Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fein

Liga Światowa 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Ja widzę to tak, nie ma w reprezentacji Zagumnego, nie ma gry. Najgorsze jest to ,że nic nie słychać o jego domniemanym zastępcy, nie wiem, czy po prostu, taki w Polsce istnieje. Może Drzyzga...Kiedyś.

 

I tak Łomacz jest IMO lepszy nić taki Zhekov... co on wyczynia... co druga piłka niedociągnięta albo nadaje się tylko do przebicie sposobem dolnym. W tej chwili nie ma następcy dla Gumy :( . Wczoraj Georg Grozer zdobył 32 pkt, to jego normalny poziom jeśli gra od początku. Wg mnie jest to ciekawszy i lepszy atakujący od przereklamowanej gwiazdy Jochena Schoepsa :)

 

Co do innych spotkań to ekipa "pomarańczowych" znów gładko pokonała Koreę, a wydawało mi się, że bez Horstinka będą nawet z taką Koreą ciężko walczyć, przecież Koreańczycy mają bardzo mocny serwis.

 

Wg mnie Niemcy będą czarnym koniem tej LŚ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie Niemcy będą czarnym koniem tej LŚ :)

 

Myślę, że jednak to Kuba awansuje. Chyba, że wystawimy trochę poważniejszy skład, bo jest w czym wybierać, patrząc na szeroką kadrę. Ja żałuję, że Żygadły nie widziałem w FF, bo może on by coś pograł? Tylko że młodzikiem to on też niestety nie jest, więc przyszłości się w nim nie doszukuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jednak to Kuba awansuje. Chyba, że wystawimy trochę poważniejszy skład, bo jest w czym wybierać, patrząc na szeroką kadrę. Ja żałuję, że Żygadły nie widziałem w FF, bo może on by coś pograł? Tylko że młodzikiem to on też niestety nie jest, więc przyszłości się w nim nie doszukuję...

 

Wyjdzie Kuba a na drugim miejscu wyjdą Niemcy, tak mi się wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyjdzie Kuba a na drugim miejscu wyjdą Niemcy, tak mi się wydaję.

Jeżeli Kuba będzie pierwsza to awansuje Argentyna, bo jest gospodarzem... Niemcy IMO nie mają żadnych szans, ale może się myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Kuba będzie pierwsza to awansuje Argentyna, bo jest gospodarzem... Niemcy IMO nie mają żadnych szans, ale może się myle.

 

teoretycznie to my powinniśmy pewnie awansować. A jak to wygląda w praktyce to widzieliśmy wczoraj :E Ale tak czy siak, poza nami stawiam na Kubę. Niemcy nic wielkiego nie pokazali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj tak samo jak wczoraj - "NIC" - tyle, że tym razem nie ugraliśmy seta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałosne, aż chce się wymiotować.

 

Mam nadzieję że to jest tylko bimbanie, przygotowanie do MŚ.

Jak na MŚ będzie równie źle to się załamię... 25 września rewanż na Niemcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że to jest tylko bimbanie, przygotowanie do MŚ.

a rzuciłeś okiem na skład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żałosne, aż chce się wymiotować.

 

Aż chce się powiedzieć: "wyjdź". Taki komentarz jest nie na miejscu, przynajmniej w moim odczuciu. Przypominam, że to samo można było powiedzieć o ostatniej edycji WL. I wiesz, faktycznie przykro się to ogląda, ale przecież to reprezentacja którą kochamy i która dała nam już wiele radości, więc naprawdę proszę, więcej szacunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż chce się powiedzieć: "wyjdź". Taki komentarz jest nie na miejscu, przynajmniej w moim odczuciu. Przypominam, że to samo można było powiedzieć o ostatniej edycji WL. I wiesz, faktycznie przykro się to ogląda, ale przecież to reprezentacja którą kochamy i która dała nam już wiele radości, więc naprawdę proszę, więcej szacunku.

Podobne słowa mi się cisnęły na usta, ale nie umiałem ich tak ładnie "ubrać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo się zaprezentowaliśmy w Niemczech i choć nie do końca rozumiem, dlaczego tak się stało, pozostaje mi wierzyć, że szczyt formy po prostu przyjdzie na wrzesień. Coś mi się zdaje, że chłopcy myśleli, że te mecze się same wygrają, a tu Niemcy pokazali kawał fajnej siatkówki. Nasi byli bez sił, bez pomysłu, o polocie to nawet nie wspomnę. Jeśli tak samo zagramy z Kubą, to będzie to po prostu fizyczny nokaut. Póki co jednak zachowuję spokój, może jednak warto uwierzyć w trenera i jego myśl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słabo się zaprezentowaliśmy w Niemczech i choć nie do końca rozumiem, dlaczego tak się stało, pozostaje mi wierzyć, że szczyt formy po prostu przyjdzie na wrzesień. Coś mi się zdaje, że chłopcy myśleli, że te mecze się same wygrają, a tu Niemcy pokazali kawał fajnej siatkówki. Nasi byli bez sił, bez pomysłu, o polocie to nawet nie wspomnę. Jeśli tak samo zagramy z Kubą, to będzie to po prostu fizyczny nokaut. Póki co jednak zachowuję spokój, może jednak warto uwierzyć w trenera i jego myśl.

 

O tak, z Kubą musimy być w bardzo dobrej formie, bo gdy gra zaczyna im się układać, jakby to powiedzieć, są bardzo ciężcy

do zatrzymania, choć muszę przyznać, Argentyńczycy dzielnie stawiali im opór. Jednakże ich gra w tych spotkaniach, to jeszcze nie to. Są moimi faworytami, szczególnie, kiedy oglądam taką, "przejrzystą" Brazylię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słabo się zaprezentowaliśmy w Niemczech i choć nie do końca rozumiem, dlaczego tak się stało, pozostaje mi wierzyć, że szczyt formy po prostu przyjdzie na wrzesień.

ostatnio

Polska: Piotr Gruszka (7), Patryk Czarnowski (6), Bartosz Kurek (12), Michał Ruciak (2), Marcin Możdżonek (7), Grzegorz Łomacz, Piotr Gacek (libero) oraz Łukasz Żygadło (2), Zbigniew Bartman (3), Jakub Jarosz (14), Mateusz Mika (1).

na me

 

1 Piotr Nowakowski

3 Piotr Gruszka

4 Daniel Pliński

5 Paweł Zagumny (K)

6 Bartosz Kurek

7 Jakub Jarosz

9 Zbigniew Bartman

10 Marcel Gromadowski

12 Paweł Woicki

14 Michał Ruciak

15 Piotr Gacek

16 Krzysztof Ignaczak

17 Michał Bąkiewicz

18 Marcin Możdżonek

 

Zmian wielkich aż na oko nie widać, spora część była na me tylko że niektórzy na me nie mieli zbyt wiele okazji do zaprezentowania się. Niektórzy są jeszcze dość młodzi(mateusz mika kurde on młodszy ode mnie) i muszą się ograć. A nie wielkie jęki po wielu portalach że trener debil itd. Jak bierze starszych sprawdzonych tylko to jęki że zajeżdża starych :E najważniejszy wrzesień będzie zagumny,wlazły itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za nim to akurat najmniej tęsknie z naszej reprezentacji...

Dlaczego niby ;>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy dołączą do drużyny Daniel Pliński, Michał Bąkiewicz, Mariusz Wlazły i Paweł Zagumny?

 

D.C.: Trudno w tej chwili przewidzieć. Najwcześniej powinni dołączyć "Bąku" i "Guma". Może dolecą nawet na Kubę. Wlazły będzie gotowy na pierwsze mecze w Polsce - 26 i 27 czerwca. Najpóźniej spodziewamy się Plińskiego. Chciałbym by był gotowy na przedostatnią kolejkę Ligi Światowej. Takie są założenia, ale sytuacja może się jeszcze zmienić.

 

Co ze zdrowiem Piotra Nowakowskiego?

 

D.C.: Kontuzja barku jest na tyle poważna, że raczej nie wróci na mecze Ligi Światowej. To nie jest uraz powierzchowny. Leczenie trwa już dosyć długo, a potrzebujemy jeszcze minimum dwóch tygodni, by móc ocenić czy będzie konieczna operacja. Mamy nadzieję, że nie i wtedy do nas od razu dołączy.

hmm czyli u nas już powinien być 'stary' skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niby ;>?

 

Dlatego że granie w kadrze to zaszczyt, a mam wrażenie, że Wlazły tego nie rozumie. Jeśli porównać jego postawę, z postawą Świderskiego, Gruszki czy Bąkiewicza widać dokładnie o czym mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/siatkowka/liga-swiato...,wiadomosc.html

to mi się najbardziej podoba

"Die Welt" z kolei mówi o triumfie, który "może zaprowadzić nas na szczyt. Mieliśmy i przez wiele lat byliśmy w siatkarskim cieniu naszych wschodnich sąsiadów. Role się zmieniły. Oby na zawsze".

To coś tak samo jak nasi piłkarze wygrają jakiś mecz i wielkie pianie jak to reprezentacja tylko się nie wspomina że przeciwnik był 2 składem. Ciekawe ileż to miejsca niemieckie gazety poświęcą miejsca kiedy niemcy przyjadą zagrać z podstawowym składem Polski u nas. 3:0 dwa razy w plecy i do domu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niby ;>?

 

Bo woli wakacje niż grę w reprezentacji ?

 

Taki Matey Kaziyski gra na największych obrotach w najtrudniejszej lidze świata, LM, klubowych MŚ, a zaraz po sezonie grupowym WSZYSTKIE mecze w reprezentacji. On ma tylko tydzień wolnego a pan Wlazły ?

 

Z kolei zastanawia mnie fakt, że jeżeli za Mateya działacze Kazania chcą wyłożyć 7 mln $ to ile będzie wart Juantorena, pzreciez jest 2x lepszy od Mateya...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To coś tak samo jak nasi piłkarze wygrają jakiś mecz i wielkie pianie jak to reprezentacja tylko się nie wspomina że przeciwnik był 2 składem. Ciekawe ileż to miejsca niemieckie gazety poświęcą miejsca kiedy niemcy przyjadą zagrać z podstawowym składem Polski u nas. 3:0 dwa razy w plecy i do domu :E

 

W tym wypadku to chyba nawet nie drugim :E

 

Nie czarujmy się, przegraliśmy z Niemcami ale jeszcze lata dzielą ich od poziomu na którym jest nasza reprezentacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo woli wakacje niż grę w reprezentacji ?

 

Taki Matey Kaziyski gra na największych obrotach w najtrudniejszej lidze świata, LM, klubowych MŚ, a zaraz po sezonie grupowym WSZYSTKIE mecze w reprezentacji. On ma tylko tydzień wolnego a pan Wlazły ?

1. Każdy woli odpoczywać niż pracować. Nawet Ty, pomimo, że zaraz napiszesz coś innego.

2. No i co z tego, że tak robi Kaziyski? Zrozum, że wysiłek działa na organizm każdego inaczej. Są osoby, które po takim wysiłku (na przestrzeni kilku lat) mogą np. bardzo uszkodzić sobie stawy - w imię czego? Ano wg Ciebie w imię meczów towarzyskich.

3. Niestety, ze względu na bądź co bądź przeciętny poziom naszej ligi (zwróć uwagę jakie podniecenie zapanowało po dojściu do Rzeszowa Cernica, a to tylko jeden Cernić) gracze typu Wlazły dostają w przeciętnym meczu ligowym zdecydowanie więcej piłek niż ich odpowiednicy w Ru czy It. Porównujesz do Kazynskiego, a to przyjmujący, który ma koło siebie ... sobie dopiszesz.

4. Nie rozumiem skąd takie zacietrzewienie u niektórych na te nieobecności. Wyobrażasz sobie, że na takiemu Wlazłemy nie chce się grać? No i niby wg Ciebie co on powiedział trenerowi? Że mu zgubił klucze do domu?

5. A i czym jest ta liga światowa? Obwoźnym cyrkiem z reklamami i małpami. Ludzie w siódmym niebie, bo gra się _o nic_.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Każdy woli odpoczywać niż pracować. Nawet Ty, pomimo, że zaraz napiszesz coś innego.

 

Odniosę się tylko do tego, do reszty mi się nie chce. Przede wszystkim musisz zrozumieć jedną rzecz! Gra w reprezentacji to NIE jest praca. Jak zrozumiesz to wróć do tego tematu i tej dyskusji, wcześniej to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odniosę się tylko do tego, do reszty mi się nie chce. Przede wszystkim musisz zrozumieć jedną rzecz! Gra w reprezentacji to NIE jest praca. Jak zrozumiesz to wróć do tego tematu i tej dyskusji, wcześniej to nie ma sensu.

Niestety, to jest praca. Sportowcy otrzymują za to wynagrodzenie. Wszyscy chcą myśleć, że gra się w reprezentacji "ku chwale ojczyzny", niestety tak nie jest. Dowodem na to są kłótnie (głośniejsze i te wyciszone) o pieniądze. Dla orderów grają naprawdę nieliczni.

 

 

I nie powątpiewaj w czyiś intelekt zbyt pochopnie, bo życie Cie nauczy, że to bardzo źle może się skończyć, ynteligencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi kwoty, jakie zawodnicy otrzymują za grę w kadrze. I nie mówię tu o premiach za zdobyte trofea, żeby było jasne. Potem porównaj te pieniądze z tymi które zawodnicy w kadry dostają w klubach.

 

A, jeszcze jedno, nie życzę sobie, żebyś się do mnie zwracał w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj mi kwoty, jakie zawodnicy otrzymują za grę w kadrze. I nie mówię tu o premiach za zdobyte trofea, żeby było jasne. Potem porównaj te pieniądze z tymi które zawodnicy w kadry dostają w klubach.

 

A dlaczego nie brać pod uwagę premii? To są jakieś inne pieniądze? Mają jakieś inne znaczenie? Czy w ogóle wysokość tych kwot ma znaczenie? Nie ma. Czy przegrają, czy też wygrają i tak jakiś pieniądze dostaną. A medal na olimpiadzie to chyba nawet niezłą (?) emeryturę gwarantuje.

Ale co mają tutaj pieniądze z klubów? Chyba tylko jeszcze dobitniej świadczą, że gra w reprezentacji to praca zarobkowa, gdyż rezygnacja z niej pozwala lepiej przygotować się do zajęcia lepiej płatnego.

Nie ma już chyba sensu patrzeć na grę dla ojczyzny jak na wielki przywilej. To już nie te czasy i nie ta mentalność. Nawet im się nie dziwię.

 

 

A, jeszcze jedno, nie życzę sobie, żebyś się do mnie zwracał w ten sposób.
Jak zrozumiesz to wróć do tego tematu i tej dyskusji, wcześniej to nie ma sensu.

Mam nadzieję, że czytelne.

 

Dla mnie EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...