Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rootpl

Problem z partycjami pod Windows 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wyszukałem na forum, że można zrobić partycje pod Windows 7 już po zainstalowaniu systemu we właściowościach 'mojego komputera' no więc zrobiłem tak i rzeczywiście zadziałało ale jest jeden problem otóż mogłem zrobić tylko jedną partycję 250 giga akurat tyle chciałem więc mam 250giga na C i prawie 250 na D później chciałem zmniejszyć C jeszcze bardziej i zrobić 3 partycję 200 giga a 50 giga zostawić na C na system no ale niestety przy drugiej próbie zrobienia partycji mogłem zrobić już tylko 300 MB bo komputer rezerwuje sobie te 250 giga na partycje systemowa ... czyli generalnie mam tylko 2 partycje po 250 giga każda ale nie chcę na C aż 250 bo oprócz systemu nic więcej na C nigdy nie trzymam ... ma ktoś jakieś pomysły jak ominąć te ustawienia i zrobić 3 partycję bez potrzeby reinstalowania całego systemu ?

 

Aha i kolejne pytanie czy podczas instalacji windows 7 jest jakieś urządzenie do ustawiania partycji bo za pierwszym razem je chyba przeoczyłem i zrobiła mi się tylko ta jedna partycja i teraz muszę kombinować.

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

 

Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że się dało "wyklikać" potrzebne partycje... chyba coś w stylu "zawansowany podział dysku" czy coś w ten deseń. trzeba powoli było czytać, a nie pstrykać dalej, dalej, dalej.... teraz to tylko jakiś program w stylu partition magic.. albo format i od nowa jedziesz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...