Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaensainen

Jakie kwiaty na pierwsze spotkanie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno kobiety lubią dostawać kwiaty. Poznałem pewną uroczą damę. Postanowiłem umówić się z nią na spacer :) kino czy pub jest zbyt pospolity. Tylko nie wiem jakie kwiaty kupić :) HELP ME !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fiołki, goździki, anemony.

A fiołek to doniczkowy i ogrodowy kwiat, czyżby cięta wersja też była?

 

Frezje. Mają ładne kolory i pachną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że będziesz na czas, kobiet nie słuchaj bo każda tutaj ostro swoją wishlist wkleja :E

( zabrzmiałem jak alfa&omega )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Frezje. Mają ładne kolory i pachną :)

Zdecydowanie jestem za!

Ja od mojego tylko części do PC dostaję... też czasem ładnie pachną :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A fiołek to doniczkowy i ogrodowy kwiat, czyżby cięta wersja też była?

Te ogrodowe sprzedają w bukiecikach, śliczne! I ślicznie pachną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem amatorem rozdawania róż... przeważnie zawsze mam jakąś w zanadrzu... niczym agent Tomek :E i szczerze polecam zwykłe róże ;) albo mniej zwykłe... i takie wyhodowane przez siebie, pełna satysfakcja gwarantowana ;)

 

Co nie znaczy, że czasem nie daje czegoś bardziej oryginalnego ;)

 

 

Ja od mojego tylko części do PC dostaję... też czasem ładnie pachną :E

Hmm życie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już bardzo chcesz, to jakieś 'niezobowiązujące'- żadnych róż :) Ale lepiej nie kupuj, zobaczysz co jest grane:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj kwiatów.

 

Zerwij kilka mleczy (mleczów?) to w zupełności wystraczy. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jedną małą pospolitą różyczkę. Jak wyskoczysz z bukietem to może pomyśleć, że zbyt szybki jesteś i w ogóle. Powolutku. Ja tam kwiaty dawałem dopiero w późniejszych stadiach i wtedy nie musiały udawać, że się cieszą z prezentu - kwestia podtekstów zniknęła, bo stały się czymś prawdziwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 22 ona 20 ;) w zasadzie jutro mam zapytać czy się spotka. Wiem, że tak bo robi do mnie maślane oczy, ale ... jak zagadać ? Miałem 2 dziewczyny, ale to było za małolata. Jak zagadać i prowadzić rozmowę, aby nie było EPIC FAILA ? Wiem, że kończy pracę o 22 :) "Siema, mogę Cię odprowadzić" odpada :X wyjdę na debila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja 22 ona 20 ;) w zasadzie jutro mam zapytać czy się spotka. Wiem, że tak bo robi do mnie maślane oczy, ale ... jak zagadać ? Miałem 2 dziewczyny, ale to było za małolata. Jak zagadać i prowadzić rozmowę, aby nie było EPIC FAILA ? Wiem, że kończy pracę o 22 :) "Siema, mogę Cię odprowadzić" odpada :X wyjdę na debila.

Jak zadajesz takie pytanie to już jest EPIC FAIL... :P Bądź sobą, pogadaj o filmie, muzyce, jak było w pracy, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja 22 ona 20 ;) w zasadzie jutro mam zapytać czy się spotka. Wiem, że tak bo robi do mnie maślane oczy, ale ... jak zagadać ? Miałem 2 dziewczyny, ale to było za małolata. Jak zagadać i prowadzić rozmowę, aby nie było EPIC FAILA ? Wiem, że kończy pracę o 22 :) "Siema, mogę Cię odprowadzić" odpada :X wyjdę na debila.

pfff...kwiaty obojetnie w takim razie bo i tak bedzie ciemno :P Ale na powaznie to odbij z tymi kwiatmi,jeszcze bedzie czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy po jej pracy macie się spotkać?:P Aaa... bo to ma być spotkanie przy kolacji wraz ze śniadaniem? :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ona kończy o 22, to od razu spytaj co zje na śniadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...