Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tYsU^

Telefon Mix Plus za 1zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar kupć sobie telefon w Mix Plusie za 1 zł z miesięcznym doładowaniem konta za 30 zł, tylko tutaj nie znam odpowiedzi. Jaki telefon wybrać?

Chciałbym wybrać między:

Samsung Avila NS

a

LG KP500 Cookie Van. Brown

 

Proszę o jakieś rady. Mile widziane inne propozycje, jaki telefon wybrać xD

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefony te same!

Lg a Samsung wydawaja telefony bardzo, bardzo podobne, rozniace się tylko obudową.

Ale moim zdaniem Avilla jest ładniejszy. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej podoba mi się Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga i jestem bardzo zadowolony z niego. Ma dużo naprawde fajnych opcji, które znacznie ułatwiają życie ;)

Jedyny minus to słaby aparat (brak ostrości). Poza tym bateria trzyma mi coś koło tygodnia, a muzyki słucham codziennie koło godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mow ze chcesz wziac na 42 doładowania ? no chyba ze doładowujesz czesciej niz raz na miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać plus zjechał ostatnio z cenami. Aczkolwiek dalej jeżeli porównywać je do najtańszego abonamentu w play są duże :/ 4 miesiące czekam aż coś się w końcu z tymi cenami stanie a tu obniżki ledwo o kilkadziesiąt złotych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ni emow ze chcesz wziac na 42 doładowania ? no chyba ze doładowujesz czesciej niz raz na miesiac

Dokładnie, podpisywac umowę na 42 przymusowe doładowania się nie opłaca, zwłaszcza, że oba te telefony nówki można kupić za ok. 400-500 zł i nie trzeba się związywac zadnymi przymusowymi doładowaniami na lata. Jak ktoś chce, to mogę mu niedrogo opchnąć prawie nowego LG KP500 Cookie za 360 zł w pełnym komplecie jak z salonu + karta 1GB i skórzane etui. Link do aukcji w sygnaturce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to miałem avilę i jest to :kupa: , lepsze jest coś normalnego na systemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem napalony na Samsunga. Może u jakiegoś innego operatora kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...