Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Koziolek10

buda+pleksi jakim klejem skleić żeby się trzymało?:D

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem bo nie mam otworów w pleksi a nie chce jej rozwalić i postanowiłem przykleić do budy okno za pomocą kleju... teraz pytanie jaki klej żeby to się trzymało do "końca świata".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem? dla mnie troche pytanie bez sensu.

kup poxipol i masz gitare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silikon, jakiś dobry klej np poxipol.

Spróbuj przewiercić ;) tak najlepiej.

Możesz też spróbować szpachlą, ale wtedy twoja buda stanie się sporo cięższa.

 

p.s. Gdzieś na forum był koleś, który przykleił sobie plexę na taśmę dwustronną :E

Twierdził, że trzyma się świetnie :murzyn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o ta taśmę dwustronną to ona trzyma jak szalona :E dla niej pleksi to pikuś, baaa dla testów kiedyś przykleiłem kilogramowy młotek do blachy, trzymał się dobrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przyklejoną szybę na czarny silikon. Trzyma świetnie więc i z pleksą sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie problem się rozwiązał. :). Dzięki za podpowiedz. pewnie stanie na poxipolu:). Bo muszę jeszcze łby nitów poprzyklejać;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poxipol? jeden z drozszych klejów który w dodatku wcale do pelexi nie bedzie 'super' odpowiedni. Z ogólnodostępnych klejów 105 razy lepszy będzie cyjanoakrylowy (np kropelka), a jak chcesz wiedzieć czym sie naprawde klei plexi to masz gogle, 30sekund szukania..... [znajdziesz 5 razy tańsze kleje od poxipolu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem jednak jakąś taśmę dwustronną bo żal mi sklejać na stałe tego:).

Zobaczę jak to się będzie trzymało.

 

edit

Trzyma:D. Można nogą walić. Kiedyś jeszcze dorobię otwory na nity ale to pewnie nie w tym roku a budę w końcu trzeba zamknąć:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up ciekawy pomysł, ale wątpię, że do blachy się "chwyci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, ci górnicy...

 

 

 

[EDIT] @MOROZAW a ty niby nie nabijasz postów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Szybę do metalu kleiłem taką taśmą za 10zł Taśma Dustronna 3m piankowa Idealne rozwiązanie jako iż poksipol pękał przy minimalnych ugięciach blachy np podczas ściągania boku czy też przenoszenia.

 

Ta taśma potrafi utrzymać 30kg na 1 metrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, Ci nabijacze

 

Odezwał się :E:rotfl:

 

A co do tematu aby off topu nie robić to powiem tak, jak dla mnie najpewniejszą metodą będzie nawiercenie otworów w plexy a potem kupienie jakiś ładnych śrubek (mogą być z okrągłymi łepkami, czarne, na imbusy) i przykręcenie plexy. Ma się w takim wypadku pewność, że nic się nie odklei i zawsze można bez problemów odkręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wyłączyłem i schowałem już, ale jak widać FC widzi wentyl, teraz jest pod Fan3, jak się sparuje i ustawi to nie reaguje na kontrole manualną oraz krzywą.   
    • Od piątku wraca globalne ocieplenie , ostatni tydzień było globalne oziębienie  @LeBomB zmiany które proponujesz potrzebują kilkudziesięciu lat , nierealne  U nas liczy się maksymalnie najbliżej 4 lata od wyborów do wyborów 
    • Przeprosiłem się z Afterburnerem ale tym razem ściągnąłem wersję beta (wcześniej działałem na stabilnych). Jak karta będzie kaprysić z UV to za karę zrobiłem jej OC. Core Clock +200 MHz Memory Clock +2000 MHz Power Limit: 100% Temp Limit: 88*C Przy Core Clock +250MHz potrafiło się coś wykrzaczyć. Może jeszcze znajdę jakieś wartości "pomiędzy". Parę godzin CP2077PL i chodzi elegancko. Podniósłbym VRAMy na wyższą wartość, przy +2200MHz pojawiały się jakieś pierwsze niestabilności, na 2150MHz chodziło stabilnie, jednak akurat Afterburner ma blokadę na +2000MHz. Da się ją jakoś podnieść w tym programie?
    • Co pokazuje program FC ? Po jego uruchomieniu program automatycznie wykrywa wszystkie czujniki na płycie i pokazuje je w formie tabelek. U mnie tak to wygląda - na czerwono wykryte czujniki, te ciemniejsze są nieużywane i je zaznaczam jako ukryte. Na żółto dodane tabelki w formie graficznej i przydzielone do czujników. Tabelki mam opisane, ale zanim je opisałem musiałem ustalić, który czujnik pokazany w programie odpowiada danemu gniazdu FAN na płycie głównej. Nie umiem tego wytłumaczyć nie mając tego przed nosem
    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.  Spotify i foobarem można sterować zdalnie z telefonu, jakie Kodi lub inne odtwarzacz filmów pewnie też.   440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...