Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stefanik

Samsung R522

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi przyciskami ASWD to jest tak: Jadę sobie autem chcę skręcic daję A i przycina w tym momencie a jak skręcam na strzałkach to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie kupie chyba r522 :) az nie moge uwierzyc ze GTAIV chodzi u ciebie tak wyjebongo, ogladalem filmik i naprawde fajowo sie prezentuje. Tutaj jest procesor raptem 2,1GHz a daje sobie rade z GTA. Wszedzie piszą o procesorach do GTA najlepiej po 4GHz. niezly ten samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
normalnie kupie chyba r522 :) az nie moge uwierzyc ze GTAIV chodzi u ciebie tak wyjebongo, ogladalem filmik i naprawde fajowo sie prezentuje. Tutaj jest procesor raptem 2,1GHz a daje sobie rade z GTA. Wszedzie piszą o procesorach do GTA najlepiej po 4GHz. niezly ten samsung.

 

Hehe 'wyjebongo' to może nie chodzi, ale jak za tą cenę sprzętu to chodzi naprawdę miodzio :)

Zazwyczaj FPS oscyluje 22-27, ale przy dużym dymie, np gdy jest bardzo dużo policji, akcja skierowana jest na Ciebie, strzały gonią strzały, szybkie zwroty akcji i do tego duży ruch samochodowy to występują też i spadki fps, co widziałeś na filmiku. Ale nie ma co narzekać. Jak na tak źle zoptymalizowaną grę, chodzi na sprzęcie za 2500zł po prostu świetnie i daje mnóstwo radochy z gry. Szczerze? Nie mam pojęcia dlaczego (no właśnie Leo why?!) lepiej gra mi się niż na desktopie z siga, gdzie fps nie spada poniżej 30 a średnio jest 35-45. Nie wiem czemu lepszy komfort, może monitor 16:9 tak punktuje na korzyść zostawiając w tyle 1280x1024 w 4:3.

I u mnie szczerze powiedziawszy przy grze w GTA 4 prawie w ogóle lapek się nie grzeje, cieplejszy jest np w NFS Shift, a to ze względu, że GTA czerpie najbardziej z proca a jego tempy są max 62st więc wręcz wspaniałe.

 

A da sie w GTA 4 zmienic sterowanie z ASWD na strzałki?

 

Wiem, że rozwiązałeś swój problem, ciesze się. Czerp radość z płynnej gry.

ENJOY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac obiektywnie ten sprzet ktory rozwazalem czyli ten asus chociazby to praktycznie w grach bedzie mial identyko wydajnosc. wiec samsung rulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy filmik z gameplay'u z GTA IV (i raczej ostatni dwa wystarczą ;) )

 

 

 

@ bartolinho77

Masz rację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Samsunga od zeszłej soboty i wszystkim szczerze go polecam. Sam się wahałem ale warto było go kupic.

 

Macie może linka do najlepszego patcha do GTA IV? Ja jakiegoś pobrałem z neta i jak zainstalowałem to sie gra nie włączyła tylko jakiś błąd wyskoczył :/

Jak byście podali linka to byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamówiłem ten laptop w Euro. Mam takie pytanie, czy jest możliwość wyboru wersji 64 bitowej??

Jeśli nie, to czy przeinstalowanie systemu samodzielnie na 64 bitowy powoduje utratę gwarancji?

 

Pytam bo zamierzam rozszerzyć ram do 4GB, chociaż po namyśle to też chyba spowoduje utratę gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 3 Gb Ci nie wystarczy? Ja też myślałem, że będzie mało ale wystracza mi tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie wystarczy, ale nie wiesz, czy to nie łamie gwarancji, takie dodanie ramu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :/ Zbyt się na tym nie znam.

 

Mam pytanie. Jakie są najnwsz sterowniki do karty ATI HD 4650? nigdzie nie mogę tego znaeźc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem :/ Zbyt się na tym nie znam.

 

Mam pytanie. Jakie są najnwsz sterowniki do karty ATI HD 4650? nigdzie nie mogę tego znaeźc :/

 

Myśle, że najnowsze to te, którę są razem z laptopem (9.9), na stronie ATI jedyne które znalazłem, to pisze, że to jest wersja beta, pod betę Windows 7, więc wnioskuje, że jak już będą nowsze to pojawią się w Windows Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już tego samsunga on ponad tygodnia i jestem bardzo zadowolony :cool: szczerze polecam :thumbup: za tą cene chyba najlepszy wybór pod względem wydajności. Drobne minusy to słabe kąty widzenia w pionie i ciut za wysoka lecz akceptowalna temperatura przy obciążeniu. Jak na mojego pierwszego laptopa to robi na mnie wrażenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Twoja recenzja bardzo, ale to bardzo przyblizył mnie do r522, zastanawiam się nad jego słabsza wersja z 512mb karta, ale sam nie wiem.

W dodatku niemalże rozwiałeś całkiem moje watpliwosci co do wyboru między y550 a r522.

 

Takie małe pytanie btw.

Czy owego laptopa znajdę w niemalże każdym sklepie komputerowym / rtv ? np w MediaExpercie ?

Czy będę musiał wybierać się na wycieczke do rtveuroagd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydaje się że promocja dotyczy tylko sieci RTV EURO AGD

dokładnie,w innym sieciach jest ten model lecz ma inne podzespoły,przeważnie jest też słabszy i droższy. W dodatku przechodziłem dzisiaj obok AGD to ten samsung już jest chyba poza promocją bo cena prawie 2700 o ile sie nie myle, więc ci co skorzystali z promocji to dobrze na tym wyszli :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mnie się że takie promocje będą powtarzane i na 95% biorę sprzęt na raty, wiec te 200złota prawie nie robi mi róznicy ...

 

a wie ktoś coś na temat słabszej wersji owego lapka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje mnie się że takie promocje będą powtarzane i na 95% biorę sprzęt na raty, wiec te 200złota prawie nie robi mi róznicy ...

 

a wie ktoś coś na temat słabszej wersji owego lapka ?

 

Zależy co masz na myśli słabszej wersji.... Czy chodzi ci o podzespoły czy o coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko o podzespoły, bo suche dane są dostępne, chodzi mi jak sprawuje się w "walce"

 

i prośba do autora topica. Mógł byś sprawdzić Counter strike 1.6 ?

Chodzi mi o to czy w kazdych warunkach utrzyma stała ilosc fpsów dajmy na to 80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego lapka mam od niedawna i szczerze polecam! Aczkolwiek w gry nie gram więc na ten temat się nie wypowiem. Mogę natomiast powiedzieć że posłusznie ze mną wspólpracuje - sama przyjemność :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe tylko o podzespoły, bo suche dane są dostępne, chodzi mi jak sprawuje się w "walce"

 

i prośba do autora topica. Mógł byś sprawdzić Counter strike 1.6 ?

Chodzi mi o to czy w kazdych warunkach utrzyma stała ilosc fpsów dajmy na to 80

 

Utrzyma, nawet i więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...