Forum PCLab.pl: Moda męska - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (539 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Moda męska Raz jeszcze! Oceń temat: -----

#1 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 15 Styczeń 2010 - 17:57

Hej, zakładam temat raz jeszcze, bo poprzedni wylądował w śmietniku. :P

Haj!

Temat może troszeczkę dziwny, no ale muszę gdzieś zapytać, a gdzie indziej jak nie tu? :E

No więc, co się teraz 'nosi'? Niby mężczyźni nie przykładają wagi do ubioru, ale też nie chcemy wyglądać jak chłop ze wsi. Np. mi się nie podobają jeansy i mi się szybko nudzą, bo wszystkie wyglądają podobnie. Spodobały mi się takie fajne, lekko dzwonowate czarne spodnie, ale odradzono mi je, bo to nie modne. :hmm: Więc... co się teraz nosi? :E Jakieś linki, opinie, własne doświadczenia mile widziane. Tylko proszę nie bić!

PS: Nigdy, przenigdy nie zastanawiałem się głębiej nad doborem spodni, koszuli, czy koszulki - brałem, co mi się podobało.

Więc, dyskusja o męskiej modzie!

Ten post był edytowany przez hultek dnia: 15 Styczeń 2010 - 17:58

#2 Użytkownik jest niedostępny   _nes 

• the wonderful wizard of oz
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Styczeń 2010 - 18:08

jeansy, tshirt, koszulka polo, bluzy z kapturem, najczesniej zapinane, czapka z daszkiem. od lat i zawsze wszystko wyblakłe, zakupy robię sporadycznie, nigdy nie kupilem czegos "przy okazji".

#3 Użytkownik jest niedostępny   hajapackage 

• Śpioch.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 18:10

Walić modę!!! Miej swój styl!

#4 Użytkownik jest niedostępny   _nes 

• the wonderful wizard of oz
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 18:13

Zobacz posthajapackage, o 15 Styczeń 2010, 18:10, napisał(a):

Walić modę!!! Miej swój styl!
ja już wolę żeby wyglądał jak 90% chłopaków w jego wieku, niż miałby być na siłę oryginalny, bo z tego mam tylko pusty śmiech. a jest mnóstwo takich ludzi.

#5 Użytkownik jest niedostępny   -Orzech- 

• Kocham swoje paranoje a są ich setki...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 18:13

A czy o rodzaj błyszczyka to też w tym temacie ? :hmm:

Ehhh...tyle tematów, a tu faceci o modzie chcą dysputy urządzac ehh... :(

#6 Użytkownik jest niedostępny   Andreas1000 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 18:26

Dokładnie do kosza z takimi tematami..

#7 Użytkownik jest niedostępny   hellseher 

• PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 18:40

Przejdź się do House'a i pooglądaj. Oni mają ofertę dla młodych mężczyzn tak do, bo ja wiem?, 20 lat.

#8 Użytkownik jest niedostępny   B166ER 

• Hope of Light
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 15 Styczeń 2010 - 19:03

Chodzę w dżinsach. W koszulkach. Noszę koszule takie mniej "sztywniackie" w kratę np. W spodniach od dresu kiedyś śmigałem nawet w całym dresie. Kiedyś to i bojówki miałem. Czarna skórzana kurtka. Zimowa w kolorze grafitowym. Żadnych bajerów, jaskrawych kolorów. Żadnych napisów na ciuchach. Nie lubię rzucać się w oczy. buty najczęściej skórzane. sportowego obuwia nie noszę bo nie znalazłem niczego co by mi przypasowało. Ubrania noszę aż osiągną stan agonalny :E nie lubię zmian nienawidzę nowych ubrań. moim marzeniem jest kupić sobie zestaw identycznych ciuchów na powiedzmy 5 dni tygodnia. Ostatnio ubrałem bluzę która czekała na mnie w szafie przez sześć lat. Niestety stara dokonała swojego żywota i nie nadawała się... może inaczej nie chciałem wyglądać jak kloszard u zleceniodawcy :P

Moda mnie nie interesuje całe życie poza dzieciństwem ubieram się w ciemniejsze kolory bez fajerwerków. powiem więcej moda mnie śmieszy. Nie jestem podatny na nowe trendy. Co gorsze niektórych rzeczy już nie produkują i pewnego pięknego dnia być może przyjdzie mi się ubierać jak... nie tak jak bym chciał. :(

Najlepiej na zakupy iść z dobrą przyjaciółką. Tylko taką która ma dobry smak/gust. Bo jak się weźmie zachłyśniętą jakimś głupawym serialem czy emtiwi to może wyjść z tego tragedia. Kobiety wiedzą najlepiej. Szczególnie takie starsze niż 15 czy 20 lat IMO. Nie są dziełem tej nowej epoki i metroseksualnego stylu. :D

#9 Użytkownik jest niedostępny   Edit Mode 

• Wassup nigga!
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 19:10

Dres i dżinsy ;) Do tego jakaś luźna koszulka i jesteś gość.

Ten post był edytowany przez Edit Mode dnia: 15 Styczeń 2010 - 19:10

#10 Użytkownik jest niedostępny   Kai Wren 

• Tempered Iron Maiden :)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 19:23

Zobacz post_nes, o 15 Styczeń 2010, 18:13, napisał(a):

ja już wolę żeby wyglądał jak 90% chłopaków w jego wieku, niż miałby być na siłę oryginalny, bo z tego mam tylko pusty śmiech. a jest mnóstwo takich ludzi.

A nigdy!
Weź go - bo rozumiem, że chodzi o Twojego syna (wiek by się przydał, bez tego to mi szklaną kulę trzymają w serwisie), zakladam, ze Ci ufa, więc zabierz go tam, gdzie jak Ci się wydaje - albo on Ci powie - będą ciuchy które mu odpowiadają.

Idziecie, nie przejmujecie się, miliony propozycji, po kolei odsiewacie to, co się NIE podoba, szybko załapiesz, co Młode lubi. A potem już tylko negocjacje. To jest obciachowe, to warto mieć.

U mnie to jest jedno popołudnie raz na 2-3 miesiące. Bez trudu znajdujemy platformę porozumienia. Futerko? To się nosi, ufaj mamie. I nosi. Glany? OK, dobrej firmy, też się nosi.

Zrób z zakupów wyprawę integracyjną dwóch pokoleń. Jakieś przekąski, może knajpa wschodnia, może Mc Donald. Dzieciak musi nabrać zaufania do Twoich osądów, wtedy walka o cokolwiek będzie znacznie łatwiejsza.

Pozwól, niech Mu się wybije własny styl. To bardzo pomaga.

#11 Użytkownik jest niedostępny   witmann 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 20:06

Zobacz postB166ER, o 15 Styczeń 2010, 19:03, napisał(a):

Najlepiej na zakupy iść z dobrą przyjaciółką. Tylko taką która ma dobry smak/gust. Bo jak się weźmie zachłyśniętą jakimś głupawym serialem czy emtiwi to może wyjść z tego tragedia. Kobiety wiedzą najlepiej. Szczególnie takie starsze niż 15 czy 20 lat IMO. Nie są dziełem tej nowej epoki i metroseksualnego stylu. :D

Popieram! W tym tygodniu to uskuteczniłem z bardzo pozytywnym efektem. Kazała mi przymierzyć ciuchy, na które wcześniej bym nawet nie spojrzał, ale po zerknięciu w lustro stwierdziłem, że jednak są... fajne!
Ale konieczne są tu do spełnienia pewne warunki, jak już B166ER wspomniał:
1) koleżanka znająca się na rzeczy i mająca głowę na karku (mi proponowała ciuchy, które będę mógł spokojnie nosić przez kilka lat a nie do następnego sezonu, bo się kolorystyka czy wzornictwo zmieni)
2) własna otwartość na zmiany. Chciałem zmian, potrzebowałem ich i dobrze się z nimi czuję.

#12 Gość_Usunięty_*

• Grupa: Goście

Napisany 15 Styczeń 2010 - 20:36

Zobacz post-Orzech-, o 15 Styczeń 2010, 18:13, napisał(a):

Ehhh...tyle tematów, a tu faceci o modzie chcą dysputy urządzac ehh... :(
Laski nie lecą na mój wrodzony urok, to się chociaż ubierać zacznę normalnie. :E

Zobacz postAndreas1000, o 15 Styczeń 2010, 18:26, napisał(a):

Dokładnie do kosza z takimi tematami..
Do kosza z takimi postami..

A co do tematu, to no po prostu od zawsze się ubierałem w to, co ja chciałem i to co ja lubiłem, aż tu nagle mi wyskakują z tekstem, że nie jestem modny. Wolę być nie modny, ale się swobodnie czuć, nie odwrotnie.

Ten post był edytowany przez hultek dnia: 15 Styczeń 2010 - 20:39

#13 Użytkownik jest niedostępny   Agnes 

• Moderatorka w stanie spoczynku
  • Ikona

Napisany 15 Styczeń 2010 - 20:46

Zobacz postKai Wren, o 15 Styczeń 2010, 19:23, napisał(a):

A nigdy!
Weź go - bo rozumiem, że chodzi o Twojego syna (wiek by się przydał, bez tego to mi szklaną kulę trzymają w serwisie),

Hm, ale to hultek pyta o modę i co się nosi, a nie _nes... :)

Co do ubioru - mąż na modę uwagi nie zwraca, nosi się ciemno, spodnie, koszulki, tiszerty, bluzy...

#14 Użytkownik jest niedostępny   Dylu 

• (-_-)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 21:06

ja na pewno nie jestem modny :P jak widzę to jak wygląda teraz osoba modna to mi się śmiać chce :D

lubię wygodne ciuchy dobrej jakości, nieograniczające ruchów i dobrane kolorami...w sumie tyle :P

Ten post był edytowany przez Dylu dnia: 15 Styczeń 2010 - 21:06

#15 Użytkownik jest niedostępny   Thomik 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 21:20

Jak dla mnie najlepszy układ to: koszula, t-shirt, jeansy i do tego jakieś fajne buty (byle nie najki, bo każdy teraz w nich śmiga :E).
Napisałem jak się ubieram i nikt mi przynajmniej nie powiedział, że strasznie wyglądam czy coś więc chyba nie jest źle (chyba :D)

Ten post był edytowany przez Thomik dnia: 15 Styczeń 2010 - 21:21

#16 Użytkownik jest niedostępny   ghostdog 

• PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 22:23

Moda... nie interesuje mnie co jest modne. Styl mam ten sam od lat. Czyste czarne eleganckie buty, normalne jeansy, t-shirt no i do tego skórzana marynarka/kurtka.

Dodaj obrazek

#17 Użytkownik jest niedostępny   wiruq 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 23:22

jeansy 'rurki' lub proste, jakiś wzorek na t-shirt i do tego bluza w krate, buty mid lub high...

#18 Użytkownik jest niedostępny   B@ZYLI 

• Opel
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Styczeń 2010 - 23:53

Dres - zawsze modny.

#19 Użytkownik jest niedostępny   ozzymek 

• Proaktywny
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Styczeń 2010 - 00:23

Wydaje mi się, że każdy powinien się ubierać stosownie do własnego charakteru - tj. "w zgodzie ze sobą".

Ja jestem raczej opanowanym i spokojnym człowiekiem o umyśle racjonalisty planisty. Na zakupy chodzę ZAWSZE sam, wtedy kupuję to co podpowiada mi moja świadomość i intuicja. W ten sposób kreuję własny gust, nikt postronny nie wpływa na moje wybory. W zasadzie samodzielnie zacząłem kupować ubrania dopiero, gdy zacząłem zarabiać pieniądze. Poprzednio, gdy rodzice narzucali mi budżet podporządkowywałem się im wyborom chcąc uszanować ich pieniądze. Zarabiając samodzielnie poczułem, że sam decyduję ile chcę przeznaczyć na ubrania i zacząłem zwyczajnie lepiej się ubierać. W rezultacie zwykle ubieram się w jeansy, podkoszulki białe i raczej ładne koszule w kratę w miarę podkreślające moją sylwetkę (slim, a nie wiszące szmaty). Czasem jakiś ładny sweterek. Typowy zestaw, nic szczególnego. Elegancki i uniwersalny, podkreślający mój charakter.

#20 Użytkownik jest niedostępny   B166ER 

• Hope of Light
  • Ikona

Napisany 16 Styczeń 2010 - 10:53

Zobacz postghostdog, o 15 Styczeń 2010, 22:23, napisał(a):

Moda... nie interesuje mnie co jest modne. Styl mam ten sam od lat. Czyste czarne eleganckie buty, normalne jeansy, t-shirt no i do tego skórzana marynarka/kurtka.

Przyznam że odpowiednia skórzana marynarka jest IMO bardzo sympatyczna. Również posiadam. Wygodna sprawa w porównaniu z kurtką no ale i temperatury niskie nie specjalnie pozwalają nosić oczywiście. Moja się już kończy niestety. Oczywiście jeszcze będę w niej chodził. Do czasu aż się rozsypie :P

EDIT: zacytowałem fotkę. Poprawiam. Wybaczcie.

• (539 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »