Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nesti

Call of Duty: Black Ops

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zaraz idę do TESCO, może dostanę dzisiaj Black Opsa :E.

 

Akurat idę do TESCO kupić chleb na jutro to przy okazji zobaczę czy jest Blak Ops :E Mam 200 metrów do tego hipermarketu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro postaram sie wrzucic IP do 2 serverow ktore CL skombinowal na rok...

I tak będą stać puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 150m do tesco, takze wyjdz 2min wczesniej bo Ci ku*&^%& wszystko wykupie ;]. Patrzac na ogolna extaze jestem w stanie uwierzyc ze pobity bedzie kolejny rekord sprzedazy, a steam ukleknie od natloku zapytan do serwerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym że w środe ma wybuchnąć 3 WŚ?Pewnie dlatego że Wydadzą Black Ops, Rosjanie sie wkur**ą i tak rozpocznie sie wojna :E

W szkole o tym mówili, ja tam w to nie wierzę.

 

Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi.

Już było mnóstwo przepowiedni o klęskach, końcach świata czy wojnach :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że premiera idzie, wczoraj o tej porze ledwo kilka osób przeglądało temat, a teraz prawie 60 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calling to Razor...

:E

Oni nic tu nie pomogą.

 

42 użytkowników :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie po ile będzie w Media-Markt:P?

już (prawie) wszyscy wiedzą, 99zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz ten temat o Black Ops musi bić rekordy popularności - trzeba przebić Modern Warfare 2.

 

Już sobie wyobrażam co będzie się działo od jutrzejszego dnia... na godzinę będzie przybywać po 10 stron - szybciej niż czytasz :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już (prawie) wszyscy wiedzą, 99zł

No to muszę jechać :D

Podziękował za info,jak ktoś chętny to można jutro się spiknąć na grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z Komputronika żadnych wieści. Jeżeli nigdzie nie będzie można kupić tej gry oprócz Empik, to chyba zacisnę zęby i przepłacę :/

 

Sklep w moim miescie korzysta z Kmputronika i mowili mi, ze beda miec spory zapas na jutro. Ale niestety za 120 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę w nazwie PRO, to mi się odechciewa :lol2:

 

Prolaming by pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prolaming by pasowało.

wejdziesz i szybko zmienisz zdanie :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę..

 

Jeżeli do konsol, edycje Hardcośtam i Prestige będą dodawane mapy zombie z WaW'a a jak wiemy na pc nie ma tych edycji, to co zrobią?:E

Bawiąc się w szklaną kulę, będziemy mieli od razu DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeba będzie dorzucić kila $$ na steamie za te mapki ;p. Ktoś był w jakimś carrefourze, wiadomo czy mają już BO i za ile ? Bo zamierzam się wybrać jutro bądź w środę u siebie ale taka wioska, że jedynie ten sklep może mi gierke zaoferować a za 100zł bym chętnie przytulił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź od Vavle w sprawie aktywacji Black Ops.

 

Hello,

 

A staff member has replied to your question:

 

Hello Jacob, Thank you for contacting Steam Support. The retail activations will be turned on for Europe at 1 PM PST/9 PM GMT for Black Ops. If you have any further questions please let me know.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah, gram.pl właśnie rozesłało paczki, jutro z rańca będzie :D (i tak robie do 15, ale będzie :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było ?

 

"Zapraszamy najbardziej niecierpliwych fanów, któryż pragną już w nocy z poniedziałku na wtorek (10 listopada) zagłębić się w świat tajnych operacji, rozgrywanych w najbardziej niebezpiecznym okresie historii świata. Okresie w którym świat stał na granicy nuklearnego konfliktu.

 

Jak przystało na największą premierę grową 2010 roku, zadbaliśmy o to aby impreza otrzymała należytą oprawę. Przede wszystkim całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo dzięki uprzejmości telewizji Orange Sport Info oraz portalu Orange.pl. Relację poprowadzą dziennikarze tvgry.pl – jedynej w Polsce telewizji internetowej dla graczy.

 

Prezenterzy tvgry.pl przeprowadzą wywiady z ciekawymi gośćmi, z fanami, którzy pojawią się na miejscu, a już o godzinie 0.00 zaprezentują Wam i skomentują, na żywo, rozgrywkę w Call of Duty Black Ops. Będzie to bezprecedensowe wydarzenie w Polsce. Jeszcze nikt inny nie prezentował gry na żywo, przed tak szeroką publicznością. Spotykamy się o 23.15 na miejscu. Premierę można też oglądać od 23.30 na kanale Orange Sport Info lub na tej stronie!

 

Dla osób, które pojawią się na miejscu i będą chciały nabyć najnowszą wersję Call of Duty pt. Black Ops przygotowaliśmy wiele atrakcji.

 

Każdy zakup gry Black Ops na dowolną platformę będzie premiowany gadżetami:

Unikalnym plakatem, przygotowanym specjalnie na nocną premierę (plakat nie będzie dostępny nigdy więcej)

Oprócz tego każdy klient będzie mógł wybrać jeden z 3 dostępnych gadżetów growych: czapka, koszulka lub nieśmiertelnik

Niespodzianką, o której poinformujemy Was na miejscu około godziny 23.45.

 

Oprócz tego przygotowaliśmy konkursy zarówno dla osób na miejscu, jak i dla osób zebranych przed telewizorami i komputerami, z fantastycznymi nagrodami. Do wygrania będzie konsola Xbox 360 z grą Call of Duty Black Ops. Gra Call of Duty Black Ops X360 w wersji Prestige, telefony Motorola oraz koszulki, czapki itp.

 

Premierową sprzedaż będzie obsługiwać Salon Call of Duty.

 

więcej na www.cod.orange.pl"

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo, ale cena mnie odstrasza. Wole kupic za 99 niz za 139...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero o 22:00 odblokują na Steamie? Porąbało ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rymek Twoj opis pod avatarem mnie zdenerwowal :E

 

 

Bije się w piersi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...