Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

overcloked

Problem z hwbot

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm

 

chcialbym umiescic na hwbot.org swoj wynik oc procka ale jak probuje to zlozyc w calosc w paint'cie to wychodzi 1,2mb a max to 300kb wiec moje pytanie co robie zle i czy to w dobrym programie ukladam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm po pierwsze OC procka trzeba zvalidować przez cpu-z ( zapisujesz plik a potem odpalasz przez stronkę)

po drugie zapisz sobie plik jako jpg

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki a teraz mam pytanko dlaczego nie dostalem pkt. chocby 0.1pkt za podkrecenie i super pi. w podkreceniu dalem screna i vaildacje a w super pi napisalem wynik umiescilem screena i 0pkt ;/ dlaczego przykladowo moje umieszczone super pi http://hwbot.org/listResults.do?userId=250...applicationId=3

 

i mam pytanie czy to moze sie wiaze z opcjami ktore sa na koncu wypelniania "dokumentu" ocowania? sa tam dwa teksty ktorych nie rozumiem i zaznaczam je oba i pytanie czy trzeba je oba zaznaczyc czy tylko jeden jak jeden to ktory (pierwszy czy drugi)

 

EDIT: tu scren z mojego wyniku w cpu-z http://hwbot.org/listResults.do?userId=250...pplicationId=13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze poczytaj reguły umieszczania wyników na hwbocie co powinno sie znajdować na screenie i w zgłoszeniu - mobo itp

co do punktów to jeśli masz za słaby wynik to nie ma za to punktów

Po dodaniu wyniku nie od razu podpina się pod bazę trzeba kilka minut poczekać

 

co do ptaszków wystarczy zaakceptować regulamin czyli tylko dolna kratka

 

i naucz się składać normalne zdania ;)

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym jest, że wynik ma nie brać udziału w punktacji i tego nie zaznaczasz. Poza tym screen jest nieregulaminowy. W takim układzie każdy by mógł skopiować spi z wynkiem z i7 na pentiuma 2 i odpalic cpuza. Muszą być widoczne wszystkie międzyczasy, checksum i okienko pi calculation is done.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...