Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deschain90

Samsung i zapis zdjęc na karcie pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę nigdzie opcji żeby samsung zapisywał zrobione zdjęcie domyślnie na karte pamięci to samo się tyczy plików przesyłanych przez bluetooth, wie ktoś jak się to ustawia ? konkretnie chodzi mi o Samsunga D900 i C3050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję, że w każdym ustawia się tak samo. No więc u mnie (avila) idzie to tak:

włączam aparat->ustawienia i tam masz opcję gdzie zapisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w avilli może i jest ale w tych zwykłych tanich modelach nie ma tego w ustawieniach aparatu, a jest to troche denerwujące jak trzeba przenosić zdjecia czy muzyke ręcznie na karte ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim D900i dopiero jak skończy się pamięć w telefonie, zdjęcia automatycznie zapisują się na karcie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że u mojej siostry wyskakuje komunikat że brak miejsca to samo jak chce wysłać jej plik przez bluetooth ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam d900i i próbowałem... no i chyba raczej się nie da: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nigdzie opcji żeby samsung zapisywał zrobione zdjęcie domyślnie na karte pamięci to samo się tyczy plików przesyłanych przez bluetooth, wie ktoś jak się to ustawia ? konkretnie chodzi mi o Samsunga D900 i C3050

 

Wchodzisz na "ustawienia" potem na "karta pamięci" a nastepnie na "domyslna pamięć" otwierasz wszystkie po koleri i ndznaczasz z "telefon" na "karta pamięci"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...