Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gelo410

Jak włączyć wlan w laptopie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż od jakiegoś czasu mam problem w swoim laptopie (HP pavilion dv6) jak ktoś miał do czynienia z tym laptopem to wie, że ma pod monitorem przycisk do włączania i wyłączania wlan. Ostatnio laptop nie chciał mi się połączyć z internetem. Gdy kliknąłem raz na przycisk wyskoczyło "Wlan: Disabled", potem jak kliknąłem drugi raz wyskoczyło "Wlan: off" bez sensu... Pewnie chodzi o to, że jak pokazuje się off to tak jakby był włączony przyciskiem a jest wyłączony w windowsie, ale gdzie to się zmienia?? Dodam, że posiadam Viste home premium x64.

 

Proszę o pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, otóż od jakiegoś czasu mam problem w swoim laptopie (HP pavilion dv6) jak ktoś miał do czynienia z tym laptopem to wie, że ma pod monitorem przycisk do włączania i wyłączania wlan. Ostatnio laptop nie chciał mi się połączyć z internetem. Gdy kliknąłem raz na przycisk wyskoczyło "Wlan: Disabled", potem jak kliknąłem drugi raz wyskoczyło "Wlan: off" bez sensu... Pewnie chodzi o to, że jak pokazuje się off to tak jakby był włączony przyciskiem a jest wyłączony w windowsie, ale gdzie to się zmienia?? Dodam, że posiadam Viste home premium x64.

 

Proszę o pomoc !!

 

 

 

Hejka, mam ten sam problem z tym laptopem, rozwiazales go?? jesli tak to moglbys mi pomoc jak to zrobic?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

START=>PANEL STEROWANIA=>SIEĆ I INTERNET=>WYŚWIETL STAN SIECI I ZADANIA=>

 

po lewej stronie => ZMIEŃ USTAWIENIA KARTY SIECIOWEJ

 

prawym na kartę sieciową WiFi i WŁĄCZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...