Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jmalina

Brak ikon głośności na pasku zadań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Mam następujący problem:

Po uruchomieniu komputera nie włączają się dwie ikony na pasku zadań: ikona od regulacji głośności windows i druga ikona też od regulacji głośności Realteka.

Najdziwniejsze jest to, że jak się wyloguję i powtórnie zaloguję na profil to wszystko jest w porządku.

 

Mam Windows XP Professional i Lenovo n200 K2G T8100

 

W panelu sterowania ikona jest "włączona".

Sprawdzałem programem Regedit i Your Uninstaller 2008 to plik RTHDCPL (RTHDCPL.EXE) jest ustawiony na "on" w autostarcie więc teoretycznie powinien się włączać. AzMixerSel tez jest ustawiony na "on".

 

Wydaje mi się, że stało się to po usyuwaniu kilku starych programów.(usuwałem stare śmieci).

 

Nie chcę robić odzyskiwania wcześniejszego backupa.

 

Z góry dzięki za pomoc. Jakby jakieś info były dodatkowe potrzebne to śledzę wątek na bieżąco. Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie

 

Mam następujący problem:

Po uruchomieniu komputera nie włączają się dwie ikony na pasku zadań: ikona od regulacji głośności windows i druga ikona też od regulacji głośności Realteka.

Najdziwniejsze jest to, że jak się wyloguję i powtórnie zaloguję na profil to wszystko jest w porządku.

 

Mam Windows XP Professional i Lenovo n200 K2G T8100

 

W panelu sterowania ikona jest "włączona".

Sprawdzałem programem Regedit i Your Uninstaller 2008 to plik RTHDCPL (RTHDCPL.EXE) jest ustawiony na "on" w autostarcie więc teoretycznie powinien się włączać. AzMixerSel tez jest ustawiony na "on".

 

Wydaje mi się, że stało się to po usyuwaniu kilku starych programów.(usuwałem stare śmieci).

 

Nie chcę robić odzyskiwania wcześniejszego backupa.

 

Z góry dzięki za pomoc. Jakby jakieś info były dodatkowe potrzebne to śledzę wątek na bieżąco. Jeszcze raz dzięki!

 

 

EDIT:

 

Po kombinacjach różnymi programami do rejestru osiągnąłem następujący efekt:

Po uruchomieniu komputera brakuje niektórych ikonek na pasku (bateria, głośność, głośność II). Następnie robię wyloguj i powtórnie się loguje. Pojawiają się wszystkie ikony i komputer działa jak przecinak (czyt: bardzo szybko) :)

Jak ktoś znałby sposób, żeby go postawić na nogi "od pierwszego razu" to będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...