Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Iranek

PlusLiga 2009/2010

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczynamy sezon ekstraklasy mężczyzn 2009/2010 :)

 

Do zapoznania się z drużynami i terminami spotkań zapraszam na oficjalną stronę PlusLigi

 

Tutaj zachęcam do wspólnego komentowania i kibicowania przez cały sezon klubowy, czyli aż do wiosny.

 

Będzie się działo! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ruszamy :D Liga zapowiada się w tym sezonie niezwykle emocjonująco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mistrzem znów będzie skra? Który to już raz? :E

 

 

jeśli kontuzjowani zawodnicy wrócą do gry to skład będzie niesamowicie mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że Skra wydaje się być poza zasięgiem wszystkich. Myślę jednak, że dużo przyjemności będą nam sprawiały pojedynki pozostałych ekip - teraz do grona drużyn "nie do bicia" dołączy pewnie Delecta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w obecnej sytuacji zdecydują się na grę z trzema przyjmującymi? Jeśli tak, to ławka po odejściu Murka, może się jednak okazać za krótka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że w obecnej sytuacji zdecydują się na grę z trzema przyjmującymi? Jeśli tak, to ławka po odejściu Murka, może się jednak okazać za krótka.

A mają inne wyjście? :E Winiarski ma ponoć leczyć się aż do grudnia, więc Antiga, Bąkiewicz i Kurek będą się musieli uwijać. Pytanie, jak sobie poradzą w LM.

 

Kurcze, nie mogę się już doczekać weekendowych transmisji :wiggle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mają inne wyjście? :E Winiarski ma ponoć leczyć się aż do grudnia, więc Antiga, Bąkiewicz i Kurek będą się musieli uwijać. Pytanie, jak sobie poradzą w LM.

Nie mają :E

Będzie ciekawie na początku :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest tam jakiś nastolatek ponoć :E

 

Nie wiem za bardzo jak to wygląda w praktyce, będą stawać w 4 do przyjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee? Jak we czwórkę? Na boisku jest tylko dwóch przyjmujących i libero. Ten młodzieniaszek z pewnością nie będzie powoływany do meczowej dwunastki, więc biorąc pod uwagę, że póki co Winiar nie będzie grał, ktoś z wymienionej wcześniej trójki będzie siedział na ławie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No standardowo to jest właśnie dwóch przyjmujących i libero, to oczywiste. Ale jak ma wyglądać ta gra "z trzema przyjmującymi"? Czyli co? trzech przyjmuje, czy dwóch przyjmuje i kurek przesunięty na atak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy. Na przyjęciu zagra dwóch zawodników Antiga/Kurek lub Antiga/Bąkiewicz lub Kurek/Bąkiewicz, a na ataku zagra Wlazły lub Novotny. Samo stwierdzenie "gra z trzema przyjmującymi" oznacza, że przez 2-3 miesiące tylko tylu zawodników na tej pozycji Skra będzie miała do dyspozycji, czyli będzie tylko jeden zmiennik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba faktycznie się nie rozumiemy, bo i jeden i drugi atakujący skry z tego co wyczytałem na początku sezonu grał nie będzie. Wlazły i Novotny są kontuzjowani i grać na razie nie będą.

 

za wp:

 

"Spotkanie zakończył nastoletni atakujący Miłosz Hebda, który wygrał walkę na siatce z doświadczonym Prousalisem. Młodzieżowy reprezentant Polski jest w tej chwili jedynym zdrowym atakującym w zespole Skry - kontuzje leczą Mariusz Wlazły i Jakub Novotny. Mimo to na parkiecie pojawił się dopiero w trzecim secie. W pierwszych dwóch partiach trener Nawrocki sprawdzał ustawienie z trzema przyjmującymi, jakie w poprzednim sezonie stosowali mistrzowie Włoch - Copra Piacenza. Na parkiecie występowali więc równocześnie Stephane Antiga, Bartosz Kurek i Michał Bąkiewicz. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hebda będzie na ataku, to "ten nastolatek" . Obwołany przez wielu nadzieją polskiej siatkówki, swoją drogą podobno już zaczyna cwaniaczyć . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Spotkanie zakończył nastoletni atakujący Miłosz Hebda, który wygrał walkę na siatce z doświadczonym Prousalisem. Młodzieżowy reprezentant Polski jest w tej chwili jedynym zdrowym atakującym w zespole Skry - kontuzje leczą Mariusz Wlazły i Jakub Novotny. Mimo to na parkiecie pojawił się dopiero w trzecim secie. W pierwszych dwóch partiach trener Nawrocki sprawdzał ustawienie z trzema przyjmującymi, jakie w poprzednim sezonie stosowali mistrzowie Włoch - Copra Piacenza. Na parkiecie występowali więc równocześnie Stephane Antiga, Bartosz Kurek i Michał Bąkiewicz. "

Trzeba było tak od razu :E W takim razie pewnie Kurka przesunęli na atak, ale to tak bardzo tymczasowo. O kontuzji Novotnego wiedziałam, ale myślałam, że Wlazły będzie gotowy do gry od początku sezonu. Mają jeszcze czwartego, chyba zdrowego przyjmującego, ale to też młody chłopak - Frankowski. Kto wie, czy w jakichś lżejszych meczach nie dostanie szansy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz bardzo żałuję, że nie widziałem jak to w praktyce wygląda, bo jeśli faktycznie po prostu przesuną Kurka na atak, to taka gra z trzema przyjmującymi jak i w ME z Gruszką na ataku, przecież też nominalny przyjmujący. Ale chyba nie całkiem o to w tym chodzi :hmm: Kurek spokojnie może pograć na ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak Kurek będzie stał na przyjęciu i szybko zasuwa na atak ? :hmm: . Oprócz Hebdy jest też jeszcze inny atakujący - Igor Walczykowski, pierwszy raz człowieka na oczy widziałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o meczach na memoriale Arka? Na ipli są chyba wszystkie spotkania w archiwum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówicie o meczach na memoriale Arka? Na ipli są chyba wszystkie spotkania w archiwum :)

 

Mówie o składzie Skry na sezon 09/10, w którym to oprócz Hebdy jest atakujący Igor Walczykowski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówicie o meczach na memoriale Arka? Na ipli są chyba wszystkie spotkania w archiwum :)

 

 

jak będę miał czas, będę musiał zobaczyć jak to wyglądało, ale z czasem ostatnio marnie, za dużo zmartwień na głowie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.o Młodziutki atakujący Skry to mój imiennik, oby dobrze mu się grało :)

Wiem, że powtórzenie się imienia nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak po raz pierwszy spotykam "profesjonalnego" siatkarza Miłosza :-P

A sam sezon zapowiada się ciekawie, mistrzem pewnie znowu Skra, ale chcę zobaczyć jak Polacy będę sobie radzić w LM.

 

@edit : Teraz sobie doczytałem, że ten Hebda to prawie Możdżonek - 207 cm wzrostu i zasięg 350cm :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O.o Młodziutki atakujący Skry to mój imiennik, oby dobrze mu się grało :)

Wiem, że powtórzenie się imienia nie jest niczym nadzwyczajnym, jednak po raz pierwszy spotykam "profesjonalnego" siatkarza Miłosza :-P

A sam sezon zapowiada się ciekawie, mistrzem pewnie znowu Skra, ale chcę zobaczyć jak Polacy będę sobie radzić w LM.

 

Milosz Nikić :P

 

co do tej LM to oby się wszyscy nie rozczarowali, skład może i mocny na fazę grupową ale potem zaczynają się schody i drużyny z Włoch/Rosji/Grecji, wg mnie skład na 3 miejsce LM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóg wie czego to ja nie oczekuję, ale IMO tak jak powiedziałeś satysfakcjonującym wynikiem byłoby zajęcie 3 miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezzuuu dlaczego skra nie chce grać w AA. Przecież ta ich hala jest żenująca, szczególnie biorąc pod uwagę LM. Rozumiem miasto nie zarobi itp, ale można się jakoś dogadać, taka hala jak AA potrzebuje częstych imprez, może stać się niedochodowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezzuuu dlaczego skra nie chce grać w AA. Przecież ta ich hala jest żenująca, szczególnie biorąc pod uwagę LM. Rozumiem miasto nie zarobi itp, ale można się jakoś dogadać, taka hala jak AA potrzebuje częstych imprez, może stać się niedochodowa.

 

Podobno LM mają w niej grać :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak słyszałem. Do Łodzi to może się na jakiś mecz wybiorę, jak się uda bilety dorwać i nie będą kosztowały kosmicznych pieniędzy. A hala może i nowoczesna ale w Spodku jakoś lepiej mi się kibicowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...