Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaka`

Najlepszy darmowy antywirus :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Avasta program dno ;/ polecacie jakiś darmowy antywirus,żeby nie mulił komputera ale jednoczesnie dobrze go bronił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam Aviry Personal ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja jadę na Avaście 5 i nic nie muli, bardzo ładnie chodzi, szczerze powiedziawszy to chwalę go sobie.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PenrynHD

Avira+Comodo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu wszyscy szukają darmowego antywirusa w czasach gdzie markowe rozwiazania to kosz od 60-120 zl rocznie w zaleznosci od firmy. Osobiscie polecam platne rozwiazania - Norton, Nod czy Kaspresky. Sam mam Nortona, wczesniej avasty, aviry blee - same problemy mialem z tym badziewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu wszyscy szukają darmowego antywirusa w czasach gdzie markowe rozwiazania to kosz od 60-120 zl rocznie w zaleznosci od firmy. Osobiscie polecam platne rozwiazania - Norton, Nod czy Kaspresky. Sam mam Nortona, wczesniej avasty, aviry blee - same problemy mialem z tym badziewiem

norton. najgorsza krowa do utrzymania... to bydle pożera zasoby jak niewiadomo co... z płatnych to dobry jest eset (nod). częste aktualizacje baz danych wirusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
norton. najgorsza krowa do utrzymania... to bydle pożera zasoby jak niewiadomo co... z płatnych to dobry jest eset (nod). częste aktualizacje baz danych wirusów.

 

 

Śmiać mi się chce jak ludzie mówią takie rzeczy nie znając wogóle programu. Testowałeś nav'a 2010 nie jestem fanbojem ale, ten antywirus jest taki sam lub nawet troche lepszy od nod'a czy kaspra.

 

Do autora z darmowych bierz avire lub avasta 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do autora z darmowych bierz avire lub avasta 5.

 

autor juz w pierwszym poście wyraził niechęć do avasta. Po części go rozumiem :E Z darmowych polecam AVG antywirus. Jest ok nie zżera zasobów, co za tym idzie nie muli kompa, jest przyjazny w użyciu, dodatkowo wykrywa strony wyłudzające informacje i skanuje pocztę. Czego chcieć więcej w darmowym antywirusie?? Sam osobiście używam go po przesiadce z avasta a potem płatnej pandy i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmiać mi się chce jak ludzie mówią takie rzeczy nie znając wogóle programu. Testowałeś nav'a 2010 nie jestem fanbojem ale, ten antywirus jest taki sam lub nawet troche lepszy od nod'a czy kaspra.

 

Do autora z darmowych bierz avire lub avasta 5.

używałem. wiem ze to jest olbrzymi kombajn ale i tak jego zachłanność jest nie do opisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki system chroniący (firewall, antywirus, antyspyware itd.) byście polecili na Win7 64bit?

Nie musi być darmowy, ważne dla mnie abym mógł go w dowolnym momencie kompletnie wyłączyć, np. na czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki system chroniący (firewall, antywirus, antyspyware itd.) byście polecili na Win7 64bit?

Nie musi być darmowy, ważne dla mnie abym mógł go w dowolnym momencie kompletnie wyłączyć, np. na czas gry.

 

Comodo Internet Security za darmo. Jest też wersja 64-bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem czemu wszyscy szukają darmowego antywirusa w czasach gdzie markowe rozwiazania to kosz od 60-120 zl rocznie w zaleznosci od firmy. Osobiscie polecam platne rozwiazania - Norton, Nod czy Kaspresky. Sam mam Nortona, wczesniej avasty, aviry blee - same problemy mialem z tym badziewiem

zgadzam się z kolegą

nie odczuwam że wogóle antywirus włączony jest

aktualizuje się zawsze przy włączaniu komputera....

polecam!

od siebie dodam jeszcze że kaspersky wszędzie widział wirusy i aż strach było wejśc w google...

avast tak samo tyle że mocniej zamula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od siebie dodam jeszcze że kaspersky wszędzie widział wirusy i aż strach było wejśc w google...

mam kasperskiego od roku i jakoś tego nie zauważyłem chyba jakieś dziwne strony odwiedzałeś i miałeś efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
używałem. wiem ze to jest olbrzymi kombajn ale i tak jego zachłanność jest nie do opisania.

 

+1

 

Używałem NISa 2010 i parę dni później go wywaliłem i wgrałem ESETa z gazety za 3 miesiące bo ten badziew tak zamulał mój leciwy pecet (antywirus ma być lekki i działać również na starych kompach a nie tylko na i7), że nie da się tego opisać.

 

A ludzie co narzekają na Avirę i polecają jakieś Nortony, Kasperski to po prostu się nie znają i nie czytają nigdy porządnych testów.

 

Tak naprawdę Avira się różni takimi pierdołami jak to że nie jest po polsku, nie ma pomocy technicznej itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

 

Używałem NISa 2010 i parę dni później go wywaliłem i wgrałem ESETa z gazety za 3 miesiące bo ten badziew tak zamulał mój leciwy pecet (antywirus ma być lekki i działać również na starych kompach a nie tylko na i7), że nie da się tego opisać.

 

A ludzie co narzekają na Avirę i polecają jakieś Nortony, Kasperski to po prostu się nie znają i nie czytają nigdy porządnych testów.

 

Tak naprawdę Avira się różni takimi pierdołami jak to że nie jest po polsku, nie ma pomocy technicznej itd.

 

 

 

Mój komputer też nie jest pierwszej młodości...

agena 2.2 ghz + 4gb + XP 32bit

Ale ja po przesiadce z comdo + avira na nortonie nie czuję nawet gdy coś skanuje lub ściąga definicje. System mam rok czasami przeskanuje cf czy hijack lub mbam i powiem wam szczerze że taki zestaw każdemu starczy jeśli nie będzie nadmiernie używał internetu, ;) ba, nie musisz mieć antywirusa lub fw jeśli autor będzie dbał o komputer i czasami skanował skanerami online jakiś dobrych producentów. Autor czy wybierzesz nod'a kaspra czy nis'a z każdego będziesz zadowolony :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antywirusy i "firewalle" nic nie dają poza zajmowaniem zasobów.

 

http://samspade.org/d/firewalls.html

 

 

 

jak ktoś chce i wie gdzie szukać to może sobie bez problemu nawet dosyć stare malware zrobić FUD (fully undetected) i nic tu nie pomoże.

 

3 lata już jade bez żadnego AV, ważne rzeczy co miesiąc backupuje na dvd i hdd (a ważniejsze nawet częsciej) do allegro, maila, banku i paru innych ważnych rzeczy mam livecd z linuxem, dysk zaszyfrowany truecryptem (ale to zabezpieczenie irl bo nie znasz dnia ani godziny), autorun wyłączony całkowicie a i tak przez ten czas nie miałem ŻADNEGO problemu typu wirus czy trojan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
antywirusy i "firewalle" nic nie dają poza zajmowaniem zasobów.

 

http://samspade.org/d/firewalls.html

 

 

 

jak ktoś chce i wie gdzie szukać to może sobie bez problemu nawet dosyć stare malware zrobić FUD (fully undetected) i nic tu nie pomoże.

 

3 lata już jade bez żadnego AV, ważne rzeczy co miesiąc backupuje na dvd i hdd (a ważniejsze nawet częsciej) do allegro, maila, banku i paru innych ważnych rzeczy mam livecd z linuxem, dysk zaszyfrowany truecryptem (ale to zabezpieczenie irl bo nie znasz dnia ani godziny), autorun wyłączony całkowicie a i tak przez ten czas nie miałem ŻADNEGO problemu typu wirus czy trojan

 

No widzisz ale ty dbasz o swój komputer a, są ludzie na świecie co są na tyle leniwi że instalują av+fw i w 4 literach mają wirusy. Płacą i wymagają chociaż czasami nawet za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ale ty dbasz o swój komputer a, są ludzie na świecie co są na tyle leniwi że instalują av+fw i w 4 literach mają wirusy. Płacą i wymagają chociaż czasami nawet za bardzo.

dbaniem bym tego nie nazwał ale ogólnie nie ściągam podejrzanych rzeczy a jak już muszę to najpierw sprawdzam na wirtualnej maszynie czy nie robi nic dziwnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi by się tak nie chciało, a w firmach to jest niemożliwe.

 

Ja chyba odpuszczę sobie AV, bo widzę że nie ma żadnego który by mi odpowiadał, no może poza Kasperskim ale i tak już system zżera mi 25% pamięci, a Kasperskiego nie da się całkowicie wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...