Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mario`Sh

CS 1.6 Monitor 16:9 Nie wyświetla full screen.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem, po zakupieniu monitora 16:9 tj. BENQ LED 19" G922HDAL myślałem, że rozdzielczość w cs-ie się przystosuje a wyglada teraz tak czerwona linia przypomina wide screen na max rozdzieczosci a tutaj jest max rozdzielczosc normal

 

2j3mfea.jpg

 

Max rozdzielczość na normal to 1024x768 a wide screen 1280x720 a chciałbym mieć 1366x768 lub inną ale full screen.

 

Karta graficzna to GeForce 7300. Jak byście poradzili jak ustawić full screen lub coś w tym stylu.

 

Z góry dzięki.

 

Już naprawione było odswierzanie dodane ze starego monitora wystarczyło przestawic w ustawieniach uruchamiania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widocznie gra nie obsługuje rozdzielczości panoramicznych. A z tego co widzę to monitor chyba nie ma opcji zmiany na 4:3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w stery od grafy i ustaw skalowanie nvidia. Później wejdź w grę i wybierz coś z wide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłącze się pod temat , mam podobnie lecz tylko w rozdziale mniejszym jak natywny 1080p , 1280x720 tez leci na Full scren , cala reszta wygląda jak w tytule tematu , przypomnę ze pod Vista jest wszystko OK i nawet 16xx rozdział jest którego mi brakuje pod W7.

3 dmarki tez latają na czarnych pasach .

sprzęt (laptop) z sygnatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale taka natura cs-a, zawsze będziesz miał ucięty obraz ( mniejszy zakres widzenia ). Jak chcesz zgłębić temat to zapraszam na google, było masę testów potwierdzających to co teraz tu piszę.

 

Chyba, że cię źle zrozumiałem i chodzi Ci o coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już naprawione było odswierzanie dodane ze starego monitora wystarczyło przestawic w ustawieniach uruchamiania.

 

I po co odpisywaliście... czytać posty do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale taka natura cs-a, zawsze będziesz miał ucięty obraz ( mniejszy zakres widzenia ). Jak chcesz zgłębić temat to zapraszam na google, było masę testów potwierdzających to co teraz tu piszę.

 

Chyba, że cię źle zrozumiałem i chodzi Ci o coś innego.

Nieprawda.

 

Choć FOV bedzie taki sam (ucieta gora).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...