Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Inglorious

Problem z myszką/kursorem

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na problem uniemożliwiający jaką kolwiek rozgrywkę w grze Battlefield: BC2, mianowicie wczoraj zainstalowałem grę razem z PB -> włączam ją -> pokazuje się główne menu, poruszam myszką, a tu okazuje się, że nie reaguje ona właściwie (tj. żeby nacisnąć "ustawienia" muszę ustawić kursor jakieś 5 cm od przycisku "ustawienia") Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, bądź wie jak go rozwiązać, proszę o pomoc... W necie natknąłem się na osoby mające problemy z kursorem/myszką w BC2, lecz byli tylko ludzie z pirackimi wersjami gry, moja jest oryginalna.

 

Problem występuje tylko w tej jednej grze, reinstalacja nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trafiłem na problem uniemożliwiający jaką kolwiek rozgrywkę w grze Battlefield: BC2, mianowicie wczoraj zainstalowałem grę razem z PB -> włączam ją -> pokazuje się główne menu, poruszam myszką, a tu okazuje się, że nie reaguje ona właściwie (tj. żeby nacisnąć "ustawienia" muszę ustawić kursor jakieś 5 cm od przycisku "ustawienia") Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, bądź wie jak go rozwiązać, proszę o pomoc... W necie natknąłem się na osoby mające problemy z kursorem/myszką w BC2, lecz byli tylko ludzie z pirackimi wersjami gry, moja jest oryginalna.

Problem występuje tylko w tej jednej grze, reinstalacja nie pomogła.

Zobaczyłbym na innej rozdzielczości ekranu jak się zachowuje.

Wersja piracka może cierpieć również na "oryginalne" problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...