Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Matyjasiak2009

jaki akumulator do Peugeot 206 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matyjasiak2009

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów chciałem was prosić o pomoc w zakupie akumulatora do Peugeot 206 1.1 1999r. gdyż mój stary po zakupie auta na jesieni okazał się nie być w najlepszej kondycji, i po ostatnich mrozach całkowicie padł. Jest to mój pierwszy samochód więc nie posiadam dużego doświadczenia w motoryzacji, zastanawiam się nad dwoma modelami, jaka firmę wybrać:

http://www.allegro.pl/item941219169_akumul...awa_okazja.html

http://www.allegro.pl/item942566883_akumul...szawa_44ah.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie kupie innego niż centra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyjasiak2009
Kup taki jak w instrukcji

albo ja nie umiem znaleźć albo nie jest napisane w instrukcji jaki model fabrycznie jest zamontowany. Obecnie po starym właścicielu jest zamontowany jakiś tandetny, bo widziałem taki sam w Tesco za 99zł.

 

Mojemu zakupowi padnie najprawdopodobniej Centra model:

http://www.allegro.pl/item941219169_akumul...awa_okazja.html

kupować ?

 

P.S. mam jeszcze pytanie może dla niektórych głupie ale jeżeli ktoś dopiero zaczyna przygodę z motoryzacją jest ważne. Akumulator po zakupie od razu można zamontować czy najpierw trzeba naładować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie opisali tego w broszurce (o ile jest dolaczona), to mozesz od razu uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyjasiak2009

Dzwoniłem dzisiaj do sklepu(hurtowni) w mojej okolicy i pan z którym rozmawiałem doradził mi zakup CENTRA PLUS 50Ah CB500 w cenie 225zł oraz w cenie sprawdzi sprawności układu ładowania. Warto ? trochę się zdziwiłem że taka duża moc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg katalogu Centry do Puga 206 1.1 ma być Centra Plus CB500 lub Futura CA530. Ale już np do 205/306 1.1 oprócz CA530 i CB500 podano Centrę Standard CC440 więc i do Twojego silnika powinien wystarczyć.

 

Moim zdaniem jeśli masz w aucie dużo elektroniki albo lubisz posłuchać głośno radia przy zgaszonym silniku to bierz Plusa, jeśli nie to Standard powinien wystarczyć.

 

BTW. Sam mam Centrę Plus i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Matyjasiak2009

kilka dni temu kupiłem Centrę Plus CB500, autko stoi na dworze (ujemne temperatury) i śmiga aż miło.

Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze jestem w 100% zadowolony i polecam innym tą firm.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...