko posegregowałem dział PS3.Już mi się dzisiaj nie chce dalej robić :E Jutro dalsza część zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nuka157
Teraz możemy rozmawiać :*

 

Myślałem o designie i ułożeniu Zick, a o segregacji alfabetycznej to chyba jasne, napisał że zrobi. :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE!

 

 

Rządam ułożenia alfabetycznego! :E

 

A to co? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to co? :E

Babol? :)

 

 

Mogłem napisać 'rzondam', ale i tak byście nie zrozumieli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadałem już do admina z prośbą o odklejenie mojego i przyklejenie Twojego tematu. Ja rzadko będę teraz na forum, po za tym temat jest mocno nieaktualny i nie chce mi się go aktualizować :E Z resztą, lista gier, tym bardziej tylko na jedną konsole nie ma sensu.

 

EDIT: Już :E

 

Możesz jeszcze dodać linki do innych tematów:

 

Linki do innych tematów o konsoli PlayStation 3:[/b]

[url="http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=245232&st=0&start=0"]Wszystko na temat PlayStation 3[/url]
[url="http://forum.pclab.pl/t371941.html"]PS3 FAQ[/url]
[url="http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=401784&st=0&start=0"]Problemy i pytania dotyczące PlayStation 3[/url]
[url="http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=347608&st=0&start=0"]FullHD czy HD do PS3?[/url]
[url="http://forum.pclab.pl/t407964.html"]Premiery gier na PlayStation 3[/url]
[url="http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=323028&st=0&start=0"]Spis posiadaczy PlayStation 3[/url]
[url="http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=355578&st=0&start=0"]Czy warto kupić PS3?[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Damian za zainteresowanie sprawą :) Wszystko już posegregowane alfabetycznie.Niedługo dokleje tematy o konsoli PS3,które podałeś i kilka innych wątków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw to przeszukałeś wszystkie strony subforum SONY? Jak tak to robimy dla Ciebie akcję podobną do "Pajacyka"(wpłać 10gr na wujka Ksysia :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem tak :E Teraz musze jeszcze raz przejrzeć wszystkie strony aby zobaczyć,czy nie przegapiłem jakiegoś wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...