Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie czy umiejscowienie chłodnicy tak jak na zdjęciu będzie OK czy lepiej dać ją do przodu obudowy by nie łapała ciepła z karty graficznej ?>

 

Thermaltake-Level-20-XT-Build-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bdb,w tym kolosie GPU nie ma szans przeszkadzać AIO w pracy.

Rób custom loop wreszcie,ta buda mieści potężny zestaw chłodnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wziąłem na testy navisa RGB 360.

Zobaczymy jak to się będzie spisywać a w między czasie chyba zrobię sobie coś samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za gigantyczna buda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezła skrzynia :E weszłyby 3 dobre pc do środka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna do In Win DFrame 2.0 dac 2 AiO? 360 i 240mm?

Mam opcje na złotą Limited z zasilaczem 1065W...

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję jakieś tanie przedłużki do kabli od zasilacza. Z tego co widzę to 2 firmy generalnie są dostępne w tej kategorii - BitFenix i Phanteks. Ktoś coś? Jakieś doświadczenia? Nie interesuje mnie wygląd, tylko jakość. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanie przedłużki to Ali, bo dostaniesz tam wszystko taniej niż u nas. Przedłużki od Phanteks / Gelid / BitFenix oceniłbym tak na 3/5 - cienkie makarony na oplocie z para, ze sztywnym przewodem, które średnio się układa. Generalnie wszystko to i tak klepie chińczyk. Jak zależy Ci na niskiej cenie, to jest to dobre rozwiązanie, bo na pewno będą wyglądać lepiej niż fabryczne przewody. Swoje zadanie jako przedłużka też spełniają ok :).

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi tylko i wyłącznie o przedłużenie bo walczę z akrobacją w stylu w pełni modularny zasilacz SFX z krótkimi kablami w obudowie ATX-mid. :E

A ma być tanio bo buda bez okien. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z kolegów ma dostęp do CNC / waterjeta? Potrzebowałbym zrobić adapter do montażu zasiłki ATX do D-Frame'a, otwory po bokach niby są ATX ale oryginalny zasilacz jest dużo szerszy.

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak zrobię. Praktycznie żadna śruba z normalnego ATX-a nie pasuje w D-Frame...

Oryginalny zasilator jest wielki, 1300W Seasonic Platinum to przy nim zabawka:

 

io7NqK5.jpg

 

 

KiyhM6t.jpg

 

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany,uzywal ktos blokow gpu barrowa?Daja rade?

Chodzi o blok na 2080ti.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałaby być duża nieszczelność żeby było cokolwiek słychać.

 

Ja na początku byłem zachwycony tym, ze taki sprzęt istnieje i wziąłem wersję od EK tyle, że mam to szczęście, że trafiła mi się felerna sztuka...

Dwa dni sprawdzania gdzie jest nieszczelność, a na końcu pomyślałem, że może coś z tym urządzeniem jest nie tak i zrobiłem szybki test na zasadzie podpięty tylko wąż i zakończenie złączką i... bingo.

Nawet na takim małym odcinku i braku jakiejkolwiek możliwości, że jest na nim nieszczelność (ZMT 9.5x15.9 i 16/10 bitsy - kto próbował ten wie jak to ciasno wchodzi) delikatnie spadało ciśnienie.

 

Dzisiaj widziałem na FB, że na dr.dropa też ktoś narzekał, więc ogólnie dla mnie to fajny bajer żeby sprawdzić jakieś grubsze nieszczelności z których powoli wylatywalby płyn, Bo takie widać od razu (miałem np niedokrecony w pełni korek reza) ale nie na grubsze sprawdzanie typu "zostawię na noc" i zobaczę rano czy spadło ciśnienie.

 

Tylko czas przez to straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam pierwotnej wersji dr. Dropa od dłuższego czasu - moim zdaniem super wynalazek. Ja akurat nie trafiłem żadnej wadliwej wersji i wszystko działa jak powinno. Wszelkie nieszczelności wychodzą bardzo szybko, bo spadek ciśnienie nawet przy niewielkiej nieszczelności jest od razu. Syczenia raczej nie usłyszysz - prędzej poczujesz delikatny strumień powietrza jak będziesz przesuwał palcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie temat zaciekawił, bo ubywa mi gdzieś płynu po wymianie węży z Tygona na Mayhems Ultra Clear.

 

O ile Tygon nachodził na krućce EK mega ciasno, to Mayhems'a da radę zerwać z krućca nawet po jego zakręceniu. Nie wiem czy Tygon nie trzymał się lepiej nawet bez zakręcania. Różnica była bardzo duża.

 

No i najciekawsze, od tego czasu ubywa mi płyn w układzie. Mega powoli ale ubywa, widać to w rezie. I nie jestem pewien czy to tylko efekt odpowietrzania, podejrzewam że jednak nie do końca jest 100% szczelnie.

 

 

Tylko wtedy wymieniłem też blok CPU no i nie wiem co 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby to był wyciek.

Gdyby przez wyciek ubywało Ci płynu w rezie, to raczej byś już o tym wiedział ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Minciu i może Ci się odpowietrzyło i może trochę paruje. Mi też znika, ostatni raz zmieniałem wodę właśnie na jesieni rok temu no i widzę, że ubywa. A na bank nic nie wycieka bo często sprawdzam. Bym powiedział, że tu głównie parowanie się odbywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tygonach nic nie parowało. Poziom idealny bez zmian przez chyba rok czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej wtedy dobrze odpowietrzyłeś. Uwierz mi, że jakby to ubywanie płynu było związane z wyciekiem to już trzy dni temu byś o tym wiedział.

Spróbuj sobie kiedyś odkręcić złączkę tak żeby z niej delikatnie krople wypływały, to zobaczysz ile się tego nazbiera po chwili, a w rezie nawet nie zauważysz różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...