Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Wojtas_Ziom

Najlepszy darmowy antywirus

Rekomendowane odpowiedzi

avasta bym do antywirusów nie zaliczał

jak chcesz dobry i darmowy to polecam avire

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z darmowych najlepsza jest Avira. Zdecydowanie. Nie ma polskiego interfejsu, ale to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
avasta bym do antywirusów nie zaliczał

jak chcesz dobry i darmowy to polecam avire

a czemu bys avasta do antywirusow nie zaliczal :o ? ja sam uzywam i sobie bardzo chwale, wylapuje wszelkie scierwo ktore tylko czycha na moj komputer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zainstalować Kasperskiego Internet Security 2010, to dopiero wrróc wszelkiego robactwa i chorób naszych PC, wersja trial działa przez 30 dni i ma wszystkie funkcje co pełna. Po wygaśnięciu licencji można przeinstalować i znów mieć na 30 dni. Z resztą czy 50zł za cd-key to dużo ?

 

Z darmowych to miałem (nadal z resztą mam z kasperem) Malwarebytes i Eset Nod jakąs starszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Ja ze swojej strony polecę Norton 360 v3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam zainstalować Kasperskiego Internet Security 2010, to dopiero wrróc wszelkiego robactwa i chorób naszych PC, wersja trial działa przez 30 dni i ma wszystkie funkcje co pełna. Po wygaśnięciu licencji można przeinstalować i znów mieć na 30 dni. Z resztą czy 50zł za cd-key to dużo ?

 

Z darmowych to miałem (nadal z resztą mam z kasperem) Malwarebytes i Eset Nod jakąs starszą wersję.

zainstalowanie na kompa Kasperskiego to większa zbrodnia niż zainstalowanie ViŚty ;]

 

polecam AVG free edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem długi czas AVG free edition i było ogólnie OK. Nieco przymulał mojego starego (1GHz + 512MB RAM) kompa, ale na "nowym" (E8200 + 4GB RAM) za to był raczej niezauważalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w AVG free edition lub avasta da się jakoś zrobić żeby widział że plik nie jest zarażony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie avira, używam już z 5 ? lat, mało zaspobów pc-ta konsumuje, codzienne aktualizacje, nigdy jeszcze nie zdażylo sie żeby coś przeoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w AVG free edition lub avasta da się jakoś zrobić żeby widział że plik nie jest zarażony ?

w avaście nie wiem, w AVG tak i to bardzo łątwo mozna wybierać dowolne "exeptions"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ESET Antyvirus ;)

Odradzam zabawę w crackowanie antywirów. Producenci dość często banują lewe klucze, a cracki to jedno z głównych źródeł syfu.

 

A ja polecam zainstalować Kasperskiego Internet Security 2010, to dopiero wrróc wszelkiego robactwa i chorób naszych PC, wersja trial działa przez 30 dni i ma wszystkie funkcje co pełna. Po wygaśnięciu licencji można przeinstalować i znów mieć na 30 dni. Z resztą czy 50zł za cd-key to dużo ?

 

Z darmowych to miałem (nadal z resztą mam z kasperem) Malwarebytes i Eset Nod jakąs starszą wersję.

Równie "legalne" i "uczciwe" jak aktywowanie systemu OEM po zakupie nowej płyty głównej.

 

Ja ze swojej strony polecę Norton 360 v3

Poproszę wyniki testów gdzie wygrywa on z Avirą. poza tym kolega prosił o antywirusa, a nie "internet security". Dodatkowo Symantec jest jedyną firmą, która udostępnia specjalny program do usuwania resztek po swoich produktach, bo instalator nie usuwa wszystkiego.:boink:

 

zainstalowanie na kompa Kasperskiego to większa zbrodnia niż zainstalowanie ViŚty ;]

 

polecam AVG free edition

Baaardzo przeciętny, zdecydowanie słabszy od Aviry.

 

Używałem długi czas AVG free edition i było ogólnie OK. Nieco przymulał mojego starego (1GHz + 512MB RAM) kompa, ale na "nowym" (E8200 + 4GB RAM) za to był raczej niezauważalny...

J/w. Avira jest b. lekka nawet dla starszych kompów.

 

Zdecydowanie avira, używam już z 5 ? lat, mało zaspobów pc-ta konsumuje, codzienne aktualizacje, nigdy jeszcze nie zdażylo sie żeby coś przeoczył.

Zdecydowanie najskuteczniejszy darmowiec, który dodatkowo pokonuje większość płatnych rozwiązań, jak NOD32, Kaspersky czy Norton. Polecam lekturę przyklejonego FAQ o bezpieczeństwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę AVG free edition, avast to ścierwo- mnie zasyfił system, a koledze w ustawieniach neta tak pokręcił, ze musiał robić formata.

Natomiast z płatnych antywirusów polecę NIS 2010- na allegro 2lata 1 stanowisko za 65zł- to chyba nie dużo...

Możesz też ściągnąć sobie NIS 2009 90 dniowego, w polskiej wersji językowej, który jest w pełni legalny.

Sam wcześniej go używałem, a jest prawie tak samo dobry jak wersja 2010.

LINK

Potem jak ci się skończy to też możesz skorzystać z innych 90/180 dniowych, legalnych NAV 2009:

- od Microsoft'u po angielsku, 90 dni,

- kolejny po angielsku, 90 dni,

- 180 dni po niemiecku,

 

W sumie mamy 15 miesięcy b. dobrej ochrony.

 

PZDR

 

Do adminów: Nie czepiajcie się, to są w pełni legalne programy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był/jest wałkowany dokładnie co 3 dni, podobnie jak o defragu...

 

Polecam szukaj:

http://forum.pclab.pl/szukaj/?klucz=darmow...ny&f=0#1069

 

A na zakończenie Avast albo Avira. Sprawdź sobie i wybierz sam.

Wszelkie dyskusje są na zasadzie wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a musi być darmowy?? teraz program AV nie jest taki drogi.. za jakieś 120 zeta otrzymasz calkiem fajny programik z firewallem w zestawie... e.g. Panda Antyvirus 2010

 

btw - a gdy chcesz skuteczny darmowy to LINUX:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a musi być darmowy?? teraz program AV nie jest taki drogi.. za jakieś 120 zeta otrzymasz calkiem fajny programik z firewallem w zestawie... e.g. Panda Antyvirus 2010

 

btw - a gdy chcesz skuteczny darmowy to LINUX:)

Po co za 120zł, jak za 50-70 masz kis/nis 2010 na 1/2 lata.

A poza tym panda to kit, bo koliduje z wieloma grami i programami,a przynajmniej kiedyś tak było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z darmowych - Avira. Uzywam od 4 lat i nie zawiodlem sie. Nie to co Avast czy Norton.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z darmowych - Avira. Uzywam od 4 lat i nie zawiodlem sie. Nie to co Avast czy Norton.

Co do Aviry i Avasta się zgadzam, natomiast nie mogę nic złego powiedzieć na temat nortona 2009 i 2010 (przed 2008 to inna sprawa) - obecnie jeden z najlepszych antivirów.

Co masz do niego?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do Aviry i Avasta się zgadzam, natomiast nie mogę nic złego powiedzieć na temat nortona 2009 i 2010 (przed 2008 to inna sprawa) - obecnie jeden z najlepszych antivirów.

Co masz do niego?!

norton zamula kompa równie "skutecznie" co kaspersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem AVG i jak mam dodać plik do wyjątków(chodzi mi że program widzi go jako wirus a nim nie jest ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kliknij w traya potem guard i tam masz exeptions dodaj dowolny plik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comodo - z angielskim intetfejsem, ale da się przeżyć :) (tylko problem może pojawić się z instalowaniem na systemach 64 bitowych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...