Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iranek

PlusLiga 2009/2010

Rekomendowane odpowiedzi

Fein, ale się rozpisałeś. Miło widzieć tu też innych pasjonatów :)

 

Pierwsza czwórka wydaje się oczywista, ale najtrudniejszą drogę będzie miał JW, bo kto wie, czy Delecta nie zaskoczy w ostatniej chwili. Bydgoszczanie początek sezonu mieli bardzo dobry, potem było już bardzo źle, ale to nie znaczy, że na PO nie zobaczymy nowej odsłony tej drużyny. Zaryzykowałabym stwierdzenie, że jeszcze kilka miesięcy temu to Delecta byłaby typowana na faworyta w tej parze. Nie ukrywam, że mam jednak nadzieję na bardzo dobre występy JW. To jest naprawdę fajna, poukładana drużyna.

 

Jeśli chodzi o walkę o medale, to wydaje mi się, że z pary Zaksa - JW, zwycięsko wyjdzie jednak ekipa z KK i to ona powalczy o złoto ze Skrą. Licząc na słabą psychikę Resovii, brąz moim zdaniem powędruje do JW. Mówiąc krótko, kolejność będzie taka, jak po zakończeniu fazy zasadniczej.

 

Kto natomiast zostanie na pewno w PlusLidze? Trzymam kciuki za Politechnikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla beniaminka, brawo dziewczyny z Łodzi, mamy puchara! Gramy w LM za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się to, o czym pisałam - Delecta zaskoczyła i ograła JW do zera. To jest najtrudniejsza para w tej fazie play off i jutrzejszy mecz może być bardzo, bardzo nerwowy. Liczę na to, że JW pokaże charakter, po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stało się to, o czym pisałam - Delecta zaskoczyła i ograła JW do zera. To jest najtrudniejsza para w tej fazie play off i jutrzejszy mecz może być bardzo, bardzo nerwowy. Liczę na to, że JW pokaże charakter, po prostu.

Widziałem tylko powtórkę trzeciego seta, ale mecz super. :thumbup: Mało błędów, dokładne rozegranie - swoją drogą świetnym graczem okazuję się Lipiński, ciekawe, czy utrzyma dyspozycję. Bo widząc jak się zaprezentował, nie dziwię się, że Wspaniały wysłał Woickiego do kwadratu. Przyjemnie się taką grę oglądało, straszna szkoda że dzisiaj też raczej nie będę miał okazji zobaczyć meczu. :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zgodnie z planem, JW wygrał trzeci mecz z Delectą i awansował dalej, spotkanie było super! :thumbup:

Czekam teraz na terminy kolejnej fazy i tutaj emocje będą już ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty, w rywalizacji Zaksy z JW mamy 1:1 i tak jak się na to zapowiadało, jest bardzo zacięcie. Za chwilę drugie spotkanie między Skrą i Resovią, ale tutaj chyba nie ma co liczyć na niespodzianki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie ktoś coś napisał o lidze, a nie tylko typujecie. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło, dwa tie-breaki wczoraj, dla Resovii i dla Zaksy. Dziś o 14:45 odbywają się jednocześnie kolejne spotkania, także być może poznamy finalistów...

 

Edit: Nie mogę sobie odmówić tej pokusy i muszę napisać o wczorajszym spotkaniu w Jastrzębiu - ALE MECZ! :luxhello: Było wszystko to, co w siatkówce najpiękniejsze, czyli obrony, kontry i nieprzewidywalność. Jestem zachwycona odrodzeniem się JW i cóż mogę powiedzieć... Piąty mecz będzie niezwykle emocjonujący :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JASTRZĘBIE, JASTRZĘBIE, JASTRZĘBIE! :luxhello: Byli dziś lepsi i po kolejnym pięknym meczu wywalczyli ten wymarzony awans do finału :D

 

A Iraneczka taaak się cieszy! :wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah tak jak mówiłem. :P JW w finale, ciekawe, czy powalczą ze Skrą. Jeden Ruciak to za mało na całe Jastrzębie, to według mnie najbardziej niedoceniany siatkarz w Polsce, wygrywał ZAKSie całe mecze a MVP i tak dawali Jaroszowi. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tupaczku, miło Cię tu widzieć :)

 

W pierwszym spotkaniu o złoto JW pokonał Skrę 3:2! :luxhello:

 

Zaksa zbiła Resovię 3:0.

 

Jutro kolejne spotkania między tymi parami - aż się łezka w oku kręci, że koniec sezonu tuż, tuż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:banan::disco::gitarzysta::yuppie::przytulasie::luxhello::thewave::wiggle::beerchug::thumbup::cool: Kto się cieszy razem ze mną ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO HELOOOŁ?! :E

 

Spotkanie było super emocjonujące, chociaż strasznie nierówne, ale JW pokazał pazura. Nie wiem, co to będzie jutro, ale tego zwycięstwa już nikt nam nie zabierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę hater mode on, czuję się jakbym kibicował Rosjanom.

 

No cóż kiedyś Skra musiała przegrać, świeżość JW nie dziwi, wystarczy porównać zawodników i ilość występów w nogach. Może być cieżko, ale w JW rywalizacja się nie skończy. Skra wygra a Wy jak co roku będziecie biadolić, że tym razem nawet wieża Babel nie dała rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki hater? JW kibicuję zaciekle przeciwko każdemu tak samo mocno od kilku lat, po co się zbędnie napuszać.

Wszyscy wiedzą, że to Skra musi, a JW może wygrać złoto i właściwie tyle w temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skra to brzyyydal. Nie wiem, co jest ich sekretem, ale szóste złoto z rzędu to nie przypadek. Dzisiejszy mecz był przedziwny i obnażył obydwa zespoły ze wszystkiego. JW zupełnie stracił jaja - nie wystarczyło błysnąć w trzecim secie, a to, co pokazali w czwartym to jakaś żenada. Nie lubię tak nierównych spotkań, zawsze mam poczucie, że cała gra była dziełem przypadku, a nie umiejętności i strategii. Tak czy siak, złoto zostaje w Bełchatowie i choć nie ma już takiej przepaści, jak kiedyś, na usta znowu ciśnie się nuda.

 

Ciekawe, co tam się zaraz będzie działo w Rzeszowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałam meczu o brąz, ale jestem w szoku :o Zaksa miała dosłownie na wyciągnięcie ręki najpierw finał, a potem brąz i... i nikt chyba nie wie, co się stało. Największy przegrany tego sezonu, tego nie można się było spodziewać. Jednocześnie gratulacje dla Resovii, w którą ja nie wierzyłam ani trochę - pokazali charakter.

Tym sposobem sezon PlusLigii 2009/2010 jest właściwie zakończony - czekamy jeszcze tylko na to, czy Jadar zostanie, czy odda swoje miejsce Treflowi.

 

Niedługo ruszamy z sezonem reprezentacyjnym! :wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym sposobem sezon PlusLigii 2009/2010 jest właściwie zakończony - czekamy jeszcze tylko na to, czy Jadar zostanie, czy odda swoje miejsce Treflowi.

 

Tego, że odda* swoje miejsce AZS PW chyba nikt się nie spodziewał.

 

*właściwie to sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego, że odda* swoje miejsce AZS PW chyba nikt się nie spodziewał.

 

*właściwie to sprzeda.

Na pewno tego się nikt nie spodziewał, ale wiadomi nie od dziś, że w sporcie bez pieniędzy nie zapłaci się licencji na granie za cały rok. Jak widać AZS PW nie znalazła odpowiedniego sponsora na nowy sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno tego się nikt nie spodziewał, ale wiadomi nie od dziś, że w sporcie bez pieniędzy nie zapłaci się licencji na granie za cały rok. Jak widać AZS PW nie znalazła odpowiedniego sponsora na nowy sezon.

albo ja się zamotałem, albo Ty, ale chyba właśnie AZS PW znalazł odpowiedniego sponsora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...