Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrew2

Silent Hunter 5 - Temat Główny

Rekomendowane odpowiedzi

I tak gra nie będzie wyglądać tak jak na screenach. :E Ale film prezentacyjny wygląda nieźle, chociaż efekty pożaru, wybuchów i tryskającej wody mi się średnio podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy filmik pokazujący interface w grze oraz ogólnie kawałek rozgrywki niestety jest w zlepku innych gier ubisoftu.

Widać mnóstwo innowacji i to że interface już nie przypomina tego SH.

http://www.silent-hunter.pl/?p=665

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, shadery wyglądają już nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten DRM może sprawiać problemy.

Zadnych - orignał, crack i zapominasz.

A płaczące naby - bye bye, zostaje tetris na komórkę i ps3 zamiast mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadnych - orignał, crack i zapominasz.

A płaczące naby - bye bye, zostaje tetris na komórkę i ps3 zamiast mózgu.

 

ej helloł Cell ma tak wielką moc, że jest lepszy od mojego mózgu.

 

 

Zapowiada się soczyście. Ciekawe co z tego wyjdzie ale 90% graczy i tak odpadnie bo gra za trudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej helloł Cell ma tak wielką moc, że jest lepszy od mojego mózgu.

 

 

Zapowiada się soczyście. Ciekawe co z tego wyjdzie ale 90% graczy i tak odpadnie bo gra za trudna.

 

Mam podejrzenie, że się nie doceniasz..

 

Co do części drugiej, to zauważmy, że ta gra to tytuł dla tych 10ciu.

I BOGU dzięki, że jeszcze jest miejsce dla czegoś oprócz mainstreamu(sheeples).

 

Reszta ma gtaiv i cod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam wielką nadzieję że to będzie dopracowany, hardkorowy symulator, a nie podpierdółka w rodzaju tego, co teraz uznaje się za symulatory (Wings of Prey itd).

Boję się jednak, że giera zostanie skopana - powiedzmy że Ubisoft nie jest liderem grupy producentów realistycznych gier ;)

 

Mam również nadzieję, że:

1) Ubisoft wypuści szybko demo. Odbiór takich gier jest bardzo "wrażliwy" na detale. Jakiekolwiek demko pozwoliłoby obejrzeć jak wygląda mechanizm i logika rozgrywki.

2) Nie będzie problemów z save`ami i połączeniem online. Zwłaszcza na początku, kiedy wszyscy się rzucą na tę grę...i za kilka lat, kiedy Ubisoft zacznie "zapominać" o swoim dziele.

3) Animacje załogi będą bardziej wyrafinowane niż na filmikach - fajnie by było, gdyby to nie były kukły czekające wieczność w tej samej pozycji.

4) Zostaną wyeliminowane błędy i nieścisłości, które zauważono podczas gry w wersje przedpremierowe. Tradycyjnie dla Ubisoftu jednak, giera będzie pewnie w pełni grywalna za jakiś czas, po 2-? patchach...

 

Ci, którzy uważają, że szybko (lub w ogóle kiedykolwiek) pojawi się crack, mogą się trochę zdziwić. Przykładem giery, która podobnie jak SH5 wymaga połączenia z netem i nie została do tej pory złamana jest Rise of Flight.

 

@Andrew2: screeny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uwagi odnośnie bety:

 

Minusy:

-grafika nie imponuje, jest podobna do poprzedniej wersji,

-fizyka niszczenia statku jest na poziomie III, sztucznie odlatujące całe części statku i tylko wybrane,

-brak załogi na wrogich statkach, gdy dochodzi do eksplozji nie ma żadnych trupów ani marynarzy którzy skaczą do morza, szalup - czyli dalej niszczymy statki widmo,

-woda dalej jest bajkowa,

 

Plusy:

+więcej interakcji z botami załogi,

+rozwijanie załogi,

+klimat wojny,

+ładne niebo,

 

Ciekawią mnie wymagania sprzętowe. Najwyraźniej mój sprzęt generacji s939 już tego nie pociągnie, a jeśli gra okaże się super klimatyczna pozbawiona nierealnych błędów to zastanowię się nad zmianą komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ci, którzy uważają, że szybko (lub w ogóle kiedykolwiek) pojawi się crack, mogą się trochę zdziwić. Przykładem giery, która podobnie jak SH5 wymaga połączenia z netem i nie została do tej pory złamana jest Rise of Flight.

 

Z tego co wiem to jest również wersja offline. Gdybym się tym interesował to bym kupił dopiero teraz. Koncept stałego połączenia z serwerem jest nowy i ryzykowny.

 

Poza tym multiplayer w ubotach nigdy mnie nie interesował. Szukanie konwojów, pozycjonowanie, rozbijanie samotnych tankowców z całą otoczką mi wystarcza. A uciec konwojowi któremu przywaliłeś 3 razy w ciągu 10 minut to jest hardkor.

 

Naprawdę to nie są wysokie wymagania jak się zobaczy co osiągnęły inne symulacje. No przynajmniej zróbcie wreszcie taką grę żeby można było sprawnie wgrywać te nieszczęsne mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Everymanie, na chwilę obecną nie ma wersji offline Rise of Flight.

Gra wymaga stałego połączenia z internetem w ogóle do włączenia głupiego menu, wszelkie statystyki, jeżeli są tworzone, są zapisywane sieciowo. W razie wyłączenia głównego jedynego serwera (zdarza się co parę miesięcy wyłączenie związane z update`em) nawet nie włączy się menu główne gry. Pocieszające jest to, że wyłączenia są rzadkie i są na forum gry opisywane/zapowiadane. Osobiście nigdy nie spotkałem się z momentem, w którym RoF nie działa.

 

Dlatego też nie istnieją działające pirackie wersje RoF, mimo że giera jest na rynku od chyba już roku.

Jest to coś podobnego do spodziewanej sytuacji z SH5...

 

Jest jednak zapowiadany patch, który pozwoli uruchomić grę i grać w część trybów gry offline. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni/tygodni się pojawi. Twórcy wprost piszą, że spodziewają się po tym patchu wysypu piratów, ale chcą choć trochę złagodzić wymagania mimo wiadomego ryzyka.

 

Sorki za OT, ale chyba to może nieco rzucić światła na to, co może nas czekać w przypadku SH5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny filmik pokazujący trochę mapę nawigacyjną , oczywiście standardowo Kamerę FPS i trochę interakcji z załogą.

 

Długi filmik pokazujący głównie wnętrze okrętu oraz pokład a także rozmowy z załogą.

 

 

Przypominam że premiera już w tym tygodniu.

Niektóre zagraniczne preordery podobno już dotarły do graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to coś podobnego do spodziewanej sytuacji z SH5...

 

Jest jednak zapowiadany patch, który pozwoli uruchomić grę i grać w część trybów gry offline. Prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni/tygodni się pojawi. Twórcy wprost piszą, że spodziewają się po tym patchu wysypu piratów, ale chcą choć trochę złagodzić wymagania mimo wiadomego ryzyka.

 

Sorki za OT, ale chyba to może nieco rzucić światła na to, co może nas czekać w przypadku SH5.

 

DRM zostało rozpracowane po 25 godzinach i jak grzyby po deszczu pojawiają się spiracone wersje SH5. Moim zdaniem nie tylko piraci ale i posiadacze oryginałów mogą się cieszyć - wszak jak ktoś kupił grę to nie ma ochoty grać w nią z durnymi utrudnieniami, które komfort grania obniżają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje że Assasin's Creed ze względu na popularność gry zostanie rozpracowany jeszcze przed premierą.

 

A co do Silent huntera już jutro premiera polskiej wersji, nowy patch także już wyszedł więc niedługo będzie się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że już jest po premierze (światowej) tej giery...pozostaje tylko wypatrywać recenzji wersji 'pudełkowej'.

Oby nasze nadzieje nie były matkami głupich ;)

 

Rozwalają mnie te 'nowe patche', które wychodzą w 2.5h po premierze...czyżby aż taka gonitwa na terminy teraz była?

 

Chociaż oczywiście można to odebrać w drugi sposób: bardzo szybko zareagowano na błędy, które się pojawiły po premierze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozwalają mnie te 'nowe patche', które wychodzą w 2.5h po premierze...czyżby aż taka gonitwa na terminy teraz była?

 

Chociaż oczywiście można to odebrać w drugi sposób: bardzo szybko zareagowano na błędy, które się pojawiły po premierze ;)

 

Właśnie tak to należy odbierać. Widać że pracują nad grą. A to że mają terminy których muszą dotrzymać to chyba dziwne nie jest. Dla mnie wygląda to o niebo lepiej niż jakiś "myszkowy" pacz z NFS:SHIFT tydzień po premierze podczas gdy jakaś połowa ludzi w ogóle nie mogła grać z powodu problemu z kartami ATi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czuje że Assasin's Creed ze względu na popularność gry zostanie rozpracowany jeszcze przed premierą.

 

A co do Silent huntera już jutro premiera polskiej wersji, nowy patch także już wyszedł więc niedługo będzie się działo.

 

już od 4 dni AC2 jest rozpracowany. :)

 

te zabezpieczenia są bezsensowne - robią pod górkę uczciwym graczom, a crackerzy i tak są na tyle ogarnięci, że w bardzo szybkim czasie wszystko łamią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że nie jedynym atutem tej gry będzie wygląd.

Ciekawi mnie tylko jeden szczegół według pierwszego trailera wyglądało jakby podczas alarmu załoga biegała jak oszalała, co było bardzo fajne a po obejrzeniu filmików z rozgrywki cała załoga wydaje się być bardzo statyczna ciekawe jak to będzie.

 

Ja bardzo czekałem na te przecieki(wreszcie miało być widać jak statek jest od środka zalewany) ciekawe jak to wygląda i mam wielką nadzieje że model uszkodzeń naszego okrętu będzie lepszy bo w 4 nie za bardzo wszystko działało jak należy. No i żeby wreszcie śruby okrętów zaczęły się kręcić w odpowiednią stronę bo w 4 płynąc do przodu śruby kręciły się do tyłu w sh3 nie pamiętam ale chyba też tak było.

Pamiętam że np w 4 pomimo uszkodzonego silnika dało się płynąć co było dziwne mam nadzieje że coś takiego się nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już od 4 dni AC2 jest rozpracowany. :)

 

te zabezpieczenia są bezsensowne - robią pod górkę uczciwym graczom, a crackerzy i tak są na tyle ogarnięci, że w bardzo szybkim czasie wszystko łamią.

Chaos Theory też bardzo szybko złamali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...robią pod górkę uczciwym graczom, a crackerzy i tak są na tyle ogarnięci, że w bardzo szybkim czasie wszystko łamią.

No może tej (chyba małej) części, która ma problemy ze stabilnością internetu...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chaos Theory też bardzo szybko złamali :)

 

No nie powiedział bym, że tak szybko. Owszem grać dało się szybko lecz trzeba było (nie pamiętam) albo odpinać napędy albo coś z securomem kombinować. Normalnie bez tych tricków nie uruchamiało się.

 

A ja właśnie instaluje SH5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...