Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tadzikko

Gra o skokach narciarskich

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jaka jest najlepsza gra o tej tematyce? Jest jakaś lepsza niż RTL SkiJumping 2007? Rynek gier w tej tematyce praktycznie się nie rozwija ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszej od RTL skijumping chyba nie ma, ale mi sie clakiem przyjemnie gralo w Skoki Narciarskie 200(x). No i oczywiscie Deluxe Ski Jumping ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoki Narciarskie 2002, DSJ i RTL Ski Jumping, wybierz sobie coś co ci się spodoba/ ściągnij demo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666

DSJ 3 ostatnio gram i nawet nawet :)

 

---

Pamiętam jak dawniej pogrywałem w Skoki Narciarskie 2002 i ten tekst Małysza na początku gry " Skoki narciarskie 2002 serdecznie zapraszam Adam Małysz" :)

 

edit. Może zagraj w RTL Igrzyska Zimowe 2009 tam masz skoki narciarskie też:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSJ3 mam, gram sobie :P Śrubuje rekord na Słowenii, jak na razie 302.5M :E

Z serii Skoki Narciarskie 200x najbardziej przypadły mi do gustu 2002 i 2004, reszta jakaś taka dziwna...

RTL'e to wiadomo, grałem ostatnio w 2007, nie wyszła żadna nowa?

w Winter Sports odstrasza mnie sterowanie klawiatura, łeeeee :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666
DSJ3 mam, gram sobie :P Śrubuje rekord na Słowenii, jak na razie 302.5M :E

Z serii Skoki Narciarskie 200x najbardziej przypadły mi do gustu 2002 i 2004, reszta jakaś taka dziwna...

RTL'e to wiadomo, grałem ostatnio w 2007, nie wyszła żadna nowa?

w Winter Sports odstrasza mnie sterowanie klawiatura, łeeeee :P

 

312, 25 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666
Nieźle, nieźle, ale to z Bugiem?

 

Nie wiem czy bug czy nie ale dobry wiatr był :) Mam nawet powtórkę zapisaną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSJ bardzo wciągająca gra i to grania na lekcjach informatyki... :D Stare czasy.

Skoki narciarskie 2004 też grałem i fajne, ale się nudzi szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie która wg was gra SKOKI NARCIARSKIE jest najlepsza 01,02,03,04,05 czy 06? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie która wg was gra SKOKI NARCIARSKIE jest najlepsza 01,02,03,04,05 czy 06? :]

 

04 wg. mnie ;)

 

Nie wiem czy bug czy nie ale dobry wiatr był :) Mam nawet powtórkę zapisaną :P

 

Podesłałbys mi ta powtórke, przeanalizuje sobie jak tak daleko skoczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DeVil666
04 wg. mnie ;)

 

 

Podesłałbys mi ta powtórke, przeanalizuje sobie jak tak daleko skoczyć :P

Ok ale to jak wrócę z pracy bo na domowym PC mam DSJ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś tak dał powtórkę na inny serwer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie może, czy wyszedł jakiś mod/patch zamieniający nazwiska na prawdziwe w RTL 2007? Co jak co, ale to gryzie strasznie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepszej od RTL skijumping chyba nie ma, ale mi sie clakiem przyjemnie gralo w Skoki Narciarskie 200(x). No i oczywiscie Deluxe Ski Jumping ;D

Skoki Narciarskie 2001 i 2002 to tych samych twórców, co stworzyli pozniejsze RTL Ski Jumping (2006 i 2007). ;)

 

reszta jakaś taka dziwna...

RTL'e to wiadomo, grałem ostatnio w 2007, nie wyszła żadna nowa?

w Winter Sports odstrasza mnie sterowanie klawiatura, łeeeee :P

Dziwna, bo inna ekipa robila. Wlasciwie ostatnia dobra gra z serii "Skoki Narciarskie" z "Dobrej gry" to wersja 2002. Pozniej juz wychodzily same porazki... chociaz tendencja spadkowa si enie utrzymywala, tylko bylo raz lepiej, raz gorzej.

 

A nic nowszego od RTL Ski 2007 nie ma, a szkoda. :) Całkiem niedawno odswiezylem sobie wydanie 2006 i bawilem sie rownie dobrze, jak kiedys, mimo ze moja fascynacja skokami narciarskimi zmniejszyla sie w ciagu ostatnich kilku lat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 3D najlepsza to RTL 2007

A DSJ3 bardzo wciąga. Mój rekord to 315m :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiłem dziś swój rekord życiowy w DSJ3 - 310m :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 310m rekord, ale teraz to katuje Puchar Świata, 80 konkursów. Bez tutoriala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wielka szkoda w takie gry bardzo miło się gra... i co roku w każdą zimę aż chce się brać płytkę i zaliczać kolejne sezony czy to robiąc nowego zawodnika lub kontynuując poprzednią karierę.

Niestety wraz z klapą niemieckich skoczków, którzy to już sobie kilka ładnych sezonów nie radzą i Małyszem, który jest tylko w czołówce, sprawiły że ludziom nie chce się już robić gier o tej tematyce...

Polskie gry o skokach narciarskich po za wersją 2006 to totalna klapa...

 

W SN2003 nie dało się grać- gra ma same minusy, później wydali może i 'Złotą Edycję' ale co z tego... wiele się nie zmieniło. Gra jest stokroć gorsza od SN2002 (dla których to też jest niby polska gra, a tak naprawdę to RTL 2002).

SN2004 było nawet ciekawe, a w SN2005 za dużo nie grałem raz bo miałem wtedy słabego kompa a dwa jak kupiłem nowy już kupiłem 2006 tak więc trudno mi jest oceniać bo czas jaki spędziłem przy 2005 to góra kilka godzin.

 

DSJ2, DSJ3 fajne gierki można się pobawić nawet stronkę kiedyś o tych grach miałem. Fajnie bo można się rekordami i repami z przyjaciółmi wymienić prowadzić statystyki robić turnieje... i niby takie proste gry.

Czego powyżej brakuje mi w ostatnim RTL... rekordy są zbugowane bo np w Kussamo wyświetla mi się 167,5m... powtórki są bardzo słabe, kamery bez sensownie ustawione raz to mi drzewo albo budynek zasłania a dwa po za skoczkiem w locie nie widać buli i nie czuje się tych odlecianych metrów, a co gorsze nie da się ich zapisać- żal, złość... i takie rzeczy w 2007 roku... o niee!

 

W ch*j jest tych gier o skokach ale nie będę pisał o wszystkich. Naprawdę dziwie się dlaczego tematyka stoi w miejscu. Nie liczę gier o Igrzyskach etc. bo to gry na max 3-5dni.

Sporo podobnych gier jest we flash do otworzenia w waszych przeglądarkach... można się pobawić, poskakać, ale brakuje tego realizmu...

To tyle ode mnie.

Jak jakieś pytania to piszcie... bo w grach o skokach siedzę od 10 lat :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...