Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzegorz_J

Zwrot dekodera wypożyczanego od Cyfrowego Polsatu.

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony zastanawia mnie dlaczego wybrałeś ich ofertę, skoro to tacy oszuści i idioci? Czyżbyś nawet nie przeczytał umowy przed podpisaniem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony zastanawia mnie dlaczego wybrałeś ich ofertę, skoro to tacy oszuści i idioci? Czyżbyś nawet nie przeczytał umowy przed podpisaniem? ;)

Umowe czytalem wlasnie glownie te fragmenty zwiazane z rezygnacja. A wzialem ich oferte bo zaden inny operator TV Cyfrowej nie dawal nic za darmo :P

 

Wiem, ze brzmi to tak, ze dalem sie CP nabic w butelke, ale poprostu jakos glupio ludizlem sie, ze po 2 latach z N-ka cos tu sie zmienilem i widocznie musialem sie zawiesc drugi raz, zeby to do mnie dotarlo. W koncu clzowiek uczy sie na bledach :)

 

Ten watek utowrzylem, aby byl przestroga jakas dla tych co lykaja kazda glupia promocje poprostu w tej dziedzinie.

 

Czy moze mi ktos napisac gdzie na stronie N-ki mozna znalezc do kiedy trwaja obecne promocje glownie ta z 48 zl na caly okres umowy i N film na pol roku przez internet za 0 zl?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umowe czytalem wlasnie glownie te fragmenty zwiazane z rezygnacja. A wzialem ich oferte bo zaden inny operator TV Cyfrowej nie dawal nic za darmo :P

 

Wiem, ze brzmi to tak, ze dalem sie CP nabic w butelke, ale poprostu jakos glupio ludizlem sie, ze po 2 latach z N-ka cos tu sie zmienilem i widocznie musialem sie zawiesc drugi raz, zeby to do mnie dotarlo. W koncu clzowiek uczy sie na bledach :)

 

Ten watek utowrzylem, aby byl przestroga jakas dla tych co lykaja kazda glupia promocje poprostu w tej dziedzinie.

 

Czy moze mi ktos napisac gdzie na stronie N-ki mozna znalezc do kiedy trwaja obecne promocje glownie ta z 48 zl na caly okres umowy i N film na pol roku przez internet za 0 zl?? ;)

ITI Neovision zastrzega sobie prawo zawieszenia, odwołania Promocji

w każdym czasie. Informacje o zawieszeniu, odwołaniu Promocji

ITI Neovision poda do publicznej wiadomości, w szczególności zamieści

stosowną informację na stronie www.n.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umowę przeczytałeś przed podpisaniem? No to karygodne jest powoływanie się na nieuczciwe paragrafy podpisanej przez siebie umowy.

 

A jeżeli takiego zapisu w umowie nie było, to idź do punktu obsługi i zwróć. Zobacz co zrobią :E

 

Nie wyspałem się więc się po koleżeńsku czepiam :E Gordooon, taki błąd? Mnie teraz na 2 roku uczulają na to, że nie ma czegoś takiego jak zapis w umowie czy w konstytucji ;) Zapis jest tylko w prawie spadkowym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyslij za pobraniem.

Dajcie spokoj z nabita juz :P

 

Wysle im to niech se wsadza w d*** i juz ten szajs.

 

Jak to ktos napisal pod jakims tekstem dotyczacym CP na satkurier.pl: "Cyfrowy polsat to jak p**********, sprzeda sie rownie latwo" :P

 

Dzisiaj po kosciele stalem w kolejce do Playa zapytac sie cos i obok goscio sprzedjacy CP i dziadek wrzucajacy mu, ze w reklami nikt nie mowi o drozszym abonamencie tylko 2 - gi dekoder za darmo i on tak chce.

 

Ja do pudelka z dekoderem wsadze napisana na komputerze kartke i napisze im kulturalnie, ze jak tak dalej beda robic to jak ludzi zmadrzeja wkoncu kiedys to albo sie sprzedadza innej platformie, albo umra smiercia naturalna. Chociaz to raczej nie mozliwe :P

 

CP to nabijanie ludzi w butelke czyli frajerow lykajacy glupawe reklamy w TV.

 

Szkoda, ze Media nie robi reklam Telewizor 50% taniej be zpodania ceny i to samow gazetkach, a potem oczy by wywalali :P

 

CP siebie nie szanuje i abonentow.

 

Błagam wszystkich zagladajacych tutaj czy to zalogowanych czy nie, zeby ten watek byl przestroga iz anim kupicie ta szajzowata platforme pomyslcie mozgiem, a nie czym innym na dole :P

 

Pozdrawiam :)

 

Do moderatorow i adminow:

Nie przenoscie tego tematu do smietnika przypadkiem bo nigdy nikt go tam nie zobaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Nie wyspałem się więc się po koleżeńsku czepiam :E Gordooon, taki błąd? Mnie teraz na 2 roku uczulają na to, że nie ma czegoś takiego jak zapis w umowie czy w konstytucji ;) Zapis jest tylko w prawie spadkowym :E

Heh, miałem napisać 'klauzuli zwrotu'?

 

Na tym forum na szczęście nie muszę używać języka prawniczego, powszechnie zwanego bełkotem.

Pomyśl, czy zamiana zwrotu 'zapis' na 'punkt', klauzula' tudzież innego zmienia sens mojej wypowiedzi, biorąc pod uwagę adresatów? Ja nie sądzę.

Z resztą możesz prześledzić moje posty w wątkach, w których się 'wymądrzałem' i zobacz, że nie jestem zbyt ortodoksyjny w tej kwestii.

 

Ale ok, złapałeś mnie na błędzie. Strzeż się, bo zemsta będzie straszna :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no wiem, jakby się zaczęło pisać po prawniczemu to nikt by nic z tego nie zrozumiał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyślij im na ich koszt jak Ci tak bardzo zależy.

Radę da , pod warunkiem że przesyłkę odbiorą i zapłacą ...a w to wątpię.

 

Wyślij PP ...zapłacisz z 20 pln z ubezpieczeniem i masz spokój.

 

Nie odeślesz to ci naślą Kruka albo innego windykatora :cool: I albo odeślesz albo sami se ściągną .... Przerabiałem ten temat u ojca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Radę da , pod warunkiem że przesyłkę odbiorą i zapłacą ...a w to wątpię.

[teoretyzacja mode on]

Ale wtedy mamy dowód nadania, podpisaną przez pracownika CP odmowę przyjęcia opisanej paczki. Więc chyba (podkreślam chyba) mogą nas potem cmoknąć.

[teoretyzacja mode off]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki to dekoder?? Bo jak ten "mini" to poczta w 12 złotych zmiescisz sie bez problemu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki to dekoder?? Bo jak ten "mini" to poczta w 12 złotych zmiescisz sie bez problemu :E

Czytaj moje posty :kwasny:

 

Samsung HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[teoretyzacja mode on]

Ale wtedy mamy dowód nadania, podpisaną przez pracownika CP odmowę przyjęcia opisanej paczki. Więc chyba (podkreślam chyba) mogą nas potem cmoknąć.

[teoretyzacja mode off]

na pewno chyba ... bo nie mają obowiązku odbierania niezapłaconej przesyłki ... czyli wróci i zawodnik wysyłający i tak zapłaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepna sprawa

 

29 grudnia 2009 wyslalem polecony piorytet rezygnacje do dzis nie jest zarejestrowana u nich w systemie. Wypowiedzienie 3 miesieczne (3 okresy rozliczeniowe od 8 dnia miesiaca). Jesli wplynie bo maja burdel po 8 lutego to przedluza mi sie do 8 czerwca.

 

Umowe mam do 8 maja na czas okreslony.

 

Jesli do srody nie wplynie to 13 na poczcie zloze skarge wtedy poczta przysle mi kiedy CP dostal moj list po numerze z polecenia wysylki listu poleconego. Jak to nie zadziala to ide do Rzecznika Praw Konsumenta. Nie bede za czerwiec placil bo aj wyslalem rezygnacje.

 

Szczerze ch***** mnie bierze juz na to badziewie !!

 

WYBACZCIE SLOWNICTWO, ALE CP TO BURDEL AN KOLKACH NIE WYTRZYMUJE NERWOWO DZWONIAC DO NICH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie głupie pytanie:D Po jakiego grzyba brać dekoder na "wypożyczenie". Miesięcznie płacąc tyle za dzierżawę że wyniesie to mniej więcej wartość tego sprzętu nie lepiej go kupić na własność??

 

A co do ostatniej sprawy. Miałem podobnie. Przez pół roku chcieli kasę za niby trzy miesiące opóźnienia z ich winy, podczas gdy ja już ni korzystałem z usługi. Ale mieliśmy papiery i postraszyliśmy rzecznikiem to się odczepili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po jakiego grzyba brać dekoder na "wypożyczenie". Miesięcznie płacąc tyle za dzierżawę że wyniesie to mniej więcej wartość tego sprzętu nie lepiej go kupić na własność??

 

Nie wiem jak w CP, ale na przykład Cyfra+ nie daje możliwości zakupu dekodera na własność (inna sprawa, że można używać w zasadzie dowolnego dostępnego na rynku). Kiedyś była taka możliwość (dekoder kosztował 600 zł co było ceną naprawdę atrakcyjną), ale potem się z tego wycofali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie głupie pytanie:D Po jakiego grzyba brać dekoder na "wypożyczenie". Miesięcznie płacąc tyle za dzierżawę że wyniesie to mniej więcej wartość tego sprzętu nie lepiej go kupić na własność??

 

A co do ostatniej sprawy. Miałem podobnie. Przez pół roku chcieli kasę za niby trzy miesiące opóźnienia z ich winy, podczas gdy ja już ni korzystałem z usługi. Ale mieliśmy papiery i postraszyliśmy rzecznikiem to się odczepili.

W CP wypozyczanie polega tak: placisz 99 zl czyli 98 zl za dekoder plus zlotowka aktywacja i co miesiac nic nie placisz. Pozatym na co komu te szajsowate dekodery, na doniczki mnie stac :P

 

N-ka tez za 0 zl bez HDD wypozycza dotad az sie z nimi jest :) Zreszta te z HDD dekodery N-ka tez wypozycza w promocji za 48 zl.

 

Moze w n tez nie sa jakies rewelacyjne te dekodery, ale poprzednio przez 2 lata dekoder n-ki bez HDD chodzil bez najmniejszego zarzutu: zero zwiech, resetow itp.

 

Pozatym w porownaniu z C+ i CP n-ka juz z 15 razy od 2007 roku aktuwalizowala oprogramowanie, jak ja mialem to bylo 7 aktualizacji :)

 

Cos zawsze poprawiaja i nie owszystkich poprawkach informuja tak jak przy BIOS-ach w plytach glownych bo by za duzo musieli wymienaic i pisac :P

 

Nie wiem jak w CP, ale na przykład Cyfra+ nie daje możliwości zakupu dekodera na własność (inna sprawa, że można używać w zasadzie dowolnego dostępnego na rynku). Kiedyś była taka możliwość (dekoder kosztował 600 zł co było ceną naprawdę atrakcyjną), ale potem się z tego wycofali.

W N tez nie kupisz dekodera bo Ni CP paruja dekodery z karta. C+ nie paruje wiec mozesz kupic sama karte, a w CP karte z modulem CI. Pozatym w CP mozna kupic dekoder nawlasnosc, ale skoro wypozyczaja bez dodatkowych miesiecznych oplat to po co komu to nawlasnosc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki, jest już w N ten multiroom? może ktoś ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki, jest już w N ten multiroom? może ktoś ma

Nie mam i nie bede mial bo jeszcze nie ma. Od dzis przy tej promocji z turbodekoderem za 99 zl miesiecznie wszystko wlacznie z VOD i serialami jest dodawany dekoder gratis Telewizji an karte z wszystkim programami an rok za friko :) Turbodekoder z HDD i Allegro za 48 zl i potem co miesiac tylko 99 zl :P

 

Kuszace, ale kiedy ogladac to VOD jak czlowiek ledwo wyrabia ogladac telewizje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 maja konczy mi sie z nimi umowa i wszyscy an infolini twierdza, ze na wlasny koszt mam wyslac dekoder do Polsatu do Warszawy. Przed tym przyjdzie pisma informujace, ze mam na to 14 dni od momentu jak listonosz przyniesie owe pismo.

 

Chcialem sie tym z wami podzielic bo uwazam to za karygodne, zebym musial placic 20-30 zl za wyslanie dekodera jak takowe zwroty powinny prowadzic autoryzowane punkty polsatu jak am to miejsce u platformy N. Do n zwracalem dekoder w najblizszym punkcie sprzedazy gdzie dostalem pismo z systemu N-ki, ze zwrocilem dekoder.

 

Co o tym sadzicie??

 

po pierwsze napisze Ci to co inni: widziałeś chyba co podpisujesz. A po drugie firma Polsat to instytucja charytatywna, musi przecież z czegoś żyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze napisze Ci to co inni: widziałeś chyba co podpisujesz. A po drugie firma Polsat to instytucja charytatywna, musi przecież z czegoś żyć...

JESTES KOLEJNY, KTORY NIE ROZUMIE FORMULY TEGO WATKU :exclam: :exclam:

 

 

 

WATEK TEN CHCE PRZESTRZEC INNYCH ABONENTOW CP, KTORZY LYKAJA PROMOCJE NIE ZWAZAJAC NA TAKIE SPRAWY BO, ZEBY POTEM NIE PRZEZYWAC, ZE MUSZA ZWROCIC NA WLASNY KOSZT DEKODER ZOSTAJA Z NAJGORSZA PLATFORMA NA RYNKU.

 

Przerpaszam za Caps Look, ale chcialem uzmyslowic po co jest ten watek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JESTES KOLEJNY, KTORY NIE ROZUMIE FORMULY TEGO WATKU :exclam: :exclam:

 

 

 

WATEK TEN CHCE PRZESTRZEC INNYCH ABONENTOW CP, KTORZY LYKAJA PROMOCJE NIE ZWAZAJAC NA TAKIE SPRAWY BO, ZEBY POTEM NIE PRZEZYWAC, ZE MUSZA ZWROCIC NA WLASNY KOSZT DEKODER ZOSTAJA Z NAJGORSZA PLATFORMA NA RYNKU.

 

Przerpaszam za Caps Look, ale chcialem uzmyslowic po co jest ten watek.

 

Ale masz problem, jakby przez te 20-30 zł miałbyś zbankrutować (przecież to są koszty wliczone do umowy, którą podpisałeś). No i dlaczego przez to, że trzeba im odsyłać kurierem (a ty straciłeś wspomniane 20-30 zł) dekoder Polsat od razu staje się najgorszą platformą na rynku? Zastanów się człowieku co napisałeś, bo jedyne co potrafisz to drzeć się na tym forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale masz problem, jakby przez te 20-30 zł miałbyś zbankrutować (przecież to są koszty wliczone do umowy, którą podpisałeś). No i dlaczego przez to, że trzeba im odsyłać kurierem (a ty straciłeś wspomniane 20-30 zł) dekoder Polsat od razu staje się najgorszą platformą na rynku? Zastanów się człowieku co napisałeś, bo jedyne co potrafisz to drzeć się na tym forum...

 

Nie rozumiesz wogole po co ten watek, ale postanowiles mnie zjechac bo przeciez zapewne jestes pracownikiem CP czy to bezposrednio u nich czy punktem sprzedazowym i uwazasz, ze nie mam racji.

 

Nigdzie w umowie nie jest napisane, ze te 20-30 zl sa wliczone w ta umowe z nimi!!

 

CP jest najgorsza bo od maja 2009 (umowa na 13 miesiecy) 3 razy wymieniany dekoder po tych wymianach kilkakrotne resety dekodera, brak obrazu, zanikanie sygnalu an kanalach HD, ktore wlaczaja sie moemntami 3-4 minuty.

 

Mialem N-ke i takich problemow przez 23 lata z nimi nie mialem, moi rodzice maja C+ i tez takich problemow nigdy u nich nie zauwazylem. Slaby sprzet oferta tez taka sobie bo daja to samo co kazda inna platforma do tego TVP2 w slabej jakosci i za wszystkie kanaly HD dodatkowe oplaty. Jakby chciec miec pakiet familijny i wszystkie kanaly HD to wychodzi 37,90 plus 6x 6zl co daje koncowo 73,90/ W N-ce za 48 zlotych mam te same kanaly HD w tej chwili bez dodatkowych oplat, a nawet wiecje kanalow hd.

 

Pozatym o tym, ze dekoder wynajmowany an wlasny koszt mam zwracac po koncu umowy osoba jako przedstawicie C+ powinna jeszcze zanim dobrze wydrukuje umowe do podpisu powiedziec, a nie mowia o tym co dla mnie jest kpina bo czy przeczytam czy nie umowe to jego obowiazkiem (przedstawiciela) jest mnie poinformowac o akzdym kruczku bo rownie dobrze tego przedstawiciela moglbym o skarzyc o bledne poinformowanie mnie.

 

Wiem, ze umowe trzeba czytac tylko teraz pomyslcie sobie, ze jak dziennie sprzedaja 10-ciu soobom dekoder i pakiet i kazdy by siedzial i slowo w slowo czytal umowe, regulamin to by zeszlo godzine poltorej z jedna osoba.

 

Wiele ludiz nie czyta tych umow, ale jak ktos zalozy watek przestrzegajacy tych co nie czytaja slowo w slowo to sie go PSIOCZY NA FORUM.

 

JEZELI KTOS NIE ROZUMIE PO CO TEN WATEK I MA ZAMIAR MNIE OBRAZAC TO NIECH ROBI TO W SMIETNIKU, A NIE W TYM WATKU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czytania umowy to jest internet i domowe zacisze. A nie punkt CP.

 

Nie dramatyzuj. Warunki oferty są podane, to że są mniej konkurencyjne to już kwestia indywidualnej oceny klienta. A dekodera nikt Ci nie każe wysyłać. Możesz go przecież dostarczyć osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman
Pozatym o tym, ze dekoder wynajmowany an wlasny koszt mam zwracac po koncu umowy osoba jako przedstawicie C+ powinna jeszcze zanim dobrze wydrukuje umowe do podpisu powiedziec, a nie mowia o tym co dla mnie jest kpina bo czy przeczytam czy nie umowe to jego obowiazkiem (przedstawiciela) jest mnie poinformowac o akzdym kruczku bo rownie dobrze tego przedstawiciela moglbym o skarzyc o bledne poinformowanie mnie.

 

Wiem, ze umowe trzeba czytac tylko teraz pomyslcie sobie, ze jak dziennie sprzedaja 10-ciu soobom dekoder i pakiet i kazdy by siedzial i slowo w slowo czytal umowe, regulamin to by zeszlo godzine poltorej z jedna osoba.

 

Wiele ludiz nie czyta tych umow, ale jak ktos zalozy watek przestrzegajacy tych co nie czytaja slowo w slowo to sie go PSIOCZY NA FORUM.

 

JEZELI KTOS NIE ROZUMIE PO CO TEN WATEK I MA ZAMIAR MNIE OBRAZAC TO NIECH ROBI TO W SMIETNIKU, A NIE W TYM WATKU !!

Tja, marzysz.

Z czego wywodzisz obowiązek informowania klienta o treści całej umowy i wyjaśnianiu każdego jej punktu? Na jakiej podstawie pozwałbyś przedstawiciela?

Jakiś paragrafik na to masz?

 

Jeśli ktoś nie czyta tego co podpisuje, to jest idiotą. I tyle. Kiedyś weksel podpiszesz i nawet nie będziesz wiedział co podpisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...