Forum PCLab.pl: Benq G2420HDBL 24" Led za małą kasę - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Benq G2420HDBL 24" Led za małą kasę Gotowa na rozbudowę

#21 Użytkownik jest niedostępny   ertee 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Kwiecień 2011 - 12:11

Mam ten monitor już prawie 1,5 roku i trudno mi znaleźć jakieś istotne wady bo jak ktoś pisze że wadą jest że monitor nie ma regulacji góra-dół czy prawo-lewo to zawsze może kupić odpowiednie mocowanie do ściany i będzie miał pełny zakres obrotów we wszystkie strony tylko jak często z tego skorzysta w przeciętnych warunkach domowych? :hmm:

Monitor sprawuje się bardzo dobrze, podświeltenie ledowe daje po oczach więc do normalnej pracy z tekstem czy przeglądania neta mam go mocno poskręcanego (blakną kolory ale wzrok się tak nie męczy), natomiast do filmów czy gier korzystam z gotowych trybów i nie mam zastrzeżeń ani do kolorów, ani smużenia czy kątów widzenia.

Dziwnie się czyta komentarze mówiące o tym że jakość obrazu jest słaba, kolory są kiepskie albo że jest smużenie, biorąc pod uwagę że zazwyczaj ludzie kupujący nowy monitor pracowali dotychczas na modelu sprzed kilku lat to różnica jest raczej wyraźna i to na plus nowego sprzętu. No chyba że ktoś do tej pory korzystał z monitora przeznaczonego dla grafików to widzi minusy w tym modelu Benq'a ale takim ludziom proponuje pozostać dalej na tej górnej półce klasy monitorów bo mają tzw. zboczenie zawodowe ;)

Reasumując jak ktoś kupuje średniej klasy nowy samochód do codziennego użytku to nie powinien go porównywać z S-klasą nawet 20-letnią bo to po prostu nie ta półka a monitor jak najbardziej polecam, zresztą przy tej cenie to jak już wcześniej inni wspomnieli - jest bezkonkurencyjny :D

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2