Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creative666

Windows 7 stan uspienia a pobieranie plikow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W Windowsie gdy komputer przechodzi w stan uspienia to komputer praktycznie wogole nie chodzi nie slychac go ani nic, a czy idzie zrobic tak by np dzialal sam dysk i internet by w stanie uspienia pobieralo mi torrenty ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Creative666 właśnie miałem niedawno podobną przypadłość - >>Mam WIn 7 Home Premium <<Pobieram z Torentów i co jakiś czas komputer się wyłączał ... i jak zajrzałem do podglądu zdarzeń był komunikat Event ID 6008 Poprzednie zamknięcie systemu przy 12:59:54 na ‎2009-‎12-‎24 było nieoczekiwane << i przeszukałem google i doszedłem do rozwiązania :

na stronie ang podaje linki :

http://social.technet.microsoft.com/Forums...71-cb6b031a5f41

oraz Pol link

http://peb.pl/windows-7/549808-windows-7-s...b-uspienia.html

 

Postępować zgodnie ze wskazówkami zawartymi na tych 2 stronach.

oczywiście Zależy od tego czy Zasilacz Markowy i czy komponenty twojego kompa się nie przegrzeją.

Sam testuję obecne plany zasilania systemu odpukać nic mi się nie wyłączył podczas ściągania .- odpukać w nie malowane

 

To powinno pomóc .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym nie może chodzić tylko sam dysk, bo program do ściągania torrentów w końcu obciąża trochę procesor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

W Windowsie gdy komputer przechodzi w stan uspienia to komputer praktycznie wogole nie chodzi nie slychac go ani nic, a czy idzie zrobic tak by np dzialal sam dysk i internet by w stanie uspienia pobieralo mi torrenty ??

 

nie. kup router który może ściągać z torrentów, ew zwykły router i komórka z pojemną kartą pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje ruter z USB + do tego jakiś dysk 40GB i możesz dać ściaganie na niego i wyłączyć kompa :P

 

EDIT:

jaaa wyprzedził mnie o minute :(

 

EDIT2:

komórke nie bo to pamięć flash i szybko ją zajedzie i do tego przyjdzie jakaś rozmowa i sie wysztko zawiesi i diabli wzieli

najlepiej jakiś dysk 2,5 ze 40GB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...