Skocz do zawartości
Grzechu_1990

Zasady Tagowania Tematów

Rekomendowane odpowiedzi

I mile widziane by bylo jakies oficjalne oswiadczenie, ze tematy bez tagu beda zamykane. Bo tak to wyglada troche jak kaprys moda.

dokładnie.

z doświadczenia wiem ze takie "kaprysy" albo zostają ukrócone odgórnie, albo następuje "wygodna" zmiana regulaminu

 

zależy od siły przebicia moda :E

 

czy pomysl z tagowaniem jest dobry czy nie ? a bo ja wiem ?

często od razu po temacie widac co jest w środku. to tak jak z tym zakazem wsadzania filmikow durnych i tak dalej.

ludzie sie poprzyzwyczajaja i zaczną tagowac, ale zamykanie wszsytkiego jak leci bo nie ma taga jest głupotą.

na obecną chwilę regulamin niespecjalnie daje podstawę to zamknięcia tematu nie łamiacego regulamin za "brak taga" ;)

Edytowane przez HoZar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało zamkniętych raptem dziesięć tematów. A niektórzy lamentują jakbym zamknął ich z 1000. Nie stresujcie się bo może żyłka pęknąć.

 

Tematy zostały pozamykane, żeby ludzie zwrócili uwagę na tagowanie. Po pierwszym "apelu" trochę wątków "otagowano" a potem pełna olewka. W takim razie jeśli trochę wątków zostanie zamkniętych może ludzie nauczą się trzymać choć odrobinę porządku. Proszę też zauważyć, że wątki nie lecą do śmietnika tylko pozostają w tym dziale.

 

Przyklejenie tego tematu uważajcie za oficjalne stanowisko moderatorów w sprawie tagowania tematów w dziale Humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyklejenie tego tematu uważajcie za oficjalne stanowisko moderatorów w sprawie tagowania tematów w dziale Humor.

 

Zauwaz, ze tytul tego tematu wcale nie informuje o tym ze tagowanie to 'must'. Wyglada bardziej jak instrukcje dla tych ktorym sie chce tagowac. Po prostu zmiencie nazwe na Nowe zasady dzialu Humor czy jakos tak, i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic się nie stanie jak dopisze tag na początku tematu.

 

Ułatwi to przeglądanie Humoru osobom z limitem transferu lub przeglądających dział przez komórkę.

 

IMO pomysł dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze teraz to imo jakas paranoja. Jutro policja wyjdzie na ulice i zacznie aresztowac ludzi dlubiacych w nosie, bo nagle prawo zostalo zmienione. Ale nikt tego nie oglosil, a co, naucza sie jak zlapiemy kilku takich :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja twierdzę że jest to zbędne.

 

Całkowicie zbędne.

Bond. James Bond...

 

Dodam jeszcze, ze teraz to imo jakas paranoja. Jutro policja wyjdzie na ulice i zacznie aresztowac ludzi dlubiacych w nosie, bo nagle prawo zostalo zmienione. Ale nikt tego nie oglosil, a co, naucza sie jak zlapiemy kilku takich :E.

Ktoś dostał procenty? Ześmietnikowano jakiś temat? Nie, to potraktuj to jako miłe zwrócenie uwagi. Zawsze możesz napisać skargę do RPO/Strasbourga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś dostał procenty? Ześmietnikowano jakiś temat? Nie, to potraktuj to jako miłe zwrócenie uwagi. Zawsze możesz napisać skargę do RPO/Strasbourga.

Nic nie bede traktowac, jak mi sie nie podoba to wyraze to tutaj. Tematy zostale zamkniete imo bez ostrzezenia. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś dostał procenty? Ześmietnikowano jakiś temat?

nie żeby zamknięcie tematu rózniło się tak bardzo od ześmietnikowania :E

taki temat po 48-72h znika gdzieś w niebycie 4+ strony gdzie tylko szukajka go znajdzie...tak jak w smietniku :P

 

epic-thready mające po 10+ stron jak demoty czy potato gun, które krążą po pierwszej stronie raz na jakiś czas ( i których autorzy juz dawno pewnie nie żyją albo coś)

powinne być zostawione w spokoju albo otagowane prze moda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i ładnie ale... Skoro w pierwszym poście jest informacja o tym, że powinno się nowe tematy tagować (jestem za), to niech ktoś łaskawie dopisze, że nie stosowanie się do tego skutkować będzie zamknięciem tematu bo to, że nagle zamknięto kilka tematów bez wyraźnego zaznaczenia konieczności tagowania jest sporym brakiem konsekwencji w działaniu modów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wam te tagi przeszkadzają?

Czasem trzeba się przeciwstawić, tak dla zasady :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało się! :D Pierwszy stopień do opanowania PCL za nami :X

 

Jak dla mnie super sprawa, zwłaszcza dla tych którzy liczą się z każdym MB transferu :E

Wchodzę w temat oznaczony [TXT], bo jestem na komórce. Co widzę? Twój post z obrazkiem Cool Story Bro :E Więc Ty mi tu nie mów o transferach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bezsens z tymi tagami :brow:

no ale jak trzeba... dostosuje się.

si. lepsze byłyby jako zwykłe linki pod pierwszym tematem... I PRAWIDŁOWE TYTUŁOWANIE.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
si. lepsze byłyby jako zwykłe linki pod pierwszym tematem... I PRAWIDŁOWE TYTUŁOWANIE.

 

najlepiej opis tego co jest w środku, żeby czasami zaoszczędzić paręnaście sek

może frytki do tego? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla kogoś kto nadaje z telefonu lub mobilnego neta ?

Telefon jest po to, żeby dzwonić, napisać SMS, odebrać rozmowę i odebrać SMS. Teoretycznie.

 

Poza tym Opera Mini ma opcję wyłączenia wyświetlania obrazków, więc nie wiem, w czym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telefon jest po to, żeby dzwonić, napisać SMS, odebrać rozmowę i odebrać SMS. Teoretycznie.

 

Poza tym Opera Mini ma opcję wyłączenia wyświetlania obrazków, więc nie wiem, w czym problem.

Czemu tak się upierasz, widzisz jak łądnie funkcjonuje? W czym problem. I tak tematów żadnych tu nie zakładasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ moderatora moderatorów Wielgul

 

No początku wspomnę że bardzo rzadko zamieszczam tu posty i nie mam wielkiego ciśnienia w tym temacie. Ale przejdźmy do sedna problemu: o ile pomysł autora można uważać za zacny o tyle jego realizację uważam za skandaliczną. W chwili obecnej stado moderatorów niczym wytresowana kapela szympansów zamyka wątek za wątkiem. PANOWIE! PANIE! Może warto zamiast bezmyślnego, automatycznego, odruchowego "zamknij wątek" wrócić do czasów gimnazjum, przeczytać nie przerastającą Was lekturę (grubość max 20 stron) i napisać skrypt na poziomie przedszkolaka, który to (skrypt) automatycznie npdst odnośnika doda tag do tematu. To naprawdę nie jest trudne.

 

P.S. To kolejny przykład, który utwierdza mnie w przekonaniu, iż pora pożegnać się z tym portalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak się upierasz, widzisz jak łądnie funkcjonuje? W czym problem. I tak tematów żadnych tu nie zakładasz.

Jak na coś trafię, to zakładam, nie jestem botem, który nie robi nic oprócz szukania kawałów i filmików :hmm:

 

@ moderatora moderatorów Wielgul

 

No początku wspomnę że bardzo rzadko zamieszczam tu posty i nie mam wielkiego ciśnienia w tym temacie. Ale przejdźmy do sedna problemu: o ile pomysł autora można uważać za zacny o tyle jego realizację uważam za skandaliczną. W chwili obecnej stado moderatorów niczym wytresowana kapela szympansów zamyka wątek za wątkiem. PANOWIE! PANIE! Może warto zamiast bezmyślnego, automatycznego, odruchowego "zamknij wątek" wrócić do czasów gimnazjum, przeczytać nie przerastającą Was lekturę (grubość max 20 stron) i napisać skrypt na poziomie przedszkolaka, który to (skrypt) automatycznie npdst odnośnika doda tag do tematu. To naprawdę nie jest trudne.

 

P.S. To kolejny przykład, który utwierdza mnie w przekonaniu, iż pora pożegnać się z tym portalem.

Nawet nie na podstawie odnośnika. Są fora, na których obok miejsca na tytuł wątku jest rozwijana lista z tagami do wyboru. To tak btw :)

Co nie zmienia faktu, że humor żył bez tagów tyle lat i miał się dobrze :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może warto zamiast bezmyślnego, automatycznego, odruchowego "zamknij wątek" wrócić do czasów gimnazjum, przeczytać nie przerastającą Was lekturę (grubość max 20 stron) i napisać skrypt na poziomie przedszkolaka, który to (skrypt) automatycznie npdst odnośnika doda tag do tematu. To naprawdę nie jest trudne.

Tutaj się żal: http://forum.pclab.pl/f41.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie na podstawie odnośnika. Są fora, na których obok miejsca na tytuł wątku jest rozwijana lista z tagami do wyboru. To tak btw :)

 

To rozwiązanie dla leniwego kodera. Ale skuteczne, zwłaszcza jak się nałoży wymagalność na dropdowna.

 

Ale jak widać, na PCLab łatwiej wprowadzić jakiś nakaz, wątek z wytycznymi przykleić i po sprawie. Jednym słowem: żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj sie czy wywalasz zawartosc pierwszego posta czy ją dajesz, bo to błazenada. Kiedy znowu zmieniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...