Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fein

Liga Światowa 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Do zespołu Kuby na MŚ dojdą Michael Sanchez i Osmany Juantorena, może legendarny Dennis ? Z takim składem nie ma szans, żeby Kuba nie doszła conajmniej do półfinału :). Co więcej, myślę, że tylko taka Brazylia im się przciwstawi i będzie miała z nimi spore kłopoty...

 

skład jaki widzę na MŚ pierwsza 6 Kuby;

 

przyjęcie; Juantorena, Leal/Leon

 

rozegranie; Herrezuelo

 

środek; Simon, Camejo

 

atak; tutaj 2 armaty na zmiane więc pewnie w jednym mecu zagra Sanchez a w innym Hernandez

 

libero; Gutterez

Na przyjęciu wolałbym Leala, według mnie, Leon to jeszcze nie to, i chyba na meczach dostaje mnie piłek niż wspomniany wcześniej, ale o tym przekonamy się jutro. Co do reszty się zgadzam. Atak mają niesamowicie obsadzony, jeszcze na dodatek wybór między Sanchezem a leworęcznym Hernandezem, niesamowicie trudny. Na kogo postawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na przyjęciu wolałbym Leala, według mnie, Leon to jeszcze nie to, i chyba na meczach dostaje mnie piłek niż wspomniany wcześniej, ale o tym przekonamy się jutro. Co do reszty się zgadzam. Atak mają niesamowicie obsadzony, jeszcze na dodatek wybór między Sanchezem a leworęcznym Hernandezem, niesamowicie trudny. Na kogo postawi?

 

 

Jestem przekonany, ze na Sancheza, który jest podstawowym atakującym a nie gra ponieważ leczy kontuzje :) . Na MŚ wszyscy mają być zdrowi i Kuba namiesza na tych mistrzostwach, chyba nigdy nie mieli tak silnego składu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy gdzieś w necie będzie można obejrzeć dzisiejszy mecz? Bo w ipli CHYBA nie ma LŚ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonany, ze na Sancheza, który jest podstawowym atakującym a nie gra ponieważ leczy kontuzje :) . Na MŚ wszyscy mają być zdrowi i Kuba namiesza na tych mistrzostwach, chyba nigdy nie mieli tak silnego składu

 

Też tak sądze, wystarczy spojrzeć na jego ataki, przed kontuzją.

 

Orientuje się ktoś, czy gdzieś w necie będzie można obejrzeć dzisiejszy mecz? Bo w ipli CHYBA nie ma LŚ?

 

 

Może tutaj poszukaj, ipla raczej odpada. O ile się orientuje nie transmitują meczy LŚ.

http://www.fromsport.com/c-11.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na tej liście, więc mam nadzieję, że będzie transmisja, bo co prawda w domu mam polsat sport, ale zostałem wyznaczony do rozpalania grilla i akurat o tej porze będę musiał siedzieć na tarasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuba jest bardzo chimeryczna i słaba psychicznie, więc nie dziwne, że pojechali Rosjan w grupie, a potem po przegranym półfinale prawie położyli się na parkiecie. Niemniej, umiejętności mają wielkie.

 

I właśnie dlatego, nie bardzo wierzę, w ich końcowy sukces. Poza tym dyspozycja w LŚ może i prawdopodobnie będzie znacznie odbiegać od tej w MŚ.

 

Mogę się założyć, że Kubańczycy dojdą co najmniej do półfinału.

 

Kurcze, ten system rozgrywania mistrzostw jest tak pokręcony. Tak czy siak Kuba to nie jedyna mocna reprezentacja. Naprawdę nie wierzycie, że będziemy w stanie z nimi wygrać? Teoretycznie w meczu z Rosjanami na ostatnich MŚ też nie mieliśmy szans ;)

 

edit;

 

mecz w plecy, gratulacje dla Kubańczyków.

 

Nie uważacie jednak, że to my zagraliśmy słabo, nie Kubańczycy tak rewelacyjnie?

 

Przyznaję się bez bicia, nie mam czasu śledzić wszystkiego dokładnie, ktoś mi powie co się dzieje z Wlazłym? Bo Winiarskiemu się odnowiła kontuzja, to wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

castelani jest już nudny z tym wystawianiem do pierwszej 6 słabego gruszki, później i tak zmienia go zawsze na jarosza

bartman tez nie wiem co tam robi jak nie grał w sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś mi powie co się dzieje z Wlazłym?

Coś z łokciem nie teges, ale nic bardzo poważnego.

 

Nie zagraliśmy dziś dobrze, porażka w bloku, który we wcześniejszych meczach był kluczowy. Nie żebym się jakoś bardzo martwiła, ale szkoda tego finału, bo to zawsze fajna okazja do pogrania z najmocniejszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Mistrzostwa Świata nie zdobędziemy, bez całego potencjału w ataku jaki mamy. Gruszka z całym szacunkiem do niego, niestety nie zagra na wystarczającym poziomie. Mam nadzieję, że na MŚ Wlazły, Winiarski i Kurek będą w świetnej formie i zdrowi, wtedy będzie dobrze :)

 

Turnieju finałowego trochę szkoda, ale bardziej nas położyły pierwsze mecze z Niemcami, niż te z Kubą. Dwie zupełnie niepotrzebne porażki z zespołem zdecydowanie słabszym niż my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię Castelaniego to dzisiaj się facet chyba pogubił z tymi zmianami i zawalił nam trochę mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak lubię Castelaniego to dzisiaj się facet chyba pogubił z tymi zmianami i zawalił nam trochę mecz

 

Trochę tak, bo jak widziałem razem na boisku Ruciaka, Gruszkę i Bąkiewicza to zastanawiałem się kto tu ma atakować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę tak, bo jak widziałem razem na boisku Ruciaka, Gruszkę i Bąkiewicza to zastanawiałem się kto tu ma atakować...

Łomacz :E Rzeczywiście, Gruszce wogóle nie idzie, blok za blokiem. Kurek taż się nie popisał. Mimo porażki, ciesze się

,że obejrzałem ten mecz, ataki Kubańczyków, nic tylko podziwiać, z taką grą, zajdą daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się nie zgodzę, tak słabą Polskę to powinni rozbić do 15 max. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja się nie zgodzę, tak słabą Polskę to powinni rozbić do 15 max. :E

Nie przesadzajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Łomacz :E Rzeczywiście, Gruszce wogóle nie idzie, blok za blokiem. Kurek taż się nie popisał. Mimo porażki, ciesze się

,że obejrzałem ten mecz, ataki Kubańczyków, nic tylko podziwiać, z taką grą, zajdą daleko.

kuba[/Kubańczycy z tyloma błędami i tyloma punktami co nam dali nie mają czego szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kuba[/Kubańczycy z tyloma błędami i tyloma punktami co nam dali nie mają czego szukać

 

To były proste błędy techniczne, można je poprawić, wystarczy bardziej się skoncentrować. Skoro oni, nie mają

czego szukać z taką grą, to co mamy powiedzieć my?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na kubie popełniali podobne błędy, po prostu ich technika jest słaba jeśli mogą grać tylko u siebie to za wiele szans na naukę nie mają

no Polacy po wczorajszym to nie mają czego szukać, pewnie dziś się zmobilizują i będzie wyglądać to lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na kubie popełniali podobne błędy, po prostu ich technika jest słaba jeśli mogą grać tylko u siebie to za wiele szans na naukę nie mają

no Polacy po wczorajszym to nie mają czego szukać, pewnie dziś się zmobilizują i będzie wyglądać to lepiej

Nie wyglądało. Tylko wgrany set, stał na jakimś poziomie jeżeli chodzi o gre polaków, no i wtedy pogubili się Kubańczycy. Zrehabilitowali się za to w ostatnim,mimo przegranej tego jednego ich gra, w całym dzisiejszym meczu wyglądała zdecydowanie lepiej, niż we wczorajszym, mniej błędów technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach wieczornego relaksu wybieram się za jakiś czas pod Spodek na piknik siatkarski :D Na telebimie zawsze fajnie ogląda się mecze naszych, a przypominam wszystkim zagapionym, że spotkanie z Niemcami już dziś o 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety będę w pracy, więc z oglądania na żywo nici. Relacje online też odpadają, bo wszystko zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Spodkiem całkiem fajnie, ale że mecze o pietruszkę, to i tłumów nie ma, jak niegdyś podczas Final Six. Jeśli chodzi o mecz, to wczorajszy był bardzo interesujący i bardzo trudny i jak to w tych różnych kawałach piłkarskich bywa, na końcu i tak wygrali Niemcy :E Mam nadzieję, że to powiedzenie nie będzie miało więcej powodów, by przyjąć się w świecie siatkówki. Niech się nasi dzisiaj sprężą, bo należy się to kibicom, naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakończyliśmy LŚ ładnym zwycięstwem :thumbup:

 

Ciekawą sprawą jest też oświadczenie naszych reprezentantów dot. smrodku, o jakim pisała prasa w ostatnich dniach. Budujące.

 

Nie wierze, aby oni sami to napisali... Pewnie dostali sporządzony dokument przez PZPS a sami "musieli" się tylko pod nim podpisać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze, aby oni sami to napisali... Pewnie dostali sporządzony dokument przez PZPS a sami "musieli" się tylko pod nim podpisać...

 

Ale o ile się nie myle, nie wszyscy złożyli podpisy.

 

Dokument na pewno nie został sporządzony przez nich. Oni tylko długopisik do rączki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...