Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marko125-90

Wypowiedzenie ubezpieczenia budynków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie małe pytanko. Jak powinno wyglądać wypowiedzenie ubezpieczenia w PZU? Bo chciałem złożyć wypowiedzenie to miła pani powiedziała, że muszę złożyć pisemne wypowiedzenie ale jak powinno wyglądać to już nie chciała mi wytłumaczyć. Jako że to ubezpieczenie więc wolę popytać się ludzi niż potem mieć jakieś problemy, że wypowiedzenie jest nieważne itp. W google widziałem tylko wzory wypowiedzeń OC. Ubezpieczenie w moim przypadku jest obowiązkowe(pow. 1ha gruntów) ale drogo mi wychodzi i chciałem zmienić ubezpieczyciela. Liczę na pomoc ;)

 

@down

 

Nie bulwersuj się. Mówię, że chciałem zobaczyć jak powinno wyglądać to wypowiedzenie ale (nie)miła pani w pzu nie chciała mi w tym pomóc. A jako, że miałem dobry nastrój więc nie chciałem robić awantury. Pytam bo to chodzi o obowiązkowe ubezpieczenie. I nie chcę mieć potem przypadkiem problemów. Wiem, że jakoś tak powinno wyglądać to wypowiedzenie tylko czy wystarczy to, czy nie ma jakiś pierdółek do wprowadzenia oprócz numeru polisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie, więcej samodzielności, jak każde podanie musi na pewno zawierać twoje dane, dane zakładu PZU, no i piszesz coś w tym stylu: "proszę o wypowiedzenie ubezpieczenia numer zawartego tego i tego dnia (możesz dopisać jakiś powód, ale nie koniecznie). Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby". I dajesz na końcu np. "z wyrazami szacunku" no i podpis na końcu. Jak takie coś Ci nie przyjmną to niech dadzą Ci wzór wypowiedzenia w tym PZU...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...