Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kater

Yahoo ustawiło się jako wyszukiwarka domyślna w Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimś dziwnym zrządzeniem losu Yahoo ustawiło się jako wyszukiwarka domyślna w Firefoxie. To mój drugi komp, pracuje na nim sporadycznie moja laska. Zarzeka się, że nic nie instalowała, żadnych pasków, nic co by mogło Yahoo zdefaultować jako wyszukiwarkę. Zresztą, laska jest na tyle kumata, że wie co i jak.

 

Normalnie po wpisaniu w pasek hasła np. "biżuteria" (ah te zainteresowania...) wywalało wyniki z Google. A teraz wpier.... się Yahoo. Ustawiłem na razie tak, że wpisuje się "g biżuteria" i wyskaka Google. Ale chcę żeby z powrotem było po normalnemu.

 

Szukałem już rozwiązań, robiłem to co polecają na forum Mozilli czyli "about:config" potem "keyword.URL" itd. Niestety nie daje to rady. Resetowałem ciasteczka itd.

 

Sam korzystam z Opery, no ale laska uparła się na FF.

 

Pomóżcie bo zaraz komuś urwę łeb. Nie ma nic bardziej wkrwhekjasdcego niż narzucającego się oprogramowanie  :mad::hmm::mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by się nie rozpisywać

post-68574-1262261182_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem wcześniej :(

 

A patrzyłeś w zarządzaj wyszukiwaniami -> przywróć domyślne ?

Może masz jeszczę jakąś wtyczke która to zmienia. Proponuje poszukać w narzędzia -> dodatki i sprawdzić w rozszerzeniach i we wtyczkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzędzia -> opcje -> główne -> strona startowa o to ci chodzi ? :E

 

bo ja z teko "cuda" w rogu nie korzystam. odpalam nową zakładkę i juz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kepak

Tak, patrzyłem już wcześniej, też nie daje rady.

 

hozar

Nie, to nie strona startowa. Z tego cuda w rogu też nie korzystam. Chcę mieć po prostu możliwość wpisania w główny pasek hasła np. "lafirynda" i chcę, żeby wyniki proponowało mi Google. A nie Hooya.

 

janke5

Nie mam tego pliku w ogóle. Są inne o rozszerzeniu .js, ale tego nie ma.

 

 

 

 

EDYD

 

Ok, problem rozwiązany. W pluginach było g... o nazwie "Search settings plugin" i po wyłączeniu tego g... wszystko wróciło do normy. Szybkie luknięcie po topicach o tym g... informuje, że plugin jest instalowany przez PDF Creator. A na kompie ów PDF Creator jest. Laska twierdzi że owszem PDF Creatora instalowała, ale nie wiedziała / nie zauważyła że tam się jeszcze jakieś g... wcisnęło. Także wystarczyło wyłączyć / odinstalować tego "Search settings plugin" i jest gut.

 

Dzięki panowie za pomoc! :beer: Dosiego roku bez natarczywego softu :)

 

Mały prztyczek dla oficjalnego forum Firefox - w odpowiedzi na podobny temat jaki ktoś założył jest tylko "było pierdyliard razy na forum, poszukaj" - oczywiście szukanie nic nie daje, a jak daje to tylko sposób z ustawieniem w about:config, który też nie pomaga. Także pozwolę sobie zapodać kij w oko wszystkim tamtejszym specom od odpowiedzi typu "byUo, poszukaj" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...