Forum PCLab.pl: Moda męska - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (539 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Moda męska Raz jeszcze! Oceń temat: -----

#41 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 20 Styczeń 2010 - 19:14

Zobacz posthub3r7, o 19 Styczeń 2010, 01:00, napisał(a):

Ostatnio podobał mi się cytat z serialu Californication, kiedy to jedna z kobiet wyśmiała głównego bohatera, że nosi poszerzane przy nogawkach jeasny. Ten jej odpowiedział - "Nie chodzi o to jak coś wygląda, tylko jak facet się w tym prezentuje/porusza" - Ot cała prawda :)
Kiedy tak było?! Który odcinek? :D

#42 Użytkownik jest niedostępny   Lypton 

• mainstreamowy hipster
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Styczeń 2010 - 19:37

Zobacz postwitmann, o 20 Styczeń 2010, 14:13, napisał(a):

Dobra, nie mój przedział cenowy :P

Ktoś zna jakieś ciekawe sklepy netowe/producentów z modą męską?

Ostatnio kupiłem sobie płaszcza w New Starr, sklepiku z Allegro, ło ten o model. Ceny w miarę, wybór spory.

#43 Gość_Usunięty_*

Napisany 21 Styczeń 2010 - 00:13

Zobacz postLypton, o 20 Styczeń 2010, 19:37, napisał(a):

Ostatnio kupiłem sobie płaszcza w New Starr, sklepiku z Allegro, ło ten o model. Ceny w miarę, wybór spory.
Zaje*y. :o
Właśnie wydałem 150zł na kurtkę w Housie, a teraz patrzę na ten płaszcz i na tą cenę - cholera, 20zł więcej + przesyłka i... eh. :/
Nie no, świetny jest!

#44 Użytkownik jest niedostępny   Rubcil 

• :*
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 02:21

Zobacz posthultek, o 21 Styczeń 2010, 00:13, napisał(a):

Zaje*y. :o
Właśnie wydałem 150zł na kurtkę w Housie, a teraz patrzę na ten płaszcz i na tą cenę - cholera, 20zł więcej + przesyłka i... eh. :/
Nie no, świetny jest!

Mam taki sam :E Tylko,że ja sobie do nich podjechałem odebrać (inny sprzedawca) ;-)

Hultek,w Housie można bez problemu zwrócić.

Ten post był edytowany przez Rubcil dnia: 21 Styczeń 2010 - 02:22

#45 Gość_Usunięty_*

Napisany 21 Styczeń 2010 - 03:22

Ta, ale zerwałem metkę i już w niej chodziłem trochę. Określenie "właśnie" w moim poście jest równoznaczne z niedawno, sry. :E

#46 Użytkownik jest niedostępny   hub3r7 

• Uwiera mnie tatuaż VIVA HATE!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 12:56

Zobacz posthultek, o 20 Styczeń 2010, 19:14, napisał(a):

Kiedy tak było?! Który odcinek? :D

Który dokładnie nie pamiętam, to było wtedy jak Hank zastał w pokoju Lew Ashbee'ego z Mia leżących w łóżku. :)

#47 Użytkownik jest niedostępny   CZO 

• Nothing from Nowhere
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 13:34

Czyli chyba 3 sezon z tego co pamiętam :P

#48 Użytkownik jest niedostępny   Alessander 

• Każda godzina przybliża klęskę...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 14:18

Zobacz postLypton, o 20 Styczeń 2010, 19:37, napisał(a):

Mi się nie podoba.
Jeśli Japan style, to tylko i wyłącznie to: http://allegro.pl/it....aszcz_l_m.html

Ten post był edytowany przez Alessander dnia: 21 Styczeń 2010 - 14:21

#49 Użytkownik jest niedostępny   hub3r7 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 16:25

Zobacz postAlessander, o 21 Styczeń 2010, 14:18, napisał(a):

Mi się nie podoba.
Jeśli Japan style, to tylko i wyłącznie to: http://allegro.pl/it....aszcz_l_m.html

Krój bardzo modny, ale te kurtki jak są rozpięte wyglądają fatalnie, poza tym za 150 zł jakość tego materiału przypomina nieco koc :) Ale sam krój naprawdę ładny.

#50 Użytkownik jest niedostępny   Alessander 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 16:55

Zobacz posthub3r7, o 21 Styczeń 2010, 16:25, napisał(a):

Krój bardzo modny, ale te kurtki jak są rozpięte wyglądają fatalnie, poza tym za 150 zł jakość tego materiału przypomina nieco koc :) Ale sam krój naprawdę ładny.

Coś za coś. Ogólnie chodzi mi właśnie o krój, bo o trwałość i jakość rzeczywiście trudno w tej cenie.
Najchętniej paradowałbym w czymś takim: http://allegro.pl/it...i_klasa_xl.html - szkoda, że cena dojdzie do 600zł pewnie. :E
I wcale nie chodzi mi o markę. ;)

Bluza: http://www.allegro.p...apan_style.html
Szkoda, że nigdzie nie ma fizycznego sklepu z takimi ubraniami. Co prawda w tym roku mają utworzyć takowy w Warszawie, ale znając życie - będzie cholernie drogo.

Ten post był edytowany przez Alessander dnia: 21 Styczeń 2010 - 17:24

#51 Użytkownik jest niedostępny   Denek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 17:41

Ja tam z reguły ubieram się tak, żeby było wygodnie. Może to dość dziwne, ale jednego dnia ubieram czarne rurki (skinny), a następnego już jakieś szersze. Moje zboczenie: obowiązkowo zwężana nogawka. Nogawka u dołu szersza niż 17cm nie pasuje mi do butów.

Co do garnituru, to z racji wieku w nic szczególnego nie inwestowałem. Jedynie buciki mam fajne, klasyczne, chociaż 3 stówki wywaliłem.

Przy okazji: mógłby ktoś polecić jakiś sklep, gdzie można kupić garnitur slim w małym rozmiarze? Zara ma coś ciekawego w ofercie?

#52 Użytkownik jest niedostępny   B_rak 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 17:44

Ja dzisiaj przymierzałem brązową skórę w Peek and Klopencośtam. Świetnie leżała, niezły krój ale kafla na kurtkę to ja nie wydam..

#53 Użytkownik jest niedostępny   Alessander 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 17:44

Zobacz postDenek, o 21 Styczeń 2010, 17:41, napisał(a):

Przy okazji: mógłby ktoś polecić jakiś sklep, gdzie można kupić garnitur slim w małym rozmiarze? Zara ma coś ciekawego w ofercie?

Zależy jak mały rozmiar.
W H&M ostatnio kupowałem i cudem udało mi się znaleźć coś pasującego. Wszystko jakieś malutkie było. :)

Zobacz postB_rak, o 21 Styczeń 2010, 17:44, napisał(a):

Ja dzisiaj przymierzałem brązową skórę w Peek and Klopencośtam. Świetnie leżała, niezły krój ale kafla na kurtkę to ja nie wydam..

Za tyle można się od zera nieźle ubrać, a i jeszcze na dobrą kolację wystarczy i zostanie. :E

Ten post był edytowany przez Alessander dnia: 21 Styczeń 2010 - 17:46

#54 Użytkownik jest niedostępny   hub3r7 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 17:47

Zarówno bluza jak i kurteczka naprawdę fajne. Ale kurteczki coś tego typu i w Zarze w tym roku były i w H&M i my tak narzekamy, że do 600 zł podejdzie cena na allegro, a w zasadzie w Zarze te kurtki poniżej 700 zł nie schodziły. A gdzie jest Zara, a gdzie teoretycznie Armani jeśli to oryginał, w co niestety wątpię? Trzeba jeździć po outletach, bo niekiedy w wyżej wspomnianej Vistuli czy Prochniku bardzo eleganckie ubrania są, tyle, że nam, a przynajmniej mi, pozostaje czekać na przeceny.

A ładne garnitury w Intermodzie albo Sunset Suits można dostać :)

BTW. Odnośnie pytania czy Zara ma coś ciekawego - ostatnio co wchodzę to wychodzę rozczarowany. W dodatku mam dziwne wrażenie, że cena podskoczyła do góry, a jakość spadła.

Ten post był edytowany przez hub3r7 dnia: 21 Styczeń 2010 - 17:50

#55 Użytkownik jest niedostępny   skee 

• Don't Forget to Breathe
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 17:51

Jeśli chodzi o płaszcz to strasznie podoba mi się ten piaskowy a'la prochowiec grający na jednym z bohaterów GSE.

http://elijah.netg.s...gshpromo019.jpg

#56 Użytkownik jest niedostępny   Alessander 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 17:53

Zobacz posthub3r7, o 21 Styczeń 2010, 17:47, napisał(a):

Zarówno bluza jak i kurteczka naprawdę fajne. Ale kurteczki coś tego typu i w Zarze w tym roku były i w H&M i my tak narzekamy, że do 600 zł podejdzie cena na allegro, a w zasadzie w Zarze te kurtki poniżej 700 zł nie schodziły. A gdzie jest Zara, a gdzie teoretycznie Armani jeśli to oryginał, w co niestety wątpię? Trzeba jeździć po outletach, bo niekiedy w wyżej wspomnianej Vistuli czy Prochniku bardzo eleganckie ubrania są, tyle, że nam, a przynajmniej mi, pozostaje czekać na przeceny.

A ładne garnitury w Intermodzie albo Sunset Suits można dostać :)

BTW. Odnośnie pytania czy Zara ma coś ciekawego - ostatnio co wchodzę to wychodzę rozczarowany. W dodatku mam dziwne wrażenie, że cena podskoczyła do góry, a jakość spadła.

Ano, widziałem właśnie takie płaszcz w H&M, ale nawet nie patrzyłem na cenę... ;)
Heh, przeceny. Mogą obniżyć cenę nawet o 50% - i tak mnie nie będzie stać, skoro cena początkowa wynosiła 600zł. :E
Ale popatrzeć można. ^^

My Zary w mieście nie mamy, ale coś również słyszałem, że drożej i tylko gorzej.

Zobacz postskee, o 21 Styczeń 2010, 17:51, napisał(a):

Jeśli chodzi o płaszcz to strasznie podoba mi się ten piaskowy a'la prochowiec grający na jednym z bohaterów GSE.

http://elijah.netg.s...gshpromo019.jpg

Mi jakoś nigdy nie podchodziły. Takie nijakie się wydają. :P

Btw. Harry tam jest? :hallucine:

Ten post był edytowany przez Alessander dnia: 21 Styczeń 2010 - 17:58

#57 Użytkownik jest niedostępny   hub3r7 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 18:02

Zobacz postAlessander, o 21 Styczeń 2010, 17:53, napisał(a):

Ano, widziałem właśnie takie płaszcz w H&M, ale nawet nie patrzyłem na cenę... ;)

Słuchaj muszę Ci powiedzieć, że teraz jak były wyprzedaże to kurtki nie z "koca" tylko w dużej mierze z poliestru coś a la ta wyżej Armaniego były po 200 zł. Skusiłbym się, gdyby były czarne.
Mieszkając w Poznaniu mam łatwiej, bo sklepów tego typu to na pęczki. I sama Zara naprawdę jest super sklepem, a przynajmniej była. Nie wiem co się teraz stało, teraz inne jej odnóża weszły na rynek typu Breshka, Pull and Bear niedługo pewnie i Lefties wejdzie, i zamiast tanieć, to coraz drożej się robi :] A tak się zacząłem kręcić w okół tego "Japan Style" i może bym coś sobie upatrzył, ale "źle dobrany rozmiar nie jest warunkiem wymiany/zwrotu" już niestety skreśla zakupy przez Allegro. Ja mając 193 mam ciuchy do M do XL, a te wymiary w CM niewiele mi dają, bo co innego kiedy koszulka ma z założenia być luźniejsza, a co innego kiedy to jest slim fit.

Ten post był edytowany przez hub3r7 dnia: 21 Styczeń 2010 - 18:04

#58 Użytkownik jest niedostępny   Denek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 18:11

Zobacz postB_rak, o 21 Styczeń 2010, 17:44, napisał(a):

peek & cloppenburg ;] Drogi sklep i dla siebie praktycznie nic nie mogłem znaleźć (tylko we Wrocławiu byłem).

Zobacz postAlessander, o 21 Styczeń 2010, 17:44, napisał(a):

Zależy jak mały rozmiar.
W H&M ostatnio kupowałem i cudem udało mi się znaleźć coś pasującego. Wszystko jakieś malutkie było. :)
Za tyle można się od zera nieźle ubrać, a i jeszcze na dobrą kolację wystarczy i zostanie. :E

Obwód w klatce 90cm, obwód w pasie 77cm ;]

Ja np. Bershkę sobie bardzo cenię. Jak ostatnim razem kupiłem skórzaną kurtkę (czarna, ok.600zł) to nie było dnia, żeby ktoś mnie nie zapytał gdzie kupiłem. Całkiem niezłą marynarkę tam dostałem i sweterek również, ale rozmiarówka spodni kompletnie mi nie pasuje. Jeżeli spodnie, to rozmiarowo idealne są dla mnie H&M. Może jakość nie jest wspaniała, ale dają radę.
W sklepach (Wrangler, Levis, Lee) praktycznie nie mogę dostać rurek. Jedynie 2, 3 oklepane modele i do tego za duże. Czyżby w Polsce niewielu panów nosiło ten krój?

#59 Użytkownik jest niedostępny   hub3r7 

• PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 18:22

Zobacz postDenek, o 21 Styczeń 2010, 18:11, napisał(a):

Ja np. Bershkę sobie bardzo cenię. Jak ostatnim razem kupiłem skórzaną kurtkę (czarna, ok.600zł) to nie było dnia, żeby ktoś mnie nie zapytał gdzie kupiłem. Całkiem niezłą marynarkę tam dostałem i sweterek również, ale rozmiarówka spodni kompletnie mi nie pasuje. Jeżeli spodnie, to rozmiarowo idealne są dla mnie H&M. Może jakość nie jest wspaniała, ale dają radę.
W sklepach (Wrangler, Levis, Lee) praktycznie nie mogę dostać rurek. Jedynie 2, 3 oklepane modele i do tego za duże. Czyżby w Polsce niewielu panów nosiło ten krój?

Bershka jest fajna, tylko czasem przesadzają z cenami wołając za zwykła bluzę z kapturem 160 zł. Ale niestety taka przypadłość polskiego rynku. W Hiszpanii i Bershka i Zara były bardzo tanie. A spodnie z H&M prawdę mówiąc to są jedne z lepszych jeansów w mojej szafie. Dla porównania - 3 pary miałem, każdą wyciągałem po przecenie za 79 zł i wytrzymują po 2-3 lata. Kupiłem w Van Graafie spodnie Levisa, klasyczne 506 za 199 zł (przecena z 300) i mi się dziurka pod kieszenią przeciera.

A rurki muszą być modne Denek bo ostatnio nawet w Big Starze były i przyznam, że były na tyle fajne, że kupiłem i to za 109 zł (kocham Outlety) :)
Swoją drogą - zwężane nogawki ROX!

Ten post był edytowany przez hub3r7 dnia: 21 Styczeń 2010 - 18:23

#60 Użytkownik jest niedostępny   Denek 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 21 Styczeń 2010 - 18:28

Zobacz posthub3r7, o 21 Styczeń 2010, 18:22, napisał(a):

A rurki muszą być modne Denek bo ostatnio nawet w Big Starze były i przyznam, że były na tyle fajne, że kupiłem i to za 109 zł (kocham Outlety) :)
Swoją drogą - zwężane nogawki ROX!

U mnie w Opolu to niestety sklepów za dużo nie ma, więc na zakupy to muszę dymać do Wrocławia albo Katowic.

Praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć spodni z niskim stanem i wąską nogawką. Na Allegro od czasu do czasu coś się pojawia, ale nic w moim rozmiarze (29-30/32) :(

• (539 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ostania »