Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GAMEOHOLIK

szukam taniego noclegu w górach 13-28 luty

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Poszukuje noclegu w górach, pokój 2-osobowy, ~30 zł za dobę od osoby. W gre wchodzi dozjazd PKP.

Możecie coś polecić? :D:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 zł w górach :lol2:

 

Poza sezonem 40 zł sobie wołają i to można powiedzieć nie jest zdzierstwo,a Ty jeszcze chcesz dwuosobowy, a wiadomo ze za dwuosobowe płaci się najwięcej, a na feriach uff to za 40 zł ciężko coś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
www.zumi.pl

 

 

Nocleg w zumi, brawo.

 

 

 

30 zł w górach :lol2:

 

Poza sezonem 40 zł sobie wołają i to można powiedzieć nie jest zdzierstwo, a na feriach uff może być i za 40 zł ciężko coś znaleźć.

 

 

Akurat znalazłem domek gdzie za nocleg wołają 23 zł. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w górach Świętokrzyskich ... to zdradź tą tajemnicę gdzie takie tanie noclegi na przyszłość mi się przyda bo często w góry jeżdżę i ciężko mi było coś znaleźć poniżej 35 zł. Nawet w schroniskach teraz za glebę sobie życzą 15 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 zł w górach :lol2:

 

Poza sezonem 40 zł sobie wołają i to można powiedzieć nie jest zdzierstwo,a Ty jeszcze chcesz dwuosobowy, a wiadomo ze za dwuosobowe płaci się najwięcej, a na feriach uff to za 40 zł ciężko coś znaleźć.

 

Skąd Wy bierzecie te ceny?

W centrum Zakopca (Kościuszki) 2 razy załatwiłem nocleg za 30 zł i 25 zł poza centrum :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
30 zł w górach :lol2:

 

Poza sezonem 40 zł sobie wołają i to można powiedzieć nie jest zdzierstwo,a Ty jeszcze chcesz dwuosobowy, a wiadomo ze za dwuosobowe płaci się najwięcej, a na feriach uff to za 40 zł ciężko coś znaleźć.

Ja ci mogę znaleźć po za sezonem za 25 w dobrych warunkach z łazienką (i ciepłą wodą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj jakies namiary interesuje mnie Zakopane może być z dala od centrum/ Zawoja/ Ustrzyki Górne bo tam najczęściej bywam tyle, że tylko weekendy niestety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zarezerwowałem dla mnie i mojej drugiej połówki nocleg w ustroniu na ferie zimowe:D. generalnie ciężko coś nam było znaleźć bo do wyjazdu raptem miesiąc został, ale się udało.

 

40 zł, 2 os. pokój z łazienką. :) taniej raczej wątpię byś znalazł.

 

jak dzwoniłem po kwaterach to tutaj - ustroń powiedziano mi bym zadzwonił w niedzielę bo ktoś tam musi potwierdzić nocleg w 2 tyg. lutego. ale poniżej 40 zł w sezonie nie ma co liczyć. . .

 

Ja ci mogę znaleźć po za sezonem za 25 w dobrych warunkach z łazienką (i ciepłą wodą).

chyba w schronisku - i to też zależy jakim ... bo są takie które słono sobie karzą płacić za noclegi.

te czasy się już dawno skończyły jak dla mnie. rok temu w sierpniu we władysławowie poniżej 35 nie chcieli zejść :/

 

eh no ale wszystko zależy od miejscowości, długości pobytu, i tego co kto oczekuje od noclegu, no i jak rezerwujesz na ostatnią chwilę to też sobie coś mogą doliczyć...

 

P.s. <- 1000 post :D się w końcu dorobiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam się wybrać z mężem na Święta gdzieś w góry, naturalnym wydaje się być Zakopane:) W zeszłym roku byliśmy w Rabce Zdroju w Pensjonacie Pod Dobrym Aniołem i było cudownie, pyszne swojskie jedzenie, tradycyjna Wigilia, ubieranie choinki i cenowo na naszą kieszeń. W tym roku chcielibyśmy pojechać w inne miejsce, może Zakopane...wiecie gdzie warto się wybrać na Wigilię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania.

Czy da radę jeszcze spotkać wolny nocleg w górach, najlepiej w Zakopanem lub okolicach na sylwestra? Jest nadzieja znaleźć coś w okolicach 40zł? Jesli tak to gdzie najlepiej szukać żeby ludzie mnie nie wysmiali? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...