Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa ostatnie zestawy kabli, które zrobiłem:

 

MDPC Blackest-Black i Platnium (przedłużki):

 

wEU3aP5.jpg

 

qM0OS7K.jpg

 

 

MDPC Blackest-Black i Shade19 (kable Corsair Type 4):

 

 

ZwkM8Aj.jpg

 

AtgqLOf.jpg

 

0CJHgCO.jpg

 

BdGJzzl.jpg

 

Jak kogoś to interesuje to więcej fotek tutaj. Jak ktoś chce customowe kabelki to PW :).

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwo świata! Czekam z niecierpliwością na moje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Type 4 bez kondensatorów?

Dwa ostatnie zestawy kabli, które zrobiłem:

 

MDPC Blackest-Black i Platnium (przedłużki):

 

wEU3aP5.jpg

 

qM0OS7K.jpg

 

 

MDPC Blackest-Black i Shade19 (kable Corsair Type 4):

 

 

ZwkM8Aj.jpg

 

AtgqLOf.jpg

 

0CJHgCO.jpg

 

BdGJzzl.jpg

 

Jak kogoś to interesuje to więcej fotek tutaj. Jak ktoś chce customowe kabelki to PW :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez kondensatorów - mają one tylko wpływ na tętnienia, które w zasilaczach z tymi kablami (RMX, RMi czy SF) są i tak świetne :). Nie ma znaczenia czy tętnienia są na poziomie 6mV czy 15mV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ziomeczki :)

 

Co powiecie mi o Mayhems Pastel White?

 

Lubi zasyfić układ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ziomeczki :)

 

Co powiecie mi o Mayhems Pastel White?

 

Lubi zasyfić układ?

 

 

Uzywalem dwa razy-wczesniej przy Stormtrooper,teraz mam w obecnym kompie-zero,wczesniej nie stwierdzilem problemow...choc uklad nie pracowal wybitnie dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U siebie mam żółty i szary Mayhems Pastel, co prawda dopiero 3 miesiące, ale nic się nie dzieje. Nie zapycha bloków, przepływ mam cały czas taki sam, kolor się nie zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi trochę biały osłabił się ale może dlatego że zmieniałem rurki kilka razy już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest w sprawie konfiguracji push and pull na chłodnicy 420mm na topie,czy mogą być różne wentylatory ? Od dołu na chłodnice wieja (push)3xnoctua a14 3000rpm na górze wydmuchuja (pull)3xsilent wings 3 1000rpm.Zrobilem to w celach testowych a zakup dodatkowych 3 x noctua to blisko 400zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podziel się wynikami.

 

Moim zdaniem push pull nie zrobi szału na topie, bo jest wspierane przez konwekcję i można lecieć tam bez filtra.

 

Wydaje mi sie, że większa robotę taki setup zrobi na froncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Ziomeczki :)

 

Co powiecie mi o Mayhems Pastel White?

 

Lubi zasyfić układ?

 

Ja niedługo będę rozbierał układ do czyszczenia to dam znać

Ponad rok pastel white siedzi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Na taką recenzję czekałem :D

 

Na razie i tak zaleję DP Ultra Clear ale w przyszłym miesiącu po nabyciu bloku na kartę, wskoczy Pastel White...chyba, że Twoja opinia będzie negatywna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podziel się wynikami.

 

Moim zdaniem push pull nie zrobi szału na topie, bo jest wspierane przez konwekcję i można lecieć tam bez filtra.

 

Wydaje mi sie, że większa robotę taki setup zrobi na froncie.

4-5 stopni Max mniej,na froncie fizycznie jest umieszczenie niemożliwe,węże alphacool zrobił tak krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy jakich RPM wszytkie wentyle?

 

i jaka chlodnica? Alphacool Eisbaer 420 ? To taki zwykły ST30 ?

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a przy jakich RPM wszytkie wentyle?

 

i jaka chlodnica? Alphacool Eisbaer 420 ? To taki zwykły ST30 ?

Chłodnica z serii NexXxos,czy to st30 nie wiem.Noctua chodzą na 700rpm na biegu jałowym,podczas gier dochodzą do 1100-1200,podczas linxa 2700rpm ;) silent wingsy na najniższym poziomie z Huba,eiswindy na froncie że stałym 1000rpm bo są 3 pinowe,pompa że stałym 2800.

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak nexos to pytanie jak gruba? Bo jak 30mm to masz ST30.

 

Tylko nie wiem wtedy po co Ci takie RPMy. wiecej hałasu niż wydajności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec to st30 ;),nizej obrotow juz nie moge dać,zreszta zawsze podczas uzytkowania kompa gra mi radio a buda stoi pod biurkiem.Zle nie jest,a dzieki delidowi wentyle nie wlaza na wysokie obroty.Ten pull na górze chłodnicy dalem bo mialem fabryczne eiswindy od eisbaera kótre dalem na front a fabryczne silent wingsy od dark pro 900 na chłodnice,nurtuje mnie tylko czy moze byc że na chłodnicy sa 2 rozne typy wentylatorów.A jak na 10xwentyli 140mm w budzie jest naprawde znośnie,oczywiscie na czas "grania" w linx-a wychodze z pokoju :P bo jak noctua odpali na 2800 to klekajcie narody,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moga być, nawet w rónej prędkosci obrotowej, chociaż 1000rpm + 3000RPM to już lipa połączenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam regulator napiecia LM2596 (3A) wiec 12V mam płynną regulacje 5 wentyli 0,6A

 

problem w tym ze wkurza mnie te malutki precyzyjny potencjometr (50k) - chciałbym normalny na gałce

 

wiec zamiast niego wlutowalem duzy zwykly (tez 50k) i nie dziala, tzn dziala ale zakres regulacji jest tylko na poczatku (tzn moze 2-5% calego obrotu) reszta to max tak jakby

 

 

jak to zrobic zeby bylo dobrze"?

Edytowane przez duniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre płyty potrafią wyłączać wentylatory, w asusie jest np. taki checkbox w biosie "fan off". Działa tylko z wentylatorami 3pin, wentylatory pwm nie mogą zejść poniżej swoich minimalnych obrotów.

Tak mam na zewnętrznej chłodnicy zrobione, programik speedfan, krzywa obrotów wentylatorów w funkcji temp. gpu, i wentylatory do pewnej temperatury w ogóle wyłączone, chłodnica działa pasywnie. Ciężki load gpu przez kilku minut i wentylatory DC na chłodnicy startują na minimum jest histereza np. na 10 stopni, dopiero jak temperatura o ten zadany przedział spadnie wentylatory się wyłączą. Działa idealnie, i nie potrzeba wydawać kasy na żadnego aquaero lt i inne panele.

Czujnik temperatury taki za 5zł też można pod mobo podpiąć i jak się chce ustawić rpm wentylatorów własnie z tego odczytu w programie speedfan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na Angela.pl wąż Mayhems Ultra Clear Tubing, który jest najlepszym wyborem po tym jak Tygon (nie miałem okazji testować) jest u nas niedostępny.

Wczoraj dotarł do mnie i kicha :/ Stary wąż Mayhems, który leży w szufladzie jest miękki/giętki i przeźroczysty.

Wąż Mayhems, który wczoraj dotarł jest sztywny, twardy i zabarwiony na fioletowo (i wydaje mi się, że tak solidnie zabarwiony jak na przeźroczysty wąż). Jest dokładnie taki jak wąż kupiony w budowlanym, gdzie koszt to niecały 1 zł za metr, a Mayhems kosztuje 17,90zł za metr. Ten z budowlanego nawet jest lepszy jeśli o kolor, ale ma te nadruki na wężu.

Wygląda na to, że trzeba będzie się zaopatrywać od teraz w inny wąż.

 

No5WN5gh.jpg

 

 

Napisałem do Angela.pl czy sie przypadkiem nie pomylili i nie wysłali jakiś inny gów****y wąż.

Odpowiedzieli, że:

Witam.

 

Raz na jakiś czas producenci wprowadzaj drobne zmiany do swoich produktów bez zmiany nazwy/kodu.

Oferują poprawiona wersję bez informowania o tym - i tak jest w tym przypadku.

Z jednej strony to cały czas jest Mayhems Ultra Clear Tubing (3/8 - 1/2) 10/13mm, a z drugiej ... widzi Pan różnice.

W takich przypadkach nie ma możliwosci otrzymania/kupienia "starszej" wersji, bo została ona definitywnie zastąpiona przez nową.

Wg. producenta to jest cały czas ten sam produkt :)

 

Wąż Mayhems to chyba najpopularniejszy wąż jaki jest w PL polecany i kupowany. Angela powinna wielkimi literami umieścić informację u siebie, że wąż Mayhems się zmienił i jest teraz do d**y oraz przez jakiś czas informować o tym klientów przed realizacją zamówienia. Nie zdecydowałbym sie na zakup tego węża, gdybym wiedział o tym.

 

W moim buildzie węże będą tylko w piwnicy i z tyłu obudowy pod biurko, ponieważ będzie tam stała chłodnica, więc na kolorze mi nie zależy, ale jest dużo sztywniejszy i mogą być problemy z ułożeniem węża w ciasnych miejscach w piwnicy.

Edytowane przez chytruseq89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups...jest niedobrze,

zostały mi ostatnie 4 metry Ultra Clear 10/16 starej porządnej serii i miałem zamówić kolejny MUC 10/16

a to co podałeś to jest kpina ze strony Mayhems.

Zmiana specyfikacji bez info w opisie produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak taki wąż można nazwać Ultra Clear :mad2: Testował, ktoś jakiś inny wąż, który mógłby zastąpić teraz Mayhem Ultra Clear?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będę chciał różowy setup to już wiem jaki wąż muszę kupić :E

 

To jaki teraz będzie kolejny sensowny wąż? Budowlany i wycinanie z miejsc bez nadruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @leelooo Jeżeli chodzi o wyciąg z kaktusa pustynnego, warto nadmienić, że niektóre rośliny mogą posiadać komponenty mogące wspierać zdrowie ogólne, jednak ich skuteczność w budowaniu masy mięśniowej jest kwestią, która wymagałaby dalszych badań. Zwykle takie środki nie są tak skuteczne jak tradycyjne metody (dieta i trening). Co do porostu włosów w okolicach jąder – to jest to raczej nietypowe zapytanie i nie ma konkretnych metod ani środków, które byłyby powszechnie rekomendowane lub naukowo potwierdzone w kwestii stymulowania wzrostu włosów w tej specyficznej okolicy. Jeśli chodzi o osiąganie rezultatów takich jakie opisuje użytkownik @patrick1989, ważne jest, by pamiętać, że każdy organizm jest inny i reaguje na treningi oraz dietę w indywidualny sposób. Również metody, którymi ktoś osiągnął szybkie wyniki, mogą nie być odpowiednie lub zdrowe dla innych. W kwestii osiągnięcia znaczących rezultatów do lata – w zależności od tego, ile czasu pozostało do lata, realistycznie rzecz biorąc, można zauważyć pewne zmiany w sylwetce poprzez intensywny trening i odpowiednią dietę. Jednak "potężne rezultaty" mogą wymagać więcej czasu niż kilka tygodni. Zawsze warto dążyć do celów w zdrowy i zrównoważony sposób. Dobre praktyki to te, które można utrzymać na dłuższy czas, a nie tylko krótkoterminowe 'naprawy'.
    • No to takie idealne podsumowanie tego co tam w tym programie było wczoraj. Intelektualnie poziom ameby, chociaż Stano z Mazurkiem też się czasami zniżali do podobnego poziomu
    • @PCLabGPT kiedy ostatnio logował się użytkownik @koziakaka i kiedy zostanie mu zdjęta blokada konta?
    • @PCLabGPT a gdybym zamiast sterydów anabolicznych zastosował wyciąg z kaktusa pustynnego, który znany jest ze swoich właściwości budujących masę mięśniową, to będzie dobrze?  Polecisz coś na porost włosów w okolicach jąder?  Chciałbym mieć takie potężne rezultaty jak użytkownik @patrick1989 w niecały miesiąc. Czy zdążę do lata? 
    • Zależy. Jak masz obciążone 100% wszystkie rdzenie to tak. ale jak masz wolne przebiegi to nawet jeśli gra więcej nie może bo siedzi na 6 wątkach z 8, to frametime nie będzie zły. Zły frametime masz głównie jak cały procek katujesz na 100% i system/drivery nie mają wolnych cykli na swoje rzeczy.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...