Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cywa

Kupic 0.13 czy nie :/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mozliwosc wymiany mego Palomino na ten robiony w technologi 0.13 mikrona i teraz mam dylemat... czy kazdy proc (1700xp) robiony w 0.13 daje sie dobrze krecic ?? bo jak wydam kase i bede miec to samo to troche lipa :/ prosze o rade...

 

Przykladowo z takiego 1700xp JIUHB ile bym wykrecil na mobo MSI KT4V , pamieci noname 256 mb 333mhz ?! prosze o orientacyjne wartosci!

 

Z gory dzieki. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniaj bez zastanowienia...wiekszosc prockow 1700+ JIUHB lata spokojnie na 2400+ a nawet 2600+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale w tym sek ze ja nie wiem jaki dostane.... nie mowie ze bede miec JIHUB bo moge dostac np jakis inny w tym wlasnie sek :/ i temu to pytanie: "czy kazda 1700`ka 0.13 dobrze sie kreci?"

 

[Edytowane: 31/5/2003 przez cywa]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

niedługo pojawi się artykuł o procesorze Athlon XP 1700+ i porównanie do starego Palomino...

 

najlepiej podkręcają się modele 1700+ i 2100+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie w nim o podkręcaniu Palomino np. 2000+ :) przy dobrych coolerach np. Volcano 11 Aero 7 itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej każdy 1700+ 0,13 się będzie dobrze kręcił. Na allegro sprzedają procki z dobrej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...