Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marko125-90

Wypowiedzenie ubezpieczenia budynków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie małe pytanko. Jak powinno wyglądać wypowiedzenie ubezpieczenia w PZU? Bo chciałem złożyć wypowiedzenie to miła pani powiedziała, że muszę złożyć pisemne wypowiedzenie ale jak powinno wyglądać to już nie chciała mi wytłumaczyć. Jako że to ubezpieczenie więc wolę popytać się ludzi niż potem mieć jakieś problemy, że wypowiedzenie jest nieważne itp. W google widziałem tylko wzory wypowiedzeń OC. Ubezpieczenie w moim przypadku jest obowiązkowe(pow. 1ha gruntów) ale drogo mi wychodzi i chciałem zmienić ubezpieczyciela. Liczę na pomoc ;)

 

@down

 

Nie bulwersuj się. Mówię, że chciałem zobaczyć jak powinno wyglądać to wypowiedzenie ale (nie)miła pani w pzu nie chciała mi w tym pomóc. A jako, że miałem dobry nastrój więc nie chciałem robić awantury. Pytam bo to chodzi o obowiązkowe ubezpieczenie. I nie chcę mieć potem przypadkiem problemów. Wiem, że jakoś tak powinno wyglądać to wypowiedzenie tylko czy wystarczy to, czy nie ma jakiś pierdółek do wprowadzenia oprócz numeru polisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, więcej samodzielności, jak każde podanie musi na pewno zawierać twoje dane, dane zakładu PZU, no i piszesz coś w tym stylu: "proszę o wypowiedzenie ubezpieczenia numer zawartego tego i tego dnia (możesz dopisać jakiś powód, ale nie koniecznie). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby". I dajesz na końcu np. "z wyrazami szacunku" no i podpis na końcu. Jak takie coś Ci nie przyjmną to niech dadzą Ci wzór wypowiedzenia w tym PZU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...