Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

-=(^ICE^)=-

Klan .error. Rekrutacja otwarta

Rekomendowane odpowiedzi

c5539af42a.jpg

A więc tak Klan .error. otwiera rekrutację wersja 2.8.5

Poszukujemy aktywnych graczy

Nie szukamy nowych co dopiero zaczeli grę , interesują nas bardziej osoby które grają od jakiegoś czasu lub osoby co grały kiedyś i teraz wróciły do gry

 

Drobne wymogi z naszej strony:

-wiek od 17 w górę

-mikrofon

-traker

-czyste konto w grze (ACI itd... )

 

 

Co możemy zaoferować jako klan

-miła atmosferę

- ts prywatnego

-serwer do gry , mecze, treningi

-forum

-doświadczonych graczy

 

Jesteśmy dość starą ekipą na Polskiej i Światowej scenie. Większość naszych graczy to ludzie po 25 roku życia, więc nie przyjmujemy dzieci do klanu.

 

 

Kontakt:

 

.error.[.ICE.] gg 9750185 , lub http://www.error-clan.eu dział Rekrutacja lub zapraszamy na ts aaosite.pl

 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------

c5539af42a.jpg

 

A więc tak .error. esports

Posiada 2 Team Speaki publiczne. na wersji 2.0, niedługo będzie 3 Team Speak na wersji 3.0

Ale na razie są 2 Team Speaki na wersji 2.0 i jest możliwość założenia kanału dla klanu na jednym z nich bezpłatnie.

Co oferujemy: kanał z hasłem lub bez, CA na kanale, pod kanały, R dla ludzi, serwery w Polsce z dość dobrym pingiem.

 

Kontakt: .error.[iCE] gg 9750185

 

Oto IP TS dla chętnych by mogli zobaczyć jak im działają.

Ip TS 1. 86.63.64.60:8888

Ip TS 2. 89.25.239.18:8767

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa podeśle linka a za honor hack to kto dostał?

Widze twoje konto jako najmłodszy user FORUM AA wczoraj się tam rejestrowałeś, jest tam temat poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to o tym nie wiedzielismy , itak pozegnal sie z naszym klanem , na aci nic nie wyszlo jak byl sprawdzany , byl i go jusz nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graczy na borderze od nas nie ma jusz dlugo przed wakacjami przestali grac , wystarczylo wyslac jakie kolwiek info do nas na ten temat, jak mysmy go sprawdzali nic nie wyszlo , nie bede sie teraz klucil na ten temat , na meczach gral czysto nie kombinowal , co robil jak sam gral to jsuz nie wiem , nikt do nas nie przyszed i nie powiedzial ani slowa, nie jest jsuz u nas dlugo nie zabawil,

 

post o rekrutacje jest ,a dalej to mozna pisac na tamtym ofrum w jego dziale na forum o nim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grał w errorach to HEDY walił z AR na pół bordera. NO ja też przestałem przed wakacjami grać i tak sie to składa BORDER JUZ FINAL było mineło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczylo bylo do nas napisac od razu by polecial , ja z nim malo kiedy gralem na oficjalach mzoe dlatego nie wiedzialem jak gral na mapach , na meczach gral normalnie z nami , choc nie wazne bylo jest jusz po teraz szukamy ludzi nowych do gry i poto ten temat zalozylem

A w kazdym klanie sa gracze z podrasowanymi ini i a to nic nie poradzisz niestety , tylko niektorzy jak pan granz na meczach tego nie pokazywali a niektorzy na meczach korzystaja z tego rowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz moje gg w opisie na poscie napisz to powiesz mi kto co jak gdzie i keidy , od jakiegos ponad roku ja sie zajmuje tym klanem , a forum jest otwarte dla ludzi i mozna smialo pisac fakt faktem nie bylo mnie przez kilka miesiecy jak sie przeprowadzilem i nie wiedzialem co sie dzieje, masz gg odezwij sie 9750185

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka siedze w angli i tu na tym ich kompie cieszko pisac polskie znaki i co kolwiek na tej zjebanej klawce od nich , i jeszcze biegam z pietra na parter i spowrotem bo wykladzine klada mi w kuchni i pilnuje ekipy i tez nie patrze co pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 osoby z ekipy starej + 2 nowych r co doszli 4 dni temu , reszta ma przerwe i na traku zostana oddzieleni do nie aktywnej ekipy i bedzie nowy trak dla aktywnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adika, lukiego znam, lukera kojarzę, Ciebie pierwsze widzę :P Borson i Hubal nie, tak na amen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem jednym z przedstawicieli multi clanu FACTOR jesli interesuje was dolaczenie jako jednej z naszych dywizji dajemy darmo

TS-

SERVER

STRONE [portal ]

FORUM [bez ograniczen ] mozna wrzucac nawet filmy :)

 

w naszych szeregach posiadamy juz dywizje

compay of heroes

unreal turnament 3

counter strike 1,6

oraz

jak tylko sie pokaze COD modern of warfare 2 mamy ludzi i dywizja bedzie zalozona

 

http://www.factor-gamers.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale nie interesuja nasz Multigamingi , U nas jest jedna zasada .error. byl , .error. jest , .error. bedzie i tego nikt nie zmieni , jestesmy ekipa starszych ludzi i mamy kase by se kupic serwer do gry , ts , czy forum , i wywalic kase na lan party , nie potrzebujemy dofinansowania :)

Ale glownie chodzi o to ze zalozyla to grupa ludzi i .error. nigdy nie zmieni nazwy jest .error. i tak pozostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to podstawa a nie jak te sprzedajne chłopaki z klanu PCLab :E (joke)

Powiedz mi ICE jest szansa, że scena 2.8.5 przetrwa jakiś czas (kilka lat ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale nie interesuja nasz Multigamingi , U nas jest jedna zasada .error. byl , .error. jest , .error. bedzie i tego nikt nie zmieni , jestesmy ekipa starszych ludzi i mamy kase by se kupic serwer do gry , ts , czy forum , i wywalic kase na lan party , nie potrzebujemy dofinansowania :)

Ale glownie chodzi o to ze zalozyla to grupa ludzi i .error. nigdy nie zmieni nazwy jest .error. i tak pozostanie :)

my tez juz jestesmy starsi :) dlatego pytam bo my jestesmy przedewszystkim clanem towarzyskim-zeby na ts pogadac i powymieniac sie ,..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...