Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzegorz_J

Zwrot dekodera wypożyczanego od Cyfrowego Polsatu.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisal ci ze ejstes nienormalny, tylko nieporadny. To chyba delikatna roznica. Jak masz watpliwosci, to pytaj sie w Polsacie, a nie na forum. Wyslij to kurierem za 19zeta i problem z glowy.

Problem w tym, ze w Polsacie pracuja idioci oni powiedza wyslij pan tka jak an tym pismie napisane. Co ich to obchodzi. Nie chce byc potem ganiany, ze mam placic za dekoder. Kupowalem plyte dvd z koncertem na Allegro kurierowi upadla w pidelku za foliowanym wypadla z zatrzasku w tym pudelku, dotarla do mnie zmasakrowana. Allegrowicz twierdzil, ze wyslal w stanie idealnym. To samo ja powiem Polsatowi, a co jeszcze zdjecia mam im wysylac??

 

Chce porady z zycia wzietej, a nie w stylu zrob jak chcesz. Chyba forum jest po to, zeby sobie pomagac nie tylkow sprawach IT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, ze w Polsacie pracuja idioci oni powiedza wyslij pan tka jak an tym pismie napisane. Co ich to obchodzi. Nie chce byc potem ganiany, ze mam placic za dekoder. Kupowalem plyte dvd z koncertem na Allegro kurierowi upadla w pidelku za foliowanym wypadla z zatrzasku w tym pudelku, dotarla do mnie zmasakrowana. Allegrowicz twierdzil, ze wyslal w stanie idealnym. To samo ja powiem Polsatowi, a co jeszcze zdjecia mam im wysylac??

 

Chce porady z zycia wzietej, a nie w stylu zrob jak chcesz. Chyba forum jest po to, zeby sobie pomagac nie tylkow sprawach IT.

Ubezpieczenie paczki kurierskiej do 2500 zeta bedzie cie ksoztowac 2 zeta... Ludzie... Zreszta jesli oni tego nie sprawdza przy odbiorze, to juz ich problem. Nie masz obowiazku jezdzic osobiscie. Moglbys przeciez kupic przez neta i miec do ich siedziby 300km. A jak ci idiota naopowiada kretynizmow, to tez zaden problem, bo rozmowy na infolinii sa nagrywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Moze dla ciebie 50 zl to 5 zl jak przyslowiowo s**** pieniedzmi. Dla mnie to sporo. To sa dwa miesiace mniej wiecej ogladania Polszitu. Lub miesiac abonamentu za komorke, lub nie wiem zakupy na przezycie przez miesiac moze akurat to nie bo mieszkam z rodzicami, ale mam an co wydac 50 zl, a nie an glupie oddanie dekodera CP bo jakis palant sobie tak wymyslil i nabija ludzi w butelke robiac promocje wymiany dekodera SD na HD,a potem wszyscy beda pluc jak ja, ze musza odeslac sami, a nie jak w n czy C+ zwrocic do punktu sprzedazy, ktorego ajkby nie bylo wlascicielem jest ta platforma i napewno ich taka wysylka kosztuje taniej bo nie wysylaja jednego dekodera tylko 10 naraz.

 

NIE DOCIERA DO CIEBIE CEL TEGO WATKU TO SIE NIE WPIEPRZAJ.

 

Przepraszam wszystkich za uniesienie, ALE NIE MOGE SCIERPIEC LUDZI, KTORZY UWAZAJA, ZE TEN WATEK JEST BEZSENSU. MA SENS BO MORZE JAK SIE Z POLOWA ABONENTOW WKURZY I ZACZNIE PISAC SKARKI DO RZECZNIKA KONSUMENTOW O TAKIE RZECZY TO COS ZMIENIA. OCZEWISCIE W TO WATPIE BO POLSAT CYFROWY ROBI SOBIE MONOPOL JAK TP NA NEOSTRADE.

 

 

 

 

Masz racje, ale skoro 2 kwietnia napisali,a wyslali 3 kwietnia (pieczatka na kopercie) to raczej ciezko, zeby szedl list do mnie miesiac to nie swieta |Bozego Narodzenia.

1. Nie umiesz pisać po polsku.

2. nie wiesz co to jest monopol.

3. Nie korzystasz z rad, którymi obdarzyli Cię forumowicze.

4. Bardzo lubisz narzekać.

5. Nie czytasz umów przed podpisaniem.

6. Twoja nieporadność (celowa?) zaczyna innych męczyć, bo nawet gimnazjalista radzi sobie lepiej.

7. Dostałeś już tyle rad, że nawet średnio inteligentny szympans poradziłby sobie z tym.

 

A teraz idź i nie rób tego więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5. Nie czytasz umów przed podpisaniem.

 

Jak znajdziesz wiecej jak 50% ludzi, ktorzy siedza i slowo w slowo czytaja kazda umowe podpisywana nie liczac umow o kredyty tylko o swiadczenie uslug to postawie ci piwo.

 

 

Pisanie tekstow "powinienes przeczytac umowe" na forum to tak jak bys pisal to na czyjes zlecenie. Nikt nie bierze internetu, telewizji lacznie z kablowkami i niesiedzi 2 godziny i nie czyta przed podpisaniem umowy i regulaminu. CZEMU? BO WIEKSZOSCI LUDZI SIE NIECHCE, ALBO NIE MA CZASU. POZATYM JESLI PRZY PODPISANIU UMOWY W tp AN 10 OSOB KAZDY BY TAK ROBIL TO ILE tpsa, NETIA BY STRACILA KLIENTOW BO KTO BEDZIE CZEKAL TYLE W KOLEJCE BO TY MUSISZ PRZECZYTAC.

 

Nie kazda firma da ci umowe czy regulamin do przeczytania w domu i nie kazda firma daje to w PDF-ie na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Jak znajdziesz wiecej jak 50% ludzi, ktorzy siedza i slowo w slowo czytaja kazda umowe podpisywana nie liczac umow o kredyty tylko o swiadczenie uslug to postawie ci piwo.

 

 

Pisanie tekstow "powinienes przeczytac umowe" na forum to tak jak bys pisal to na czyjes zlecenie. Nikt nie bierze internetu, telewizji lacznie z kablowkami i niesiedzi 2 godziny i nie czyta przed podpisaniem umowy i regulaminu. CZEMU? BO WIEKSZOSCI LUDZI SIE NIECHCE, ALBO NIE MA CZASU. POZATYM JESLI PRZY PODPISANIU UMOWY W tp AN 10 OSOB KAZDY BY TAK ROBIL TO ILE tpsa, NETIA BY STRACILA KLIENTOW BO KTO BEDZIE CZEKAL TYLE W KOLEJCE BO TY MUSISZ PRZECZYTAC.

 

Nie kazda firma da ci umowe czy regulamin do przeczytania w domu i nie kazda firma daje to w PDF-ie na stronie.

Ja tam czytam. Na razie dobrze na tym wychodzę. Polecam.

 

Nie musisz czytać każdej umowy słowo w słowo, czasem wystarczy 'przelecieć' ją wzrokiem i wyłowić dziwne sformułowania.

 

PS. Caps Lock Ci się zaciął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czytam. Na razie dobrze na tym wychodzę. Polecam.

 

Nie musisz czytać każdej umowy słowo w słowo, czasem wystarczy 'przelecieć' ją wzrokiem i wyłowić dziwne sformułowania.

 

PS. Caps Lock Ci się zaciął.

 

No to masz racje, ale to bym musial pojsc do znajomej i jej opierdziel zrobic bo toz nia podpisywalem umowe wtedy (rok temu), a jej sie spieszylo :P

 

Nie zacial sie wlaczony umyslnie poniekad :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Nie zacial sie wlaczony umyslnie poniekad :P

No to radzę przestać. Jest to niemile widziane na forach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec trolowania :P

 

Dekoder im wysle za poltora tygodnia niech se robia z nim co chca.

 

Dzieki wam i sorry za upierdliwosc moja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Cyfrowy Polsat muszę pochwalić - przez pół roku miałem darmo, bo taki mieli burdel, że nie mogli mi wcześniej anulować umowy (a anulowałem w pierwszych 2 tygodniach :D) - przez pół roku miałem za frajer dekoder, satelitę, pakiety promocyjne 2 miesięczne, które trwały pół roku, aż w końcu opłaty 30zł miesięcznie (a większość programów z ich oferty miałem) i teraz wisienka na torcie - po zwróceniu dekodera (za ktorego wysyłkę kurierem po znajomości dałem 10zł :E) otrzymałem wszystkie pieniądze, które u nich zostawiłem. 10zł za pół roku telewizji satelitarnej i większość kanałów to chyba dobra cena? :E

 

 

Teraz będę próbował z N-ką, dają 2 dekodery i dual room w promocji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz będę próbował z N-ką, dają 2 dekodery i dual room w promocji :E

 

Ta promocja w N sie skonczyla juz z drugim dekoderem, ktorym byl dekoder Telewizji na karte, a nie drugi dekoder platformy N. Czytaj czlowieku w internecie dokladnie.

 

http://satkurier.pl/news/54106/platforma-n...i-na-karte.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak znajdziesz wiecej jak 50% ludzi, ktorzy siedza i slowo w slowo czytaja kazda umowe podpisywana nie liczac umow o kredyty tylko o swiadczenie uslug to postawie ci piwo.

 

 

Pisanie tekstow "powinienes przeczytac umowe" na forum to tak jak bys pisal to na czyjes zlecenie. Nikt nie bierze internetu, telewizji lacznie z kablowkami i niesiedzi 2 godziny i nie czyta przed podpisaniem umowy i regulaminu. CZEMU? BO WIEKSZOSCI LUDZI SIE NIECHCE, ALBO NIE MA CZASU. POZATYM JESLI PRZY PODPISANIU UMOWY W tp AN 10 OSOB KAZDY BY TAK ROBIL TO ILE tpsa, NETIA BY STRACILA KLIENTOW BO KTO BEDZIE CZEKAL TYLE W KOLEJCE BO TY MUSISZ PRZECZYTAC.

 

Nie kazda firma da ci umowe czy regulamin do przeczytania w domu i nie kazda firma daje to w PDF-ie na stronie.

 

To nie czytaj dalej umów, daleko na tym nie zajedziesz. Teraz naciąłeś się tylko na te 20-50 zł. Jeżeli ktoś nie umieszcza umowy na stronie internetowej, nie pozwala wcześniej wziąć do domu by ją poczytać; to w tej chwili powinno Ci się zapalić czerwone światło, że coś jest nie tak. Sam sobie jesteś winien, że podpisałeś umowę bez jej dokładnego czytania. Tak więc nie powinieneś mieć pretensji do całego świata, a szczególnie do osób na tym forum, co chcą Ci pomóc. Sam zresztą napisałeś: "BO WIEKSZOSCI LUDZI SIE NIECHCE , ALBO NIE MA CZASU" - w takim przypadku to jest tylko ich wina. A poza tym masz 27 lat, a sadzisz takie błędy jak uczeń podstawówki, matury z polskiego to ty chyba nie zdawałeś/nie zdałeś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie czytaj dalej umów, daleko na tym nie zajedziesz. Teraz naciąłeś się tylko na te 20-50 zł. Jeżeli ktoś nie umieszcza umowy na stronie internetowej, nie pozwala wcześniej wziąć do domu by ją poczytać; to w tej chwili powinno Ci się zapalić czerwone światło, że coś jest nie tak. Sam sobie jesteś winien, że podpisałeś umowę bez jej dokładnego czytania. Tak więc nie powinieneś mieć pretensji do całego świata, a szczególnie do osób na tym forum, co chcą Ci pomóc. Sam zresztą napisałeś: "BO WIEKSZOSCI LUDZI SIE NIECHCE , ALBO NIE MA CZASU" - w takim przypadku to jest tylko ich wina. A poza tym masz 27 lat, a sadzisz takie błędy jak uczeń podstawówki, matury z polskiego to ty chyba nie zdawałeś/nie zdałeś..

 

W obrazaniu ludzi chyba jestes swietny :E :E

 

A watek nie jest pretensja tylko zwroceniem uwagi dla ludzi. JESTES KOLEJNY, KTORY TEGO NIE ROZUMIE I, KTORY CHYBA WSZYSTKIEGO TUTJA NIE CZYTAL. Przeprosilem ludiz za upierdliwosc swoja.

 

Gdyby bylo tak jak ty mowisz z ponad 3 mln abonentow CP zrobiloby sie gora milion. Bo wiekszosc ludzi podkreslam wiekszosc co nieznaczy wszyscy to ludzie w wiekupowyzej 40 roku zycia, ktorzy chca miec wszystkie programy jak najtaniej i z satelity, a nie analogowki naziemnej i zwisa im HD, za ktore CP pobiera dodatkowe oplaty. Dopiero jak dojdzie co do czego to sa z CP problemy.

 

Podam ci przyklad znajomej z zeszlego roku. Ona ma CP i mial jej syn. Rezygnowala, a miala umowe podpisana tak jak do dzis sie w CP popdpisuje, ze podpiszesz 14 dnia miesiaca to od 14 do 14 dnia jest okres rozliczeniowy. Ona popdisala ta umowe, a raczej ejj sym gdzies w latach 2005-2006. CP wyslal do niej komornika bo sobie wymyslil, ze ona za reszte dni miesiaca ma im zaplacic bo okres rozliczeniowy jest do konca miesiaca. Mimo iz miala umowe inna. Dala temu komornikowi kase w lape i sobie poszedl. Skoro podpisuje umowe 14 i do 14 dnia kolejnego miesiaca mam okres rozliczeniowy bo tka pisze w umowie i regulaminie tej platformy to co oni od niej chcieli?? I co jej dlao, ze predzej czy pozniej przeczytala ten regulamin i umowe skoro Polsat i tak robil co chcial??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta promocja w N sie skonczyla juz z drugim dekoderem, ktorym byl dekoder Telewizji na karte, a nie drugi dekoder platformy N. Czytaj czlowieku w internecie dokladnie.

 

http://satkurier.pl/news/54106/platforma-n...i-na-karte.html

Mignęła mi gdzieś reklama, nie interesowałem się tym dogłębnie. Zresztą wszystkie kruczki wychodzą tuż przed zakupem także... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Podam ci przyklad znajomej z zeszlego roku. Ona ma CP i mial jej syn. Rezygnowala, a miala umowe podpisana tak jak do dzis sie w CP popdpisuje, ze podpiszesz 14 dnia miesiaca to od 14 do 14 dnia jest okres rozliczeniowy. Ona popdisala ta umowe, a raczej ejj sym gdzies w latach 2005-2006. CP wyslal do niej komornika bo sobie wymyslil, ze ona za reszte dni miesiaca ma im zaplacic bo okres rozliczeniowy jest do konca miesiaca. Mimo iz miala umowe inna. Dala temu komornikowi kase w lape i sobie poszedl. Skoro podpisuje umowe 14 i do 14 dnia kolejnego miesiaca mam okres rozliczeniowy bo tka pisze w umowie i regulaminie tej platformy to co oni od niej chcieli?? I co jej dlao, ze predzej czy pozniej przeczytala ten regulamin i umowe skoro Polsat i tak robil co chcial??

To nie był komornik. Co najwyżej pracownik działu windykacji. Ale nie komornik. Jak się nie znasz to nie pieprz, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie był komornik. Co najwyżej pracownik działu windykacji. Ale nie komornik. Jak się nie znasz to nie pieprz, ok?

Jak masz zamiar mnie opieprzac i pouczac to zajmij sie wychowywaniem siebie i swoich dzieci jak je masz, a nie obcych ludzi :exclam: :exclam:

 

Nie rob mi syfu w watku :exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie znasz to nie pieprz, ok?

a to ci dopiero kultura!nie pierwszy i nie ostatni raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz zamiar mnie opieprzac i pouczac to zajmij sie wychowywaniem siebie i swoich dzieci jak je masz, a nie obcych ludzi :exclam: :exclam:

 

Nie rob mi syfu w watku :exclam:

 

Boli Cię, że Gordon ma rację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boli Cię, że Gordon ma rację?

Moze i ma racje, ale w sposob jaki sie odezwal tu do mnie raczej nie swiadczy o tym, ze zachowal sie kulturalnie i o to mi chodizlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Jak masz zamiar mnie opieprzac i pouczac to zajmij sie wychowywaniem siebie i swoich dzieci jak je masz, a nie obcych ludzi :exclam: :exclam:

 

Nie rob mi syfu w watku :exclam:

Grzegorzu J., piszesz bzdury. Proszę, przestań. Lepiej?

 

Zastanów się nad tym co piszesz, bo niestety trochę się kompromitujesz. Pomijam to, że pomawiasz dużą grupę funkcjonariuszy publicznych.

 

a to ci dopiero kultura!nie pierwszy i nie ostatni raz.

Idiotyczny spam. Jak zwykle.

 

Moze i ma racje, ale w sposob jaki sie odezwal tu do mnie raczej nie swiadczy o tym, ze zachowal sie kulturalnie i o to mi chodizlo.

Nie potrafię w kulturalny sposób odnosić się do osoby, która nie szanuje forumowiczów (sposób pisania, błędy, brak interpunkcji, Caps Lock).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mnie wkurzyc na forum przez co to ja dostane bana bo nerwowo nie wytrzymam prze zkogos i cos zlego napisze?? :hmm: :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Nie. Chcemy, żebyś się czegoś nauczył i zaczął zwracać uwagę na to jak piszesz, choćby ze względu na szacunek do osób czytających Twoje wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A może zaczniesz czytać ze zrozumieniem? Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... Nawet pogrubiłem Ci i podkreśliłem mega istotne stwierdzenie, czyli:  jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Zatem oczywistym jest, że jak wykorzystujesz drona do takich zdjęć jakie dałeś, to nie ma ono przesłanek do naruszenia prywatności, bo nie da się rozpoznać szczegółów. Lecz drony można wykorzystywać w różny sposób a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: 1. Działania operacyjne prowadziły służby specjalne 2. Nagranie pokazywało dość wyraźnie osoby wykonujące te działania.   Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, ale raczej powinieneś wiedzieć, że chodzi o uprawnienia, które musisz odnawiać co 5 lat, jeżeli latasz dronem o masie powyżej 250g i jako operator musisz być zarejestrowany, a dron musi mieć naniesiony numer operatora. Też o tym już pisałem, więc użycie określenia "licencja" było skrótem myślowym, bo myślałem, że to ogarniesz.  Pisałem już też o tym, że można od googla ubiegać się o wymazanie obiektów prywatnych, o to samo może upomnieć się jednostka wojskowa. To jest ich sposób po prostu na polubowne załatwianie takich spraw, bez zbędnych dróg prawnych. To co innego niż zdjęcia z drona wykonywane przez osoby prywatne lub firmy, których zleceniem była jakaś konkretna działalność. Wtedy taka jednostka może iść do operatora drona i zażądać usunięcia zdjęć lub wymazania konkretnych obiektów i ma do tego prawo, jak nie to sprawa kończy się rozstrzygnięciem w sądzie. Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie.  
    • Horizon na PS5 ma tryb 40fps, tzw balans, bo sam grałem na tym klatkarzu na moim monitorze 1440p. Dla pewności można zobaczyć OSD na monitorze, które pokazuje wyświetlany jest aktualnie obraz, plus zmiana między trybami graficznymi zawsze obraz mignie, bo zmienia się 60hz na 120hz.
    • Ale to już nie pierwsza taka sytuacja, głupie to strasznie taka scheda po konsolach gdzie zawsze jest biedne anizo najczęściej x4 
    • Nie wiem czy HFW tak ma, ale niektóre studia Sony robią tryb 40 fps właśnie z myślą o tv 120 Hz ale to garstka gier
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...