Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaka`

Najlepszy darmowy antywirus :)

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie używam ESET Smart Security 4 jestem z niego bardzo zadowolony od czasu do czasu wgram kod licencyjny a w systemie wogóle nie odczułem wolniejszej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lesiu234
od siebie dodam jeszcze że kaspersky wszędzie widział wirusy i aż strach było wejśc w google...

avast tak samo tyle że mocniej zamula

 

rozśmieszają mnie tacy ludzie. Piszą że Avast zamula i jest gówniany ale pewnie go nigdy nie używali jeżeli tak piszą. Ja mam Avasta od wielu lat. Gdy kiedyś zainstalowałem Noda a później Kasperskiego na spróbowanie to się załamałem. Tak zamulały system że nie mogłem wytrzymać i wróciłem do Avasta. Następna sprawa: że niby Kasperski albo Avast (wielu ludzi pisze właśnie o avaście) widzi wszędzie wirusy... no jak się wchodzi na wszystkie strony świata i otwiera załączniki ze spamu to pewnie tak. Mi komunikaty o wirusach pokazują się bardzo rzadko, przeważnie gdy przyniosę coś na Pendrive ze szkoły a poza tym nie mam skąd nałapać wirusów bo nie odwiedzam żadnych podejrzanych stron. Ktoś może powiedzieć że nie mam komunikatów o wirusach bo Avast jest do dupy... tyle że system działa sprawnie długimi miesiącami a jeżeli już coś się dzieje to wystarczy Combofix i sprawa załatwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Avasta 5.0 nie mam powodów do narzekań przy 512 MB ramu chodzi jak trzeba, darmowy antywirus Microsoftu jest skuteczniejszy, ale strasznie mi kompa mulił jak skanował pliki tymczasowe, niestety musiałem się z nim rozstać do czasu wymiany bebechów w moim PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak będę inny od wszystkich i polecę AVAST. Suepr wydajny, nie muli kompa i jest darmowy:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu wszyscy szukają darmowego antywirusa w czasach gdzie markowe rozwiazania to kosz od 60-120 zl rocznie w zaleznosci od firmy.

 

Zgadzam się z Toba.. Wystarczy policzyc. Koszt Norton Internet Security to 100pln. Podzielic to na 365 dni w roku = 27 groszy dziennie.. 2 pln tygodniowo niecale. To ja odpuszczam 1 browara i kupuje spokoj na rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzi się tylko pytanie po co? Skoro są świetne programy za darmo to po co wydawać nawet te marne 27 groszy dziennie?

Avira z mojej strony, wyłączenie autorun, w pełni zaktualizowany system + zdrowy rozsądek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avira + Comodo Firewall. Przesiadłem się na to z Kasperskiego Internet 2010. I Jak na razie nie zawodzi i bardzo dobra ochrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kasperski i tyle w temacie.

 

Mhh darmówka jak ich mało.

 

Osobiście przesiadłem się na Avirę i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mhh darmówka jak ich mało.

 

Osobiście przesiadłem się na Avirę i nie żałuję.

 

 

Pewnie że darmówka. Wystarczy aktywować wersję na 30 dni a po 30 dniach zresetować i aktywować na nowo. Nic za to nie płacisz przecież a masz dobrego antyvira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4gb

 

Proszę cię...

 

Ty masz aż 4 GB RAMu a ja 1, to jest podstawowa różnica.

 

Wystarczy aktywować wersję na 30 dni a po 30 dniach zresetować i aktywować na nowo.

 

Z tym, że takie resetery są nielegalne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tego to nie wiedziałem, kolega mówił że nie ma w tym nic złego :D Ktoś mi tu w kulki leci ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury ci gada, to jest po prostu piractwo, wersje trial są na 30 dni i koniec, a takie resetowanie jest nielegalne bo robisz sobie z tego coś podobnego do pełnej wersji - co 30 dni resetujesz i korzystasz z płatnego programu bez opłat. To tak jak do gry wgrasz cracka i też sobie korzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy nod 32 wystarczy co miesiąc ściągać :)

Dawno nie przeczytałem większej głupoty. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam comodo + avira, nic nie muli i co najważniejsze, wykrywa wirusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antywirusa używam takiego - AVG free edition :)

 

Się tak zapytam... Czemu ten topic jest tu, a nie TU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...