Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Barceloniak11

Radeon Hd4650 a gry.

Rekomendowane odpowiedzi

No ale on nie ma 4650, tylko chcial kupic, narazie zbiera kase i sprawdza cos sie da wykombinowac, plus 4670 jest rownie szybki co 3850, podobnie po OC, obydwa nie odstaja od 3870 i 9600gt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo słaby pomysł ... ;O,po kiedy wała miałby kupić tego 4670 jak jest prawie nie opłacalny gdyż ma 4650,może 4850,albo 4770,a ze strony GF to 9600 .Ale OC 4650 wskazane.
Bardzo słaby to jesteś ty - z czytania ze zrozumieniem.

Autor tematu nie ma 4650 tylko zastanawia(-ł) się czy go kupić.

 

Ale nawet gdyby miał 4650 DDR2 to zakup 4670 nie byłby wcale taki zły, warto dołożyć kilkadziesiąt zł (po ew. sprzedaży 4650) za 30% większą wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie interesowałby Cie taki Powercolor jak mój z sygny, bo się zastanawiam czy go nie wymienić;) - tylko nie pamietam na ile mam gware, bo zakupiony na wiosne 2k8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie interesowałby Cie taki Powercolor jak mój z sygny, bo się zastanawiam czy go nie wymienić;) - tylko nie pamietam na ile mam gware, bo zakupiony na wiosne 2k8.
Czyli na wiosne tego roku gwara się skończy. Na PC dają 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli na wiosne tego roku gwara się skończy. Na PC dają 2 lata.

 

Zależy od producenta (jak i komponentu - proc 3 lata) - na Evga czy XFX dawali kiedyś 3, jak nie więcej, ale podejrzewam, że Powercolor to pewnie 24 miesiące :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki DDR3 i wysokiemu taktowaniu 4670 jest w zaleznosci od gry 30-40% szybszy od 9500/4650DDR2, tylko 4650 DDR3 moze sie rownac z 4670, ale istnial tylko jeden model, firmy Sapphire, i bylo ich bardzo malo

 

lukaszk140193

 

3850 to dobre karty, sam mu doradzalem ale szybsze od 4670 nie sa, wlasciwie to maja identyczna wydajnosc przy czym 4670 jest oszczedniejszy i mniej sie grzeje wiec 3850 musza byc sporo tansze zeby bylo warto

 

to co podałem to nie jest 3850 tylko 3870 co daje ze ma większe takty I JEST BARDZIEJ WYDAJNIEJSZA OD 4670

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.znalazłem jescze przypadkiem kartę geforce gt 220 czy jest to dobra karta i do jakiej można ją by porównać??

2. 9600gt vs. 8800gs 384mb = która wydajniejsza (lepsza w grach)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT 220 nie bierz, to jest karta o połowę mniej wydajna od HD 4670, więc IMO nie warto.

 

9600 GT jest wydajniejsza (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza z pamięciami DDR3. Chociaż cudów nie oczekuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, Radeon Hd 4670, dostaniesz go gdzieś za 200 zł na allegro a ty tu wyjeżdżasz z GF 9500 GT z superszybką pamięcią DDR2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem, Radeon Hd 4670, dostaniesz go gdzieś za 200 zł na allegro a ty tu wyjeżdżasz z GF 9500 GT z superszybką pamięcią DDR2.

brak kasy spowodował że za ciula nie moge wydać 200zł tylko ok. 150zł i muszę wybrać z tych trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bierz tego 9500 GT 256 MB DDR3 ale rzeczywiście cudów nie oczekuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu chyba kupię tego radka:

http://allegro.pl/item906810780_karta_graf...powercolor.html

ale potrzebuję więcej informacji o nim:

1. Jak z podkręcaniem dużo da rade wyciągnąć na nim?

2. Rozdzielczość 1024x800 bądź 1280x1240 i średnio-niskie detale będzie magiczna granica 30FPS=czyli czy nowe gry będą działały płynnie?

3. Ryzykować na Powerfox 400w czy kupić chiefteca 350w. Troche mi szkoda jednak kasy na nowy zasilacz.

4. Jak duża będzie róznica po 8400gs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU powinien iść na ~700MHz, pamięciami za bardzo nie poszalejesz.

Róznica miedzy 4650 a 8400GS będzie bardzo duża, niemniej 4650 to nadal karta low end.

Kup porządny zasilacz. Nie warto oszczędzać, nie musi to być Chieftec, może być jakiś Fortron, Delta, uzywany Modecom MC-350 itd.

Nie chodzi o to że jakiś tam powerfox nie uciągnie 4650- pewnie uciągnie, ale jak się spali to pół kompa razem z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...