Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten zestaw jest nie opłacalny. Za 2200zl da się zwodoeqc CPU i GPU. Wartość tego zestawu to max 1200-1400zl. Zdecydowanie nie 2200. Już wolałbym alphacool z po.pa d5- vpp755 za 1200zl z Angela.pl

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam filtry demci w moim Korsarzu 350D, spełniają swoją rolę w 1000%, odkąd je mam w budzie czyściutko, kurz zatrzymuje się na filtrach - czyli tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam w corsair 760t - buda za 700 zł o jakości logica za 50 zł.

 

Chodziło mi bardziej, czy warto jakieś dołożyć, a jak tak to jakie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw jest nie opłacalny. Za 2200zl da się zwodoeqc CPU i GPU. Wartość tego zestawu to max 1200-1400zl. Zdecydowanie nie 2200. Już wolałbym alphacool z po.pa d5- vpp755 za 1200zl z Angela.pl

Mówisz o czymś takim?/ W ogóle fajny sklep :) Ja wiem, że pewnie dużo taniej jest coś samemu poskładać, ale jako to moja pierwsza przygoda z LC i się trochę boję, że źle podobieram części, zaleje PCta, coś nie będzie działać. Dlatego szukałem Kita dla nowicjusza :> Oglądałem też sporo filmów na YouTube i JayzTwoCents polecał tego Kita EK, i dlatego nad nim myślałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem na myśli to:

http://angela.pl/p14666,alphacool-eisbaer-extreme-liquid-cpu-cooler-280-black-edition.html

 

Składanie LC to nic trudnego. Gotowy zestaw który wkleiles nie różni się niczym od DIY. Też musisz docinac węża i skręcać złączki.

 

 

Jakbyś chciał sam coś poskładać to pytaj. Dostaniesz na talerzu np po 2-3 najciekawsze części każdego typu do wyboru. Z ewentualnym opisem co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byś minciu skręcił w nano s?

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nano S

 

chłodnica 120 na tył

chłodnica 240 na przod

 

frontowy plastik wyciac na cnc lub wstawic mesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekałem na opcje 2x280 :E pytanie czy jak się nie upre to po 2 120 się nie pchać(jedna nad blokopomką-wwiew :/) jeszcze do tej 240. Aktualnie ciężko mi zmieścić 240 aio na góre z fabrycznymi wentylatorami :E coś tam masz z tych skarbów z zagranicy co już tak siedziały?

Edytowane przez wii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych pompek:

 

http://angela.pl/p14901,bykski-b-tank-ddc-mi-mini-450lph-pwm-pump-reservoir-with-rgb-black.html

 

 

 

http://angela.pl/p12455,alphacool-vpp655-ig1-4-inkl-eisdecke-d5-plexi-v-3.html

 

DCC będzie głośniejsza ale tańsza i prostsza w montażu. Do VPP655 potrzeba jeszcze rezerwuar osobno.

 

 

 

Do tego takie 20mm chlodnice:

http://angela.pl/index.php?d=szukaj&szukaj=Ultrathin+Radiator&kategoria=0&producent=&cena_min=&cena_max=&grupa_cech=0&c%5B11%5D=0&c%5B12%5D=0&operator=0

 

 

Całkiem fajne nie odstają od 30mm. Mają gęstsze finy ale mniejszej dlugości. W testach wypadają bardzo OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem na myśli to:

http://angela.pl/p14666,alphacool-eisbaer-extreme-liquid-cpu-cooler-280-black-edition.html

 

Składanie LC to nic trudnego. Gotowy zestaw który wkleiles nie różni się niczym od DIY. Też musisz docinac węża i skręcać złączki.

 

 

Jakbyś chciał sam coś poskładać to pytaj. Dostaniesz na talerzu np po 2-3 najciekawsze części każdego typu do wyboru. Z ewentualnym opisem co i jak.

Wygląda bajecznie. Dzięki :). Pytanie tylko czy wejdzie do mojej obudowy ten Alphacool. Muszę pomierzyć i pewnie wejdę w ten biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaka buda jest wieksza od Lian Li 011 Dynamic a zarazem nie tak ponura jak fractal R6? Najlepiej jasna biała.

LL niestety jest tak mała że nie da sie w niej zamontowac ani D15 ani grafiki z AIO poziomo (boczny panel przygniata weze :E ).

 

Do Crystala 680X nie wejdzie 360mm na topie, odpada. Musza wejsc 240 + 360mm aio. Może Cosmos C700M?

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie spieszy, to ja bym po prostu poczekał na O11 Dynamic XL, które Lian Li pokazywało na Computexie z zapowiedzią wprowadzenia do sprzedaży w najbliższym czasie.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji ta zabudowana pompka VPP755 z chłodnicą jest w jakiejś tam wersji V3, ale co ważniejsze ma manualne sterowanie RPM. Tak przynajmniej wychodzi z opisu czyli nie powinno być problemów z wadliwym sterownikiem PWM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, ja czytalem ze oprocz tego ma PWM ale tak sie chyba nie da? :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ma podwójną możliwość sterowania? Vpp755 najlepiej puścić na jednym biegu i zapomnieć o jej istnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh, ja czytalem ze oprocz tego ma PWM ale tak sie chyba nie da? :E

 

Da się. VPP755 ma właśnie zarówno pokrętło z dołu jak i PWM :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, czyli mamy regulacje 0% - (ustawienie pokrętła). Martwi mnie czy 280mm nie jest za mała. 

 

MLC Phoenix mógłby mieć fajnego kopa ale słyszalem że ta pompka DDC to takie pseudo DDC, niskoobrotowa no i dziwnym trafem 360MM Phoenix jest już jakiś czas EOL.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałem się dopytać czy to dobry dział, w którym mogę się zwrócić do Was z pomocą o ocenę i dobór części LC dla mojego projektu na V3000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Chciałem się dopytać czy to dobry dział, w którym mogę się zwrócić do Was z pomocą o ocenę i dobór części LC dla mojego projektu na V3000?

 

Tak. Możesz pisać w tym temacie lub (lepsza opcja) założyć po prostu osobny temat na tym podforum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda pod 45*C i nie bardzo da sie coś z tym fantem zrobić :D Też tak macie? szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd,nawet jak jest 32 stopnie w pomieszczeniu nie mam problemów z utrzymaniem w ryzach temp cieczy w loop.

Nie dziwne bo CPU jest chłodzone dwoma chłodnicami 480mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciecz nie przekracza 34C a komp lata non stop :E

 

U mnie CPU musi podzielić się 2x 480 z kartą graficzną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...