Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przemek_2255

Błąd Nie można odnaleźć określonego modułu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie wywala mi błąd w zdarzeniach systemu "Usługa Zarządzanie aplikacjami zakończyła działanie; wystąpił następujący błąd:

Nie można odnaleźć określonego modułu. "

 

 

gdy próbuje uruchomić Microsoft Office Word 2003 komputer tj sie wyłącza tzn. wszystko wygasza sie ale komputer chodzi i zeby go włączyć musze go zrestartować. Co mam z tym zrobić? Reinstal systemu nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, jaki dokładnie system?

Po drugie, jak robisz reinstalkę, to formatujesz partycje, czy tylko ponownie instalujesz system na partycji, nie formatując jej wcześniej?

Po trzecie, tak dla pewności, przeskanuj kompa jakimś dobrym antywirusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Home edition oryginał. NIe formatuje partycji. Ale gdy podłączyłem inny dysk wyskakiwał ten sam bład.

Gdy wchodzę w usługi/zarządzanie aplikacjami to tam jest stan usługi "zatrzymano" a gdy klikam żeby uruchomić to wyskakuje błąd 126 nie można odnaleźć określonego moduł.

 

Avira Antivir personal to dobry antywirus??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak instaluję świeża kopię Windowsa, to zawsze formatuję partycję systemową i tworzę ją od nowa, chcę mieć po prostu wszystko 'świeże', więc tobie też tak radzę.

 

A co do antywirusa. Pewnie używasz wersji Free (darmowej), a ja nie wiem za bardzo jak ona się spisuję, wiem tylko że wersja Avira Premium Security Suite nie należy do najlepszych. Ogólnie pod względem skuteczności jest bardzo dobry, ale ma małą funkcjonalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak juz wczesniej pisałem podłaczałem drugi dysk twardy takze to chyba nie jest wina nie sformatowanej partycji przed instalowaniem windowsa.

Używam wersji Free antywirusa.

Przeskanowałem i znalazło kilka ostrzeżen : to co poniżej to jest raport tych ostrzeżeń

 

C:\hiberfil.sys

[WARNING] The file could not be opened!

[NOTE] This file is a Windows system file.

[NOTE] This file cannot be opened for scanning.

C:\pagefile.sys

[WARNING] The file could not be opened!

[NOTE] This file is a Windows system file.

[NOTE] This file cannot be opened for scanning.

C:\Documents and Settings\Przemek\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\AN4BOPEV\swflash[1].cab

[0] Archive type: CAB (Microsoft)

--> FP_AX_CAB_INSTALLER.exe

[WARNING] No further files can be extracted from this archive. The archive will be closed

[WARNING] No further files can be extracted from this archive. The archive will be closed

C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\fa0b91f30b224f29527d47bff68d3618\BIT6.tmp

[0] Archive type: CAB (Microsoft)

--> _sfx_0000._p

[WARNING] The file could not be written!

--> _sfx_0009._p

[WARNING] No further files can be extracted from this archive. The archive will be closed

[WARNING] No further files can be extracted from this archive. The archive will be closed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...