Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carck3r

Telefony z plusa bez SIMLOCKA?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szperając wśród zakamarków na google.pl znalazłem to:

http://209.85.129.132/search?q=cache:0THsM...=clnk&gl=pl

I inne strony.

Czy to prawda, że plus sprzedaje już tylko i wyłącznie telefony bez simlocka? Planuję jutro kupić Samsunga Avilę w plusie i nie wiem czy bulić kasę za zdjęcie simlocka...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem już wszyscy sprzedają telefony bez simlocka, ponieważ teraz można zostawić numer z innej sieci. Jeśli masz simlocka, to zdejmą Ci za free w salonie (oczywiście nie tracąc gwarancji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem już wszyscy sprzedają telefony bez simlocka, ponieważ teraz można zostawić numer z innej sieci. Jeśli masz simlocka, to zdejmą Ci za free w salonie (oczywiście nie tracąc gwarancji).

Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem już wszyscy sprzedają telefony bez simlocka, ponieważ teraz można zostawić numer z innej sieci. Jeśli masz simlocka, to zdejmą Ci za free w salonie (oczywiście nie tracąc gwarancji).

Zdejma za free jak sie konczy umowa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec przed chwilą był w salonie i powiedzieli, że mają tylko z simlockiem i NIE POTRAFIĄ go ściągnąć :E. Telefon będzie dopiero we wtorek (sprowadzą)... W ogóle jak to możliwe, że jest z simlockiem :brow: ?

 

http://samsung-avila.pl/viewtopic.php?f=2&t=2533

Ja się pytam? O co tutaj kur** chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdejma za free jak sie konczy umowa!!

 

I tu sie mylisz. Jak brałem telefon w Play'u to dali mi bez simlocka, ale koleś powiedział, że jeśli karta z ery mi nie wejdzie, to żebym przyszedł to zdejmą simlocka.

 

p.s.

Jak można zdjąć simlocka to można go i założyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...