Skocz do zawartości
Gość hultek

Moda męska

Rekomendowane odpowiedzi

Macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro? Taki co nie sprzedaje podróbek.

Chodzi mi o Adidas Terrex Swift Solo.

Edytowane przez kkorniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze eobuwie?

Przynajmniej 100% legit.

Edytowane przez johny11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna męska skóra ( może być coś ala pilotka )do 1000-1500zł gdzie polecacie? Moją ulubioną mam z recmana, ale się już trochę ściorała

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje skóry brałem w Van Graafie, mają tam firmy Finshley & Harding, Nils Sundström, kurtki całkiem spoko, szczególnie cenowo, bo w okresie wyprzedaży potrafili przecenieć np. z 900zł na 500zł.

Edytowane przez ghostdog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro? Taki co nie sprzedaje podróbek.

Chodzi mi o Adidas Terrex Swift Solo.

Udało Ci się kupić oryginały ? Jeśli tak, to napisz nick allegrowicza :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś gdzie szukać takiego płaszcza jak na fotce? Vistula w zeszłym roku chyba coś podobnego miała, teraz też coś takiego, ale jednak nie o to chodzi. Blisko, ale średni kolor i dziwnie leży. Chodzi o wszystko na dobrą sprawę, kolor, stójka i przede wszystkim materiał - widać nawet na oko, że jest dość gruby ale dobry jakościowo. Nie mogę nic takiego upolować, zazwyczaj trafiam na jakieś cienkie, zwiewne prochowce.

post-131348-15414533711593_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buciki (zależy czy snikersy wolisz czy inne) ale ogólnie to tylko WorldBox.pl :D

 

OfficeShoes.pl, kupiłem tam już kilkanaście par butów. Mają stacjonarne punkty. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś gdzie szukać takiego płaszcza jak na fotce? Vistula w zeszłym roku chyba coś podobnego miała, teraz też coś takiego, ale jednak nie o to chodzi. Blisko, ale średni kolor i dziwnie leży. Chodzi o wszystko na dobrą sprawę, kolor, stójka i przede wszystkim materiał - widać nawet na oko, że jest dość gruby ale dobry jakościowo. Nie mogę nic takiego upolować, zazwyczaj trafiam na jakieś cienkie, zwiewne prochowce.

Massimo Dutti co roku ma camelowy płaszcz w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi ktoś gdzie szukać takiego płaszcza jak na fotce? Vistula w zeszłym roku chyba coś podobnego miała, teraz też coś takiego, ale jednak nie o to chodzi. Blisko, ale średni kolor i dziwnie leży. Chodzi o wszystko na dobrą sprawę, kolor, stójka i przede wszystkim materiał - widać nawet na oko, że jest dość gruby ale dobry jakościowo. Nie mogę nic takiego upolować, zazwyczaj trafiam na jakieś cienkie, zwiewne prochowce.

 

w Massimo Dutti mają za 995zł, w połowie grudnia robią wyprzedaż

 

2406291700_2_2_16.jpg

 

ewentualnie w Van Graaf (Boss lub CK), ale to płaszczyki za półtora patyka

 

hugo-plaszcz-meski-migor1841_pdzoom_405497-0001_modelfront_1.jpg

calvin-klein-plaszcz-meski-z-dodatkiem-kaszmiru_pdzoom_409847-0002_modelfront_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki płaszczyk to na zimę czy jak? ciepło w tym? bo wygląda naprawdę świetnie i elegancko :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, zobaczę jak na żywo, dzięki. Na zimę myślę, że spokojnie, jeśli tylko ma odpowiednią podpinkę. Ja w zeszłym roku kupiłem poniższy z Vistuli i sprawdził się świetnie. Teraz widzę, że nawet bardzo dobra przecena na niego jest.

d46b80fd5a3a7c316f7ab9133c6211bc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki płaszczyk to na zimę czy jak? ciepło w tym? bo wygląda naprawdę świetnie i elegancko :hmm:

 

bardziej jesień niż zima, chyba że wszędzie jeździsz samochodem. Kiedyś latałem w płaszczu zimą przy minusowych temperaturach, ale wtedy miałem na sobie ciepły golf lub sweter. Do pracy raczej grubych ciuchów nie zakładam, wiec najczęściej występuje połączenie koszula + zimowa kurtka. Płacz dobrze mieć w szafie, bo pasuje do garnituru. Zakładanie puchowej kurtki na garniak nie wygląda za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej jesień niż zima, chyba że wszędzie jeździsz samochodem. Kiedyś latałem w płaszczu zimą przy minusowych temperaturach, ale wtedy miałem na sobie ciepły golf lub sweter. Do pracy raczej grubych ciuchów nie zakładam, wiec najczęściej występuje połączenie koszula + zimowa kurtka. Płacz dobrze mieć w szafie, bo pasuje do garnituru. Zakładanie puchowej kurtki na garniak nie wygląda za dobrze.

No masz rację, płaszcz i tak powinno się nosić tak jak na zdjęciu wyżej, wtedy to ma sens i jest cieplutko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czekam na wyprzedaże na koniec roku, bo i tak pewnie nie będzie mojej rozmiarówki, szafa uzupełniona o dwie koszule

 

L643ZCKA.jpg

W5716STCB.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ja też dzisiaj trochę zakupiłem, zdjęć mi się nie chce robić, ale najbardziej jestem zadowolony z czarnej sztruksowej katany z futerkiem z Levisa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę kurkę w stylu militarnym, bez naszywek i kamuflażu. Tylko musi być w wersji zimowej, bo te które widziałem są za cienkie, nadają się na jesień.

 

Co w tym stylu tylko cieplejsza.

upload9166717103860703013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dostanę kurkę w stylu militarnym, bez naszywek i kamuflażu. Tylko musi być w wersji zimowej, bo te które widziałem są za cienkie, nadają się na jesień.

 

Co w tym stylu tylko cieplejsza.

upload9166717103860703013.jpg

Popatrz przede wszystkim w TKMaxxie, wczoraj byłem i była taka sama z Carhartta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w jakich sieciówkach kupię eleganckie kurtki zimowe z dużym, pierzastym kapturem? Oczywiście męskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udało mi się znaleźć nic ciekawego w stylu militarnym. W ostateczności kupiłem kurtkę w Massimo. Całkiem ciekawa i dość ciepła, cena tylko trochę mi nie pasowała.

 

3408082800_2_5_16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pojechałem do mojej galerii handlowej i okazało się, że Massimo Dutti zostało już zlikwidowane. Szkoda. Czasem można było wyrwać jakieś ładne, lniane koszule. Chociaż ja teraz się przestawiłem na polskie marki. Ryłko, Ochnik, Bytom, Vistula [...].

 

Swoją drogą poszukuję cardigana, takiego długiego, za pas. Ktoś coś?

 

 

Nie udało mi się znaleźć nic ciekawego w stylu militarnym. W ostateczności kupiłem kurtkę w Massimo. Całkiem ciekawa i dość ciepła, cena tylko trochę mi nie pasowała.

Całkiem spora cena jak na ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Poszukuję butów wyjściowych do pracy / na miasto.

 

Patrzę na takie :

 

https://pl.ecco.com/pl-PL/WYPRZEDA%C5%BB/product/5638535035/ECCO-LISBON

 

https://pl.ecco.com/pl-PL/WYPRZEDA%C5%BB/product/5637146896/ECCO-CAIRO < - ku tym się składniam.

 

Może ktoś się wypowiedzieć czy cena jest ok? Może są jakieś innego ciekawe sklepy?

 

Dodatkowo jak o takie buty dbać? Butów całych ze skóry nigdy nie miałem. ( Może macie jakieś artykuły blogi?)

 

Buty do jeasnów / chinosów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Ecco mam Harold, coś jak Lisbon. Kupiłem czarne i koniakowe. Mają już 2-3 lata i nieźle się trzymają, oprócz jakiś drobnych otarć (nie widać z daleka) nie widać zużycia. Bardzo wygodne.

 

Do konserwacji używam szmatki nasączone kremem do skóry

Edytowane przez ghostdog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...