Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

boli

Telewizor LG 37" jako monitor do PC... LG 37LH3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś tydzień temu zakupiłem okazjonalnie telewizor LG 37LH3000. Do tv podłączyłem tylko telewizje analogową i komputer. W obu zastosowaniach sprawuje się znakomicie. Na komputerze wreszcie mogę oglądać filmy w 1080p. Jakość obrazu jest powalająca ze względu na FullHD, kontrast dyn. 50 000:1 (mój poprzedni TV LCD miał 5000:1), dużą jasność 500cd/m^2. Od "monitora" podczas normalnej pracy znajduję się jakieś 1,2m, podczas gier trochu dalej. Ten telwizor razem z nagłośnieniem jakie posiadam pełni rolę kina domowego.

Przejdźmy do konkretów, (zdjęcia są tylko poglądowe, jakość w rzeczywistości jest o niebo lepsza, nie ma tych krateczek):

 

Kąty widzenia i kolory wyśmienite[EDIT:04.04.10]:

adsc8968.jpg

adsc8966.jpg

adsc8965.jpg

adsc8964.jpg

adsc8963.jpg

adsc8962.jpg

adsc8959.jpg

adsc8958.jpg

adsc8957.jpg

Prezentacja TV:

adsc8946.jpg

adsc8940.jpg

adsc8873.jpg

adsc8859.jpg

tylne wyjścia/wejścia:

adsc8943.jpg

wyjścia z boku:

adsc8942.jpg

tył TV, z szynami na ścianę:

adsc8945.jpg

Film w FullHD 1080p (Trasnformers Zemsta Upadłych):

adsc8880.jpg

adsc8876.jpg

adsc8875.jpg

Zwykła tv analogowa (jeszcze nieregulowana antena ;P):

adsc8915.jpg

Menu:

adsc8893.jpg

Szybkie menu:

adsc8903.jpg

Kilka screenów z gry DiRT2 (zdjęcia wydają sie lekko rozmazane ze względu na migawkę aparatu ok. 1/30s):

adsc8938.jpg

adsc8936.jpg

adsc8934.jpg

adsc8927.jpg

adsc8923.jpg

adsc8918.jpg

adsc8917.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak macie jakieś pytania lub prośby o testy to piszcie :)

jak chcecie to mogę zrobić zdjęcia praktycznie każdej gry (mam pokaźną kolekcję)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że masz w tyłu podłaczone USB, w jakim celu? Skoro jest na nim napis, by używać tylko do serwisu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że masz w tyłu podłaczone USB, w jakim celu? Skoro jest na nim napis, by używać tylko do serwisu ;)

 

Dzięki instrukcji z internetu odblokowałem serwisowe USB do oglądania filmów, zdjęć i muzyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki instrukcji z internetu odblokowałem serwisowe USB do oglądania filmów, zdjęć i muzyki :)

a to bardzo ciekawe, no człowiek się codziennie czegoś dowiaduje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kąty widzenia i kolory wyśmienite[zdjęcia w pierwszym poście]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki instrukcji z internetu odblokowałem serwisowe USB do oglądania filmów, zdjęć i muzyki :)

A czy przez to nie można stracić przypadkiem gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy przez to nie można stracić przypadkiem gwarancji?

wątpię, w razie czego blokuje z powrotem USB w opcjach serwisowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa z szumem w glosnikach, czytalem na roznych forach/opiniach ze tv szumi zwlaszcza przy niskim poziomie glosnosci i sygnale z anteny analogowej? Jak to jest w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic jakis test input laga? co ze smuzeniem? jaka masz matryce w tym tv?

Mozesz nagrac jakies gierki kamera?

 

Jak przesuwasz mysza pod windowsem to czuc cos?

 

tv ma pixel w pixel 1:1 dla 1080p dla kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hugo5 ja tam szumów nie zauważyłem, zresztą ja akurat wbudowanych głośników słucham tylko podczas oglądania TV

 

forum w programie Pixel Persistance Analyzer rajdówka jest wyraźna tak do tempa 7-8 potem jest jeszcze znośnie ale już coraz mniej wyraźnie, co do matrycy na 75% jest to któraś z odmian PVA (może S-PVA, może PVA), nie mam najmniejszego wrażenia opóźnienia dosłownie jakbym użytkował najzwyklejszy w świecie monitor (tylko większy xD), tak tv ma dokładnie "pixel w pixel" 1080p dla kompa.

Z filmikiem może być problem bo jedyne co mam pod ręką co potrafi filmy nagrywać to N95 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie? Podle to wygląda, szczególnie, że ekran za duży na taką rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ad1 I wszystko w temacie, to są właśnie te paskudne sterowniki AMD, nie ma tutaj winy użytkownika robiącego zmianę karty poprzez DDU.  ad 2 Ale nie zrobiłem formatu, tylko oddałem kartę, bo jest uszkodzona, zła i w ogóle AMD nie powinno istnieć.  ad 3 Może dlatego, że w systemie nadal istniały "śmieci po nV" i system nie widział problemu.  ad 4 Problemy to wy macie, to tak samo jak w samochodzie, zmienię sobie silnik z 1.0 na 3.8 L ale zostawię stary EPU, starą skrzynie biegów i 10L zbiornik paliwa. koloryzowane by uwydatnić problem.    Nie cierpię po prostu takich postów, gość kombinował trzy dni zapewne bez formatu, no bo na dysku C trzyma pracę magisterską i nie mógł formatu zrobić, ale zaraz się okaże, że format był od xp do 11 a i tak nic to nie dało. Ahh te paskudne AMD. 🤣😇
    • Upierając się przy Intelu, zszedłbym do procka 12gen i w zamian wrzucił RTX 4070 Ti Super: https://www.morele.net/inventory/info/227db186/   Do gier będzie to wydajniejsze połączenie niż RTX 4070 Super + CPU 14-gen.   Jeśli komputronik musi być to: https://www.komputronik.pl/product/788171/endorfy-fortis-5.html https://www.komputronik.pl/product/737106/intel-core-i5-12600kf.html https://www.komputronik.pl/product/905177/karta-graficzna-asus-geforce-rtx-4070-ti-super-dual-16gb-oc-dlss-3.html   Zasilacz daj sobie: https://www.komputronik.pl/product/816280/be-quiet-pure-power-12-m-750w.html lub https://www.komputronik.pl/product/800858/msi-mpg-a850g-pcie5.html Ten Seasonic z Komputronika to stara wersja bez ATX 3.0 i wtyczki 12VHPWR pod nowe NVIDIE.
    • Wszyscy tylko o topce widzę. Szkoda, że niższe segmenty wymierają...
    • E3-1230v2 to jest LGA 1155. Jaki zamówiłeś?
    • @galakty obronność kraju tak ale dla ochotników, jeżeli występuje przymus to już nie jest prawica  @kanon7 Przerasta zrozumienie prostej rzeczy ? Celem nie są pieniądze tylko towar i usługi, państwa drukują pusty pieniądz bez pokrycia , usa zaczęły się spytać jak idiotą Nixon zniósł parytet złota , co ci po pustych papierkach jak nie kupisz za to usług i towarów ? Znów kłamiesz personalnie , jeżeli głosowałem w wyborach samorządowych na kandydata PiS, kandydatkę KO i kandydatów konfederacji to jestem PiSKOKonfo ruskim ? Kiedyś pisałem jedynie o szkodliwości szczepienia przeciwko covid i jestem przeciwnikiem tylko tego szczepienia, sam jestem zwolennikiem szczepień np na gruźlicę żółtaczkę itd , podejrzewam że jestem zaszczepiony na większą ilość chorób niż ty więc kto tu jest antyszczepionkowcem? A co złego jest w twierdzeniu że ziemia jest płaska czy ktoś robi komuś krzywdę jak w to wierzy ?  Problem tworzy się wtedy gdy osoby jak ty uważają wszystkich innych za podludzi i oszołomów i chcą narzucać swoje zdanie przymusowo  Gratuluję więcej takich postów i będziesz jak lewica której trzeba dać mówić żeby sami się ośmieszali  A co do ucieczki z kraju jeżeli wybuchnie wojna w Polsce to nie mam zamiaru nigdzie się ruszać po prostu będę sobie żył tak jak dotychczas jako osoba mocno wierząca nie stawiam swojego życia na pierwszym miejscu 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...