Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tYsU^

Telefon Mix Plus za 1zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar kupć sobie telefon w Mix Plusie za 1 zł z miesięcznym doładowaniem konta za 30 zł, tylko tutaj nie znam odpowiedzi. Jaki telefon wybrać?

Chciałbym wybrać między:

Samsung Avila NS

a

LG KP500 Cookie Van. Brown

 

Proszę o jakieś rady. Mile widziane inne propozycje, jaki telefon wybrać xD

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefony te same!

Lg a Samsung wydawaja telefony bardzo, bardzo podobne, rozniace się tylko obudową.

Ale moim zdaniem Avilla jest ładniejszy. :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej podoba mi się Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam samsunga i jestem bardzo zadowolony z niego. Ma dużo naprawde fajnych opcji, które znacznie ułatwiają życie ;)

Jedyny minus to słaby aparat (brak ostrości). Poza tym bateria trzyma mi coś koło tygodnia, a muzyki słucham codziennie koło godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mow ze chcesz wziac na 42 doładowania ? no chyba ze doładowujesz czesciej niz raz na miesiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać plus zjechał ostatnio z cenami. Aczkolwiek dalej jeżeli porównywać je do najtańszego abonamentu w play są duże :/ 4 miesiące czekam aż coś się w końcu z tymi cenami stanie a tu obniżki ledwo o kilkadziesiąt złotych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ni emow ze chcesz wziac na 42 doładowania ? no chyba ze doładowujesz czesciej niz raz na miesiac

Dokładnie, podpisywac umowę na 42 przymusowe doładowania się nie opłaca, zwłaszcza, że oba te telefony nówki można kupić za ok. 400-500 zł i nie trzeba się związywac zadnymi przymusowymi doładowaniami na lata. Jak ktoś chce, to mogę mu niedrogo opchnąć prawie nowego LG KP500 Cookie za 360 zł w pełnym komplecie jak z salonu + karta 1GB i skórzane etui. Link do aukcji w sygnaturce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, to miałem avilę i jest to :kupa: , lepsze jest coś normalnego na systemie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem napalony na Samsunga. Może u jakiegoś innego operatora kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...