Forum PCLab.pl: Problem z myszką/kursorem - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z myszką/kursorem W grze

#1 Użytkownik jest niedostępny   Inglorious Ikona

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 06 Marzec 2010 - 12:52

Trafiłem na problem uniemożliwiający jaką kolwiek rozgrywkę w grze Battlefield: BC2, mianowicie wczoraj zainstalowałem grę razem z PB -> włączam ją -> pokazuje się główne menu, poruszam myszką, a tu okazuje się, że nie reaguje ona właściwie (tj. żeby nacisnąć "ustawienia" muszę ustawić kursor jakieś 5 cm od przycisku "ustawienia") Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, bądź wie jak go rozwiązać, proszę o pomoc... W necie natknąłem się na osoby mające problemy z kursorem/myszką w BC2, lecz byli tylko ludzie z pirackimi wersjami gry, moja jest oryginalna.

Problem występuje tylko w tej jednej grze, reinstalacja nie pomogła.

#2 Użytkownik jest niedostępny   nietopyrz Ikona

•  
  • Ikona
  • Grupa: Moderatorzy

Napisany 06 Marzec 2010 - 14:48

Zobacz postInglorious, o 6 Marzec 2010, 12:52, napisał(a):

Trafiłem na problem uniemożliwiający jaką kolwiek rozgrywkę w grze Battlefield: BC2, mianowicie wczoraj zainstalowałem grę razem z PB -> włączam ją -> pokazuje się główne menu, poruszam myszką, a tu okazuje się, że nie reaguje ona właściwie (tj. żeby nacisnąć "ustawienia" muszę ustawić kursor jakieś 5 cm od przycisku "ustawienia") Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, bądź wie jak go rozwiązać, proszę o pomoc... W necie natknąłem się na osoby mające problemy z kursorem/myszką w BC2, lecz byli tylko ludzie z pirackimi wersjami gry, moja jest oryginalna.
Problem występuje tylko w tej jednej grze, reinstalacja nie pomogła.
Zobaczyłbym na innej rozdzielczości ekranu jak się zachowuje.
Wersja piracka może cierpieć również na "oryginalne" problemy.

Strona 1 z 1