Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Batonex

Jaka sieć oferuje najlepszy abonament

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kończy mi się umowa z "ukochanym" orange i chciałbym przejść do innej sieci. Zależy mi na abonamencie z telefonem. Abonament nie może przekroczyć 50zł. Moje pytanie brzmi tak, jaka sieć w tym momencie oferuje najlepsze oferty abonamentowe ??? Upatrzyłem sobie play abonament za 45zł ale może inne oferty są waszym zdaniem lepsze?? Proszę o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO abonament w Play jest do ( | )

Minuty nie przechodzą na następny miesiąc a wszystkie sms'y premium są doliczane do abonamentu

Ja zostaję w Orange :) głównie dlatego, że mam "tu" najwięcej znajomych (więc i warunki są dla mnie najlepsze)

Ale gdybym miał zmieniać sieć to chyba byłby to Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w orange masz abonament czy mixa ???? Próbowałeś kiedyś w orange targować się ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

play wydaje się najrozsądniejszy - orange w którym jestem to kpina, drogo, marna obsługa, olewanie klientów, przedłużanie umowy to koszmar (dzwonią do mnie co kilka dni i znów marketingowa gadka), inetrnet drogi itd.

Play ma sporo rzeczy najlepszych, a sporo najgorszych - pytanie tylko czego potrzebujesz, a co cię mało obchdozi, dla jednych play to najlepsza opcja (chyba dla mnie), a dla innych najgorsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jest promocyjny abonament 55zł

150min na Era, Plus, Orange do tego 3 tzw prezenty

stawka w ramach abo 37gr do W3

Play - 74gr

 

Stawka po abonamencie 29gr

 

Moim zdaniem oferta jest ciekawa tylko u pomarańczowych kiepsko z fajnymi sluchawkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje sporo minut i tanie rozmowy i często na jeden numer dzwonie. Do pisania sms mam orange na karte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w orange. Ale ci z orange już mnie do nerwicy doprowadzają i chce zmienić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byles wogole w salonie zeby sie zapoznac z oferta?

Podejdz do salonu najlepiej w Pn 30-go ;]

I sprobuj wyczaic czy sprzedawcy zależy na przedłużeniu twojej umowy,

jezeli nie tzn ze plan na utrzymanie ma dopiety na 100% ;]

Jeżeli zauważysz ze jest mocno zdeterminowany to znaczy ze brakuje mu do 100%

i wtedy bedzie w stanie wejsc na wyzszy poziom negocjacji kosztem swojej prowizji z twojego kontraktu. ;]

 

Co do oferty to tak jak pisalem abo 55zl i 3 prezenty - to standard co dostaniesz na przedluzenie

no i obnizenie stawki o 1 ew 2gr w zaleznosci od starzu, ale to z automatu nie od konsultanta ;]

Po powyższym dopiero zaczyna sie negocjacja :D

Uśmiechnij się ładnie i poproś sprzedawce żeby odrazu przeskoczył na 2 poziom ;]

Co możesz dostać więcej?

100% rabat na usługę "Twój numer" na 24mce - 1000min/mc z wybranym nr Orange

lub

50% taniej Popołudnia i weekendy na 24mce

ewentualnie

rabat na telefon do max 200pln netto ale to zalezy od okresu, z regóły przed swietami nie ma rabatow na telefony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzięki za info :D

w tym momencie jestem w takiej sytuacji że posiadam orange mix 25zł i pod koniec listopada mi się kończy umowa gdybym podpisał ją od nowa byłby to już mój 4raz :D

Nie byłem w salonie ponieważ najbliższy salon mam 10km od miejsca zamieszkania a osoby które tam pracują nie wiedzą czy wo gule żyją :/ Muszę pojechać do innego salonu który znajduje się 40km od miejsca zamieszkania :/ Dzwonili do mnie z ofertami już 2miechy temu mimo prośba żeby zadzwonili do mnie tydzień przed końcem umowy nie poskutkowała i dzwonią raz na 2tyg :/ Oferta jaką mi proponują za przedłużenie na kolejne 12misięcy w abonamencie za 35zł jest ciekawa, oczywiście bez telefonu żebym uzyskał telefon muszę przedłużyć na 24miesiące a ceny telefonów są katastrofalne w porównaniu z innymi sieciami. jak na 5lat które z nimi już jestem oferta powinna byc lepsza :/

 

Zastanawiam się nad takim szantażykiem żeby mi do tej oferty jakiś telefon dali :D A jak nie to zrywam umowę ale nie wiem czy to ma sens wo gule :D

 

Jeżeli mi się nie uda żadnej solidnej oferty utargować chyba się do play albo plusa przeniosę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co Ty i sarion mowicie, to kazda migracja skonczylaby sie dla Ciebe szkoda. Jezeli dzwonisz glownie do orange, to nikt nie da sie Ci lepszej oferty niz ten abonament 55 zl. Mozesz sobie dobrac tam croby czy avile, nokie 6303. Sa chyba za 1 zl. Sluchawki sredniej klasy, ale i abonament nie najwyzszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Erze teraz jest chyba za 45zl 70min do wszystkich,70 do Ery i do tego 200min do jednej osoby w weekend pewnie tez z Erwy ale nie ma wzmianki o tym w ulotce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale era ma jedna powazna wade - nie ma stawki 29 groszy za minute. A jak sie wygada abonament, to placi sie za minute cos okolo 60 groszy. Obojetnie do kogo sie dzwoni. To jeden z powodow przez ktore oceniam oferte orange za jedna z bardziej korzsytnych w tej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...